Новий театральний проект мецената Юрія КОПТЄВА,
та громадської організації «Творче об’єднання «Аrt-ТЕМА» 1-й Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва
«МРІЙ-ДІМ»
4 квітня, 16.00 - урочисте відкриття фестивалю та вистава «ШВЕЙК»
від театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв»
(вхід по запрошеннях).
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО I-Й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕТЦВА «MРІЙ-ДІМ»
У програмі фестивалю: - конкурсні вистави молодих режисерів,
- тренажі та майстер-класи від Олега Стефана – актора Львівського Академічного театру ім. Леся Курбаса; Ірини Кобзар – актриси Харківського Державного Академічного Драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка; Олександра Журавля – викладача майстерності актора та основ режисерського аналізу п’єси в Києво-Могилянському театральному центрі "Пасіка".
- творчі зустрічі з народними артистами України Богданом Бенюком, Раїсою Недашківською, Олегом Шаварським.
- відкриті диспути на актуальні теми сучасного театру, круглі столи й зустрічі заслужених театральних діячів із творчою молоддю міста.
Усе це описуватимуть учасники конкурсу театральних рецензій.
8 квітня, 13.00 - урочисте закриття фестивалю та презентація кінострічки
Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» (квитки від 20 грн.).
До складу журі, яке очолює народний артист України, актор Київського Національного театру ім. І.Франка Богдан Бенюк, увійшли відомі у світі театрального мистецтва особистості. Зокрема, народна артистка України, заступник голови Національної спілки театральних діячів України Раїса Недашківська, заслужена артистка України Оксана Стеценко, театрознавець, Заслужений журналіст України, автор книги «Микола Яковченко» Віталій Жежера, головний редактор журналу «Український театр» Алла Підлужна, актор Київського муніципального театру «Київ», виконавець головної ролі у фільмі «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» Дмитро Лінартович, актор Київського Муніципального театру «Київ» Петро Сова.
Наш «Дім» відкритий для Ваших мрій!
Наші партнери - Всеукраїнські видання «Український театр» та «Культура і життя».
Медіа-партнери: «ТІМ TV», «Прилуки ТВ», радіо «Планета FM», «Галактика +», «Медіа світ», газети «Прилуччина», «АІР», «Град Прилуки», «В ДВУХ СЛОВАХ», «ПРОСТО КЛАС», «Відомості Чернігівщини», часопис «Прилуки Фортеця», розважально-інформаційний портал «Прилуки-ІНФО».
Підтримка: автосервіс «А1», компанія «Маяк», компанія «Комп’ютерний світ», ресторан «Енеїда», компанія «Бренд-дизайн».
Люди люблять усе порівнювати. Так вони пізнають світ. Те ж саме стосується і явищ культури. Потрібно визначити позитивне й негативне, щоби впорядкувати свої знання в систему. Та наразі про оптимізм.
Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «МРІЙ-ДІМ», який стартував 4 квітня, - безумовно, дійство позитивне. Біля приміщення ЦТДЮ стало людно і гамірно ще на годину раніше. На вулиці юрмилися запрошені. Вони були різного віку – від малого до великого, але об’єднувала їх любов до театральних видовищ. Діти весело бігали по траві, яка ледь зазеленіла. Величаво стояв будинок ЦТДЮ, очікуючи на приїзд шанованих гостей і готовий щомиті зустріти їх. Гордий за те, що йому випала честь прийняти акторів високого рівня, думав: «Я не гірший за МБК». На вході вартували представники козацького куреня імені Івана Сірка, спостерігаючи за порядком. Вбрані, мов справжні козаки з ХІХ століття.
І ось, нарешті, дочекалися. З’явився кортеж автомобілів. Найбільше впадали у вічі білий лімузин та «горбатий «Запорожець», у якому приїхав сам Богдан Бенюк. Потім усі присутні перемістилися до актового залу. Приємним сюрпризом для глядачів стала поява на сцені Наталії Сумської. У залі було гаряче від сміху. На всі сто викладалися Бенюк і Хостікоєв, які аж пашіли на сцені, обливаючись потом.
