Продовження. Початок теми тут! Програма "Фронту Змін" АРСЕНІЯ ЯЦЕНЮКА: (стисло)
ЧОТИРИ МЕТИ АРСЕНІЯ ЯЦЕНЮКА І «ФРОНТУ ЗМІН»
У нас є вибір:
1. Нічого не змінювати. Запасу міцності в економіці і соціальній сфері має вистачити ще на деякий час. Є заводи, які працюють; продукти харчування можна закуповувати за кордоном; ще не перевелися лікарі, що вміють лікувати; у школах досі працюють вчителі, а боєздатна армія Україні не потрібна, оскільки нам поки ніхто не загрожує. Однак треба розуміти, що цей шлях неодмінно веде народ України до деградації, а країну – до банкрутства.
2. Стати на шлях модернізації економіки, охорони здоров’я, освіти і армії. Поки ці задачі навіть не поставлені на повістку дня. І це незважаючи, що від їх досягнень залежить майбутнє країни. Головна проблема полягає у нашому керівництві. У так званої «еліти» нема жодного бажання зайнятись справді важливими речами. І владу, і опозицію влаштовує нинішній стан. Вони зробили свій капітал на розпаді країни, а не на будівництві. Вони просто нездатні працювати на майбутнє України.
Чотири мети:
1. НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ
Ми більше не будуємо нових заводів і не модернізуємо старі. Усі виробничі потужності ми отримали у спадок від СРСР. Обладнання на заводах зношене фізично, а технології на сьогоднішній день застаріли морально.
Країні потрібні нові заводи, швидкісні залізниці і сучасні автотраси, нові гідро і атомні станції, нові робочі місця, конкурентні і лідируючі товари на міжнародних ринках. Абсолютна більшість товарів народного вжитку, станків, машин повинна бути виготовлена вітчизняним виробником самостійно, або в кооперації з нашими партнерами в країнах колишнього СРСР і Європи. Протягом ХХ століття наші батьки двічі проводили повну модернізацію країни – в рамках індустріалізації 30-х років та під час післявоєнного відновлення. Ініціатива з нової індустріалізації країни повинна стати пріоритетним завданням керівництва країни.
2. ЕФЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО
Структура агропромислового комплексу деформована. Успішними є лише крупні експортно-оріентовані підприємства, що спеціалізується на продажі зерна та олійних культур. Тваринництво, садівництво, овочеводство, уся сфера переробки продовольства та виробництва продуктів харчування перебувають у занепаді. Сільгосптехніка в основному імпортна. На селі нема роботи, люди вилучені з процесів колективного життя та діяльності. Держава сьогодні усунулась від рішення проблем АПК.
Нам потрібне багатоукладне сільське господарство. Усі українські аграрії, починаючи з індивідуальних домогосподарств та дрібних фермерів, закінчуючи крупними сільськогосподарськими підприємствами, повинні найти своє місце в ньому. Внутрішній ринок треба захищати від ігор транснаціональних корпорацій. Треба відновити цукрові заводи, що працювали раніше, консервні комбінати, тепличні господарства, тваринницькі ферми. Це має бути повний цикл виробництва: від поля – до готових продуктів харчування. Виробництво сільськогосподарської техніки повинно стати найважливішим напрямом нової індустріалізації. Тільки так можна забезпечити жителів села високооплачуваною роботою, а Україну – якісним і недорогим продовольством вітчизняного виробництва.
3. ЗДОРОВІ ТА ОСВІЧЕНІ ЛЮДИ
За 18 років незалежності українська держава так і не змогла виробити власну державну політику в сфері здоров’я. По суті, охорона здоров’я у повному забутті.
Поступово руйнується залишена нам з радянських часів система освіти. Відбувається розподіл на школи для бідних і для багатих, вища школа переорієнтувалася на підготовку спеціалістів «на експорт» - для роботи в інших країнах.
Задача України не лише в тому, щоб зупинити деградацію систем освіти і охорони здоров’я, а в тому, щоб на основі свого історичного досвіду заново їх спроектувати. Нам потрібно не «доганяти» західні країни, копіюючи їхні системи, а створювати власні оригінальні проекти. У якості цілей у цих проектах повинні бути: для охорони здоров’я – якісна вода та продовольство, здорове середовище, ефективне управління медициною; для освіти – впровадження сучасних форм мислення, поєднання навчання з вихованням. Для усієї гуманітарної сфери неухильно має бути дотриманий принцип солідарності. Жодного розподілу на бідних та багатих!
4. БОЄЗДАТНА АРМІЯ
Сьогодні світ вступає у полосу чергових конфліктів. Сполучені Штати поступово перестають бути єдиним центром світової політики. Перерозподіл сфер впливу може супроводжуватись озброєними конфліктами у різних точках планети, у тому числі і в Європі.
Нам життєво необхідно забезпечити цілісність кордонів нашої країни та її державний суверенітет. Україна повинна мати можливість самостійно приймати рішення у питаннях внутрішньої та зовнішньої політики. Жодні міжнародні угоди не захистять країну, якщо вона сама не здатна себе захистити. Тому ми вважаємо, що одна з найважливіших цілей нашої країни – створення сильної і боєздатної армії. Армія може бути сильною тоді, коли є громадяни, що готові зі зброєю в руках іти у бій за свою країну.