Дуже гарно про театр, ніби пояснюючи всім, чому ми тут зібралися, сказала народна артистка України Раїса Недашківська: «Театр – це справжній храм мистецтв. Коли ти заходиш до нього – відразу відриваєшся від землі, забуваєш про житейські негаразди, живеш не своїм життям, страждаєш не своїми проблемами, радієш не своїм блаженством…»
Голова Київського відділення Українського фонду культури Юрій Гаврилов у вітальному слові вказав і на ложку дьогтю в організації фестивалю: «Ми живемо у світі, де багато коливань. Та має бути територія, не захаращена тими кон’юнктурними питаннями, які відсувають справжні питання на другий ряд, а наш захід – з одного залу в інший».
Богдан Бенюк, який очолював вельмишановне журі, чудово описав мету фестивалю: «Фестиваль відкрився для того, щоб знайти в Україні талановитих людей, якими далі буде прославлятися наш театр і наше мистецтво. Буде можливість заглянути один одному в душу, що є дуже важливо, бо тільки відкрита душа, відкриті очі в спілкуванні складають фундамент прекрасного дійства. Що б не відбувалося, ми все одно будемо перемагати, тому що коли душа світиться в людини, тоді все в цьому світі завойовується абсолютно легко».
Цікаво, чому саме в нашому місті започаткована така подія? Відповісти можна словами Раїси Недашківської: «У Прилуках є магія, яка притягує до себе і заворожує».
У світі завжди є межа, перехід від одного поняття до іншого. Найпростішими прикладами є добро і зло, прекрасне і потворне. Театр – це прекрасне начало. Прекрасне – все те, що працює на благо людини, «піднімає» її, закликає до позитивного мислення, постійного розвитку, поваги до інших. Театр вартий того, щоб ним захоплювалися.
Фестиваль на фініші
Приємно, що серед переможців фестивалю, імена яких оголосили 8 квітня, опинилися й двоє прилучан: Валерія Котеленець (перша премія у конкурсі акторів-аматорів "Домовик", нагорода 3000 гривень) та Олексій Паляничка (друга премія в конкурсі театральної рецензії "Домофон". До речі, абсолютного переможця «Домофону» не визначено: Олексій та киянка Софія Турта отримали по дві тисячі в українській валюті. Першим у конкурсі театральної режисури став Олександр Баркар із Луганська. Спеціальний приз імені М.Ф. Яковченка віддано харків’янці Наталі Кікоть та представнику Дніпропетровська Віталію Борсуку.
Як повідомив арт-директор фестивалю Артемій Аніщенко, загальна атмосфера дійства була життєстверджуючою та оптимістичною. Із запланованого вдалося виконати все і навіть більше. Він висловив щиру вдячність партнерам, завдяки великій підтримці яких цей фестиваль відбувся і "МРІЙ ДІМ" зміг відчинити двері: меценату, почесному громадянину міста Прилуки Юрію Коптєву - за віру і можливість втілити мрії в життя, директору "Першої міжнародної будівельної компанії" Ігорю Кургану, головному медіа-партнеру - телеканалу "ТІМ", редактору часопису "Прилуки. Фортеця" Ігорю Павлюченку та всім іншим.
"Град" вітає переможців, особливо нашого автора Олексія Паляничку і бажає подальших творчих злетів! Ви найкращі!!!
Наталія Полтавець
Український актор, який знає секрет вакцини від зіркової хвороби
У складі журі був і Дмитро Лінартович, виконавець головної ролі у фільмі «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Це молодий талановитий актор із неймовірно мужньою зовнішністю (до речі, він зіграв також Михайла в «Украденому щасті»). У свої роки Дмитро вже завоював прихильність глядачів. І на запитання «чи Ви вже відчуваєте себе зіркою?» він мудро відповів:
- Коли ти відчуваєш себе зіркою, то шлюз перекриває в плані творчості. Зірка складається з плазми і газу. Коли гази виходять, то плазма вибухає.
Прекрасно, коли у тебе є мрія… Ще краще, коли вона співпадає з прагненнями і думками інших людей. Та найкраще, коли мрія оживає, матеріалізується.
4 квітня у Прилуках відкрився перший Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Мрій-Дім». Його творцями можна назвати трьох людей – мецената, Почесного громадянина Прилук Юрія Коптєва; молодого режисера, прекрасного організатора, очільника громадської організації «Творче об’єднання «Арт-Тема» Артема Аніщенка та головного редактора часопису «Прилуки. Фортеця» Ігоря Павлюченка. Саме вони стали тією рушійною і життєдайною силою, яка дала змогу прилучанам п’ять днів прожити у театральній казці.
Здавалося, початок свята буде зіпсовано. Адже ранок середи видався холодним, мрячним… Та небо було прихильним до театралів, і вже після обіду визирнуло ласкаве весняне сонечко. Автоколона з гостями під’їхала до будівлі Центру творчості дітей та юнацтва в усій красі й під звуки чаруючої музики. Особливо виділялися два білих відкритих лімузини. І щойно машини зупинилися, розпочався справжній парад зірок. До Прилук завітали народні артисти України Богдан Бенюк, Раїса Недашківська, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Станіслав Мойсеєв; актори Київського муніципального театру «Київ» Петро Сова та Дмитро Лінартович; голова Київського осередку Українського фонду культури Юрій Гаврилов; актриса Харківського державного академічного театру ім. Т.Г.Шевченка Ірина Кобзар; актор Львівського Академічного театру ім. Леся Курбаса Олег Стефан; Заслужений працівник культури України, викладач Харківської академії мистецтв Володимир Мінаков; головний редактор журналу «Український театр» Алла Підлужна; кандидат мистецтвознавства, провідний науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України Анна Липківська; театральний критик, журналіст Ельвіра Загурська; старший викладач кафедри театрознавства Харківського національного університету мистецтв ім. І. Котляревського Юлія Коваленко. Талановита молодь з’їхалася з усіх куточків України. Рівне, Харків, Луганськ, Дніпропетровськ, Київ, Одеса, Львів, Чернігів… Жоден регіон України не залишився осторонь. У невеличкій, але затишній залі ЦТДЮ не було де впасти яблуку. Світло приглушили – і розпочалася театральна містерія. Катерина Варченко, актриса театру «Fantaziya New» з’явилася перед глядачами в образі Мрії. Її легкий, загадковий танок повів присутніх у світ, де панують духовність і краса.
– У театрі забуваєш про всі свої проблеми, живеш іншим життям, страждаєш не своїм горем, радієш не своєму щастю і твоє холодне «Я» розчиняється в ефірі любові, – розпочала урочистості Прима української сцени Раїса Недашківська. Що ще можна додати до цих прекрасних слів?! – Нічого, крім бурхливих овацій, якими зігріли зірку театру та кіно глядачі.
А потім до мікрофону вийшов голова журі фестивалю, актор Київського національного театру ім. І.Франка Богдан Бенюк. До чого ж це світла і позитивна людина! Як Богдан Михайлович володіє мистецтвом тримати увагу аудиторії! Які теплі слова пролунали з його вуст!
– Протягом конкурсних днів ми зможемо заглянути одне одному в душу. Адже відкриті душі, відкриті серця – це і є саме життя. Крізь будь-які незгоди можна пройти, коли душа світиться любов’ю. І тільки любов врятує світ. Сьогодні стартує ця театральна сцена (йдеться про ЦТДЮ – авт.), і я впевнений, що впродовж фестивальних днів ми відкриємо багато моментів істини, і саме тут знайдемо нових зірок українського мистецтва. Прилуччина – це той край, де народився не один яскравий театральний талант. Члени журі будуть дуже уважні, аби не пропустити жодного обдарованого актора. Фестиваль дасть змогу навчатися: конкурсантам у майстрів сцени, а нам – у юні.
Талант однієї людини справляє неймовірне враження, а коли він помножений на три, – це взагалі неможливо описати словами. Саме так сталося у мить появи на сцені ще двох народних артистів України – Анатолія Хостікоєва та Наталі Сумської. Більш ніж годинна феєрія жартів, театральних спогадів, проникливого співу наповнила ЦТДЮ. Голос Наталі Сумської хвиля за хвилею накривав зал і коли вона співала романс, і коли виконувала партію Одарки, разом із Богданом Бенюком (Карась) граючи фрагмент вистави «Задунаєць за порогом». Це було настільки неперевершено, казково і захоплююче! Феноменальна гра метрів сцени – чи не найкращий приклад для акторів-початківців.