НУ-НС ВИСУВАТИМЕ ЯЦЕНЮКА У ПРЕМ’ЄРИ?
Вівторок, 09 лютого 2010, 23:41 Депутат Арсеній Яценюк розглядається як кандидат на посаду прем‘єра від фракції НУ-НС у разі створення коаліції з Партією регіонів.
Як повідомляють джерела Української правди, у вівторок лідер фракції НУ-НС Микола Мартиненко в ході політради блоку запропонував Яценюка як можливого кандидата.
За словами джерел, кандидатура Яценюка не викликала категоричних заперечень. Водночас частина депутатів нагадала, що досі залишається чинною коаліція НУ-НС з БЮТ та Блоком Литвина, тому до її розпаду обговорювати нового прем‘єра некоректно.
В ході засідання вирішили делегувати депутата Анатолія Матвієнка на переговори з Яценюком.
Звездный час для CHE приближается!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!УРААААААААААААААА!!!
IgorUA
Постоялець
Номер: 849
Зареєстрований: 16 березня 2009 р.
Повідомлень: 242
Попереджень: 0
На догоду Партії регіонів "Фронт змін" у Володимирі не підтримав звернення з приводу Степана Бандери
17 січня 2011 року відбулася позачергова сесія Володимир-Волинсьої міської ради, скликана з ініціативи фракції ВО "Свобода". На ній винесли питання з приводу ухвали Вищого адміністративного суду України, який визнав недійсним Указ Президента України "Про присвоєння С.Бандері звання Герой України".
На сесії були запрошенні ветерани УПА, керівник крайового проводу ОУН-УПА, телебачення, засоби масової інформації.
Голова фракції ВО "Свобода" у Володимир-Волинській міській раді Сергій Коба озвучив заяву-додаток до проекту рішення Володимир-Волинської міської ради з приводу Степана Бандери.
У ході голосування виявилось, що проект відповідної заяви набрав 16 голосів при необхідних для прийняття 19-ти. Жодного голосу за такий проект рішення не дали представники Партії регіонів Януковича, Народної партії Литвина, "Сильної України" Тігіпка та "Фронту змін" Яценюка…
Цікаво, що при позитивному голосуванні депутатів від "Фронту змін" рішення могло б набрати необхідну кількість голосів.
"Якби троє депутатів від "Фронту змін", лідер якого декларує свою опозиційність, підтримали наш проект рішення, воно стало б офіційною позицією міської ради. Але, на жаль, "Фронт змін" у Володимирі-Волинському повністю контрольований Партією регіонів, вони діють заодно з владою і не бажають ставати на сторону народу. На минулій сесії, 6 січня, коли міська рада розглядала звернення з приводу політичних репресій в Україні, "Фронт змін" теж не голосував за нього. І саме їхніх голосів забракло, щоб міська рада офіційно стала на захист тих, хто зазнає сьогодні переслідувань з боку режиму Януковича. То яка ж це опозиція? Це позиція на догоду Партії регіонів", – прокоментував такі результати голосування Сергій Коба.
Я вірю в чесність "Регіонів"
і в щирість президентських слів.
В русалок вірю, в покемонів,
в "покращення" і бабаїв...
OLEX
З Новим Роком!
Номер: 1
З: UA, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 11852
Попереджень: 0
Нагороди:
Яценюк, Гриценко, Катеринчук і Матвієнко збираються злити партії
Лідери партій "Фронт змін", "Громадянська позиція", Європейська партія України й "Собор" зайнялися складанням статуту нової партії.
За інформацією газети "Комерсант-Україна", Арсеній Яценюк ("Фронт змін", Анатолій Гриценко ("Громадянська позиція", Микола Катеринчук (Європейська партія України) і Анатолій Матвієнко (УРП "Собор" домовилися об‘єднатися в одну політичну силу.
"Йдеться не про створення передвиборного блоку, а про конструювання на базі чотирьох партій єдиної потужної політичної сили", - повідомило виданню посвячене в деталі переговорів джерело.
"Незадовго до нового року була створена робоча група з представників чотирьох партій, яка посилено працює над створенням уставу нової об‘єднаної опозиційної політичної сили", - заявив співрозмовник газети.
Анатолій Матвієнко підтвердив інформацію про заплановане об‘єднання опозиційних партій, підкресливши при цьому, що питання про кількість партій, які можуть стати суб‘єктами нового об‘єднання, "на сьогодні відкрите".
"Наміри об‘єднатися в одну політичну силу є, і досить серйозні. Крім цих партій, є й інші суб‘єкти переговорів, але, приміром, "Наша Україна" поки що не дозріла для об‘єднавчих процесів", - розповів він.
При цьому лідер УРП "Собор" уточнив, що до переговорів не запрошували партію "Батьківщина", очолювану екс-прем‘єром Юлією Тимошенко.