До гостей і учасників фестивалю з вітальними та напутніми словами звернулися прилучани – актор Петро Сова, режисер театру «Fantaziya New» Тетяна Погребняк (Київ) і режисер Київського театру для дітей і юнацтва Андрій Сенчук, а також актриса Харківського державного академічного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка Ірина Кобзар. А насамкінець виступив організатор фестивалю «Мрій-Дім» Артем Аніщенко.
– Дякувати Богу, наш дім відкрився сьогодні для ваших мрій, для творчості, для театру. Завдяки всім труднощам, які постали перед нами, ми змогли побачити, хто є нашими справжніми друзями. І всім присутнім я хочу сказати: наш дім – ваш дім.
Наступним етапом дійства була прес-конференція із зірками «Мрій-Дім Фесту». Важко вмістити на газетній шпальті всі слова й думки, сказані на ній. Але деякі з них варті окремої уваги.
Богдан Бенюк: «Не дивлячись на всі перепони, корабель фестивалю розпочав свій шлях, і я впевнений, що він буде успішним».
«Театральне життя – це постійний рух, і, щоб він не припинявся, необхідні талановиті актори, талановиті режисери…»
Артем Аніщенко: «Ми вже давно мріяли організувати в Прилуках театральне дійство, яке було б нарівні з усіма іншими мистецькими процесами в країні. Це перший крок, який ми робимо. Дуже хотілося б подякувати нашому меценату і доброму другу фестивалю Юрію Коптєву за підтримку і допомогу».
«Фестиваль «Мрій-Дім» є знаком віри, що Прилуки стануть своєрідним українським Паневежисом (невелике місто у Литві, яке називають містом театрів, осередком культури та мистецтва – авт.). Сюди будуть приїжджати талановиті люди і почуватися як удома».
Раїса Недашківська: «Для актора важливе середовище, у якому він виховується. І саме Прилуки є тим простором, що формує талановитих артистів, режисерів. Це місто зі славними традиціями, добрими і прекрасними людьми».
Юрій Гаврилов: «Мрій-Дім» – це щось живе, справжнє. Заради цього сюди приїжджають люди. Прилуки не лише особливі, а й театральні».
Анна Липківська: «Я не вірю у всілякі відкриття нових фестивалів у великих містах, бо там серед усілякого роду власних великоміських подій щось нове завжди ризикує залишитися непоміченим. В умовах невеличкого міста, такого як Прилуки, театральний фестиваль стане центровою подією для всіх».
Протягом наступних трьох днів тривала конкурсна програма. Учасники змагалися у трьох категоріях: «Домовик» (змагання акторів-аматорів, яких на фестивалі було більше 30), «Чотири кімнати» (конкурс молодих режисерів – 5 чоловік) та «Домофон» (заявилися три молодих театральних критика). Своєю віртуозною грою юні таланти просто-таки вражали вельмишановне журі. Надзвичайно веселу пантоміму представив колектив «Зліва направо» (Рівне), Дарина Орєхова з Києва зобразила всю комічну трагічність дівочих мрій, заворожила зал декламуванням знаменитої «Катерини» Шевченка прилучанка Валерія Котеленець. Нікого не залишили байдужим і конкурсні вистави «Сніданок у Савої» рівненського театру «Сонях» режисера Альони Кожушок, «Темниця» театральної студії «Deep» режисера Олександра Баркара з Луганська. Незабутнє враження справив одеський франкомовний театр «Les Inseparables». Режисер Павло Кошка на глядацький суд представив виставу «Попелюшка».
З акторами-початківцями, які не пройшли до другого туру змагань, а також з усіма бажаючими проводили тренажі та майстер-класи Ірина Кобзар і Олег Стефан. У суботу ці конкурсанти давали вистави у Прилуцькій виховній колонії та Яблунівській школі-інтернаті. Богдан Бенюк в агротехнічному коледжі провів творчу зустріч зі студентами цього закладу та представив їхній увазі виставу своїх підопічних – спудеїв Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Режисери ж і актори, котрі потрапили до наступного етапу, в суботу почали готувати нові вистави, практично експромтом, аби запропонувати їх журі ввечері цього ж дня. На основі них і визначалися переможці фесту. Слід згадати і чотири позаконкурсні режисерські роботи. Адже кожна з них може вважатися справжнім шедевром театрального мистецтва. Це експериментальна вистава пошуку «Трюча» Києво-Могилянського театрального центру «Пасіка» (реж. Олена Роман), «Мцирі» зразкового театру «Fantaziya New» (Київ, реж. Тетяна Погребняк), «Випадок у зоопарку» муніципального театру «Київ» (реж. Петро Сова – цей спектакль став режисерським дебютом нашого земляка) та «Відверто кажучи» театру «Дивні люди» (Київ).