"Батьківщина" - це ліва політична партія, і нехай вона розвивається самостійно. Наша ж партія, сподіваюся, буде правоцентристською, національно-демократичною силою", - заявив Матвієнко.
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко вважає, що "йдеться не про об’єднання рівних політичних сил, а про фактичне приєднання більш дрібних партій до "Фронту змін".
"Це об’єктивно, оскільки партія Яценюка має найбільший рейтинг", - уточнив він.
Матвієнко зазначив, що бажає залишити словосполучення "Фронт змін" у назві нової політичної сили.
"Назву ми поки не обговорювали, але я особисто вважаю, що до слів "Фронт змін" потрібно додати або "республіканська партія", або "демократична партія". Якщо "Фронт змін" на сьогоднішній момент має найбільшу привабливість у очах виборця, то було б нелогічно не звертати на цю увагу", - сказав лідер УРП "Собор".
Яценюк поки не коментує процес об‘єднання. А його прес-секретар Іванна Коберник сказала: "Я підтверджую інформацію про те, що переговорний процес іде, але говорити про конкретних учасників майбутньої політичної сили й про якісь інші деталі на сьогодні ще рано".
Коли з‘єднуються хромий, сліпий і горбатий, то нічого дієвого і здравого з того не вийде. Новороджене немовля виявиться черговим політичним небіжчиком. Всі разом вони якщо і наберуть близько трьох відсотків (в чому я дуже невпевнений), то цого як раз вистачить на "тепленьки" місця у верховній раді для лідерів цих партій-лузерів. Ці 3% кредиту довіри виборців буде дуже швидко конвертовано в призові посади міністрів, віцепрем‘єрів від віктора Хведоровіча. Це вже не раз доводили "не словом, а справами" депутати цих партій як у ВР, так і в органах місцевого самоврядування.
----- Добавлено 18 января 2011 г., 01:39:42:
Може створити окрему гілку де висвітлювати які рішення на сесіях районних, міських і обласних рад підтримуються і непідтримуються депутатами так званих "правоцентриських, національно-демократичних сил"? Можливо тоді буде більш зрозуміло, чому Свобода не має ні бажання, ні наміру об‘єднуватись з такою "кішеньковою" опозицією.
----- Добавлено 18 января 2011 г., 01:48:44:
Це "злиття" дуже велика послуга для ПР и ВФЯ. На чергових виборах регіоналам більше не потрібно буде підкупляти виборця на свою користь. Простіше і дешевше буде купувати таких депутатів-зрадників цілими фракціями, що і відбувається зараз у верховній раді.
Я вірю в чесність "Регіонів"
і в щирість президентських слів.
В русалок вірю, в покемонів,
в "покращення" і бабаїв...
Frankinshtain
Dj beast
Номер: 33
З: Юкрейн, Прилуки.info
Зареєстрований: 30 січня 2007 р.
Повідомлень: 4559
Попереджень: 2
Нагороди:
У Бориспільській міськраді тушки з "Батьківщини" та "Нашої України" увійшли до коаліції "регіоналів"
Депутатська група "Бориспіль — наш дім" перейшла до фракції Партії реґіонів. Про це на останній сесії Бориспільської міської ради заявив голова групи, депутат В. І. Шалімов, який очолював Бориспільську міську організацію партії "Наша Україна" і від неї був висунений кандидатом у депутати міськради. Окрім того, Володимир Ілліч написав ще й заяву про вступ до Партії реґіонів. До депутатської групи "Бориспіль — наш дім" входили такі депутати, як В. І. Шалімов ("Наша Україна" ), Ю. І. Пасенченко ("Наша Україна" ), І. І. Манько ("Батьківщина" ), П. І. Ляшенко (Батьківщина ), А. С. Черницька ("УДАР" ) та Б. А. Шапіро ("УДАР" ). Відтак у міській раді утворилася промерівська депутатська більшість.
На відміну від старих, які ототожнювали себе з "умом, честью і совестью нашей эпохи", новітні місцеві більшовики назвалися "Порядком, стабільністю, розвитком" — за однойменною передвиборною програмою А. С. Федорчука, який під час місцевих виборів обирався на посаду міського голови від Партії регіонів.
Як повідомив секретар міськради, голова Бориспільської міської організації Партії реґіонів Б. В. Дармостук, до більшості увійшли три депутатські фракції, зареєстровані у міській раді: фракція Партії реґіонів, фракція Партії "Сильна Україна" та фракція Партії "Фронт змін" — всього 38 депутатів із 48 (цікаво, що думає про такі утворення лідер "Фронту змін", пан Яценюк, який всюди заявляє про опозиційність своєї політичної партії?). "Більшовики" уклали угоду про співпрацю з міським головою та ухвалили Положення про депутатську більшість, згідно з яким створюватиметься рада депбільшості, до якої входитиме мер та представники фракцій.
-----
Повідомлення редагувалося 1 разів. Останнє редагування: IgorUA (4 березня 2011 р., 16:27:21)
Я вірю в чесність "Регіонів"
і в щирість президентських слів.
В русалок вірю, в покемонів,
в "покращення" і бабаїв...