Недільного ранку приміщення ЦТДЮ наповнилося гулом схвильованих голосів. Адже цього дня члени журі мали оголосити переможців фестивалю «Мрій-Дім». Але спочатку конкурсанти знову порадували публіку своїми кращими номерами у своєрідному капуснику. Особливо слід відзначити ведучого фестивалю Дениса Щербину, який своїми словами, діями створював особливий колорит фесту. Одеська театральна школа та її режисер Федір Ткач подарували «Мрій-Дому» його власний гімн, що стало для організаторів дійства справжньою несподіванкою. А потім нагороди знайшли героїв. Отже, категорія «Домофон»: лауреат 3 ступеня – Вікторія Хворостенко (Харків); лауреати 2 ступеня – Софія Турта (Київ) та Олексій Паляничка (Прилуки). На перше місце в цій категорії журі вирішило нікого не номінувати. Категорія «Чотири кімнати»: лауреат 3 ступеня – Катерина Самчук (Рівне); лауреат 2 ступеня – Павло Кошка (Одеса); лауреат 1 ступеня – Олександр Баркар (Луганськ). Категорія «Домовик»: лауреат 3 ступеня – Віктор Ярошук (Рівне); лауреат 2 ступеня – Дарина Орєхова (Київ); лауреат 1 ступеня – Валерія Котеленець (Прилуки). Крім того, журі нагородило призом імені Миколи Яковченка за краще виконання комедійних ролей Віталія Борсука (Дніпропетровськ) та Наталію Кікоть (Харків). По завершенню урочистостей прилуцькій публіці було презентовано український фільм режисера Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».
Мистецька весна у Прилуках минула. Ці п’ять днів були сповнені такої теплоти й духовності, що хотілося, аби вони тривали вічно. Та все у світі має властивість закінчуватися. Фестиваль «Мрій-Дім-2012» відійшов в історію, та обіцяв повернутися…
Післямова
Артем Аніщенко, головний організатор фестивалю «Мрій-Дім»:
«Ми працювали так, щоб глядачам було комфортно, а на сцені відбувалося свято, щоб атмосфера у залі була домашньою, сімейною».
«Наш фестиваль не був містечковим, бо до нас з’їхалися актори з усієї України, мистецьке майбутнє нашої країни».
«Зірки театральної сцени, кіномистецтва змогли на «Мрій-Дім» знайти нові таланти. Жоден із гостей свята не поїхав додому розчарованим».
Ігор Павлюченко, співорганізатор фестивалю «Мрій-Дім», директор ТОВ «Дім Миколи»:
«Багато дітей залишаються сиротами і не вибудовують свій дім мрій. Батьком нашого «Дому» став Юрій Коптєв. І ми не залишилися сиротами в театральному просторі».
«Говорити про прикрості не хочеться. Ми провели п’ять днів без влади і на неї не ображаємося».
«Усі гості міста, та й прилучани, які відвідували вистави й конкурсні виступи, фестивалем задоволені. А це найкращий показник якості. З 4 по 8 квітня театр був у кожному куточку Прилук».
«Наше місто на час проведення «Мрій-Дому» стало театральним центром України».
Фоторепортажі, інформацію про переможців та ще багато цікавого про фестиваль «Мрій-Дім» можна знайти на сайті www.dreamdim.tim.ua
Організатори фестивалю висловлюють велику подяку Почесному громадянину м. Прилуки, меценату Юрію Коптєву; колективу ПМБК та її директору Ігорю Кургану; Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжу в особі директора Ольги Попенко; Прилуцькому агротехнічному коледжу та його директору Павлу Чернікову; колективу ЦТДЮ і окремо його директору Тетяні Савченко та її заступнику Наталії Семенченко; директору автошколи ТСОУ Віктору Цапенку; товариству «Маяк»; директору автосервісу «А1» Олегу Савченку; магазину «Комп’ютерний світ»; Юлії Сікаловій, яка була справжнім обличчям фестивалю; Максиму Кущову; громадській організації «Козацький курінь імені Івана Сірка»; народному студентському театру «Первоцвіт» та всім журналістам і друзям, що жили й працювали на фестивалі.
-----
Повідомлення редагувалося 1 разів. Останнє редагування: Artemiy (18 квітня 2012 р., 00:57:24)
МРІЙ-ДІМ Знову відкриває двері!
24-28 квітня!!!
яскраві вистави. цікаві особистості, нові знайомства і творчі перспективи!
ти можеш долучитися до будівництва своїх мрій у Прилуках.
нам потрібні волонтери, а також ті, хто можуть розмістити в себе вдома учасників!
всі небайдужі можуть писати сюди або телефонувати 066-36-38-227
Розклад фестивалю «Мрій-Дім» для глядачів (цей розклад точніший від попереднього)
На фестивалі діють
Конкурс акторів-аматорів «Домовик»
Конкурс молодої режисури «4 кімнати»
Конкурс театральних рецензій «Домофон»
Конкурс театральних художників та дизайнерів «Стін-А»
Конкурс короткометражних фільмів про фестиваль «Кіно-Ліфт»
Середа, 24 квітня
16-00 Прес-конференція журі й організаторів фестивалю з мас-медіа
17-00 урочисте відкриття фестивалю.
Амелі Натомб, «Пальне» драматичний театр ім.Георгія Еріставі. м.Горі (Грузія) – МБК
Четвер, 25 квітня
10-00-16-00 «Домовик» (конкурсні покази акторів) ЦТДЮ
10-00 «4 кімнати», театр «Vinora – playing town» (м. Харків), режисер Вакуленко Сергій, вистава «Золота рибка» – спортзал ТСОУ
По закінченню «ДОМОФОН»
14-00 «4 кімнати», театр «Vinora – playing town» (м. Харків), режисер Аскалєпов Тарас, вистава «DRACULA legend» – спортзал ТСОУ
По закінченню «ДОМОФОН»
18-00 «4 кімнати», театр «PROтеатр» (м. Харків), режисер Гусаков Дмитро, вистава «Інша Людина» – ЦТДЮ
По закінченню «ДОМОФОН»
20-00 «Коло кави» - для учасників фестивалю, ЦТДЮ
П’ятниця, 26 квітня
10-00 Круглий стіл для керівників
11-00 «4 кімнати», театр «Мутабор» (Київ), режисер Смірнов Юрій, вистава «Церебротонічний ектоморф» – ЦТДЮ
По закінченню «ДОМОФОН»
15-00 театр рук «Дотик» - Прилуцька ВТК
17-30 Гості фестивалю акторський курс ЛНУ ім. І.Франка «Ілліада. Етюди» – ЦТДЮ (хореографічний зал)
По закінченню «ДОМОФОН»
20-00 «Коло Кави» - для учасників фестивалю, ЦТДЮ
Субота,27 квітня
10-00 Режлаб В.Чхаїдзе для керівників конкурсантів
11-00 виступи учасників фестивалю для вихованців Яблунівської школи-інтернату, Прилуцької ВТК та дитячому будинку «Надія»
15-00 Конкурс молодої режисури «4 кімнати»,
По закінченню «ДОМОФОН»
18-00 «Кухня Мрій» - круглий стіл учасників і членів журі з питань сучасного українського театрального процесу
На конкурс «4 кімнати» можна потрапити лише за попереднім замовленням квитків.
Неділя -28 квітня
11-00 «Стін-А» - презентація робіт конкурсантів ЦТДЮ (каб.26)
11-30 «ДОМОФОН» - щоденник «Мрій-Дому» (каб. 26)
12-30 Конкурс «Кіноліфт», перегляд конкурсних фільмів (ЦТДЮ)
13-30 Закриття фестивалю (ЦТДЮ)
Довідки за тел.: 3-23-13, (050)784-15-07 – Альона
Artemiy
Постоялець
Номер: 359
Зареєстрований: 16 січня 2008 р.
Повідомлень: 265
Попереджень: 0
Нагороди: