Я розмовляю російською мовою, але хотів(ла) б розмовляти українською
4.
Свій варіант відповіді
Ви не можете бачити результати опитування поки не проголосуєте самі!
Опитування відкрите 22 лютого 2009 р.
Обмежень по часу немає.
Пройшло 5731 днів.
Кількість повідомлень, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 5
Кількість днів проведених на сайті, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 5
З давніх-давен нашу мову гнобили і вважали мовою нижчих верств населення!
Хоча вважається, що українська мова є наймилозвучнішою серед усіх мов світу!!!!
Я вважаю, що українці повинні розмовляти рідною мовою і поважати її!!!
А яка ваша думка?
-----
Повідомлення редагувалося 1 разів. Останнє редагування: Snezhinka (22 лютого 2009 р., 01:00:14)
Снежинки не умеют плакать.Они красивы и холодны. Люди верят в них или просто наслаждаются их причудливым танцем. Снежинки всегда долгожданны. Все их любят просто так.Они стремительны и легки.
насчет польска мова извините ближним языком к украинскому является белорусский (80+ процентов общей лексики) - вспоминаем карту киевской руси, кто непомнит смотрим. как раз идет часть територии нынешней Украины и пошла на север то есть Белоруссия
немного истории какую плохо учат. литовские и польские княжества после падения Руси взяли основной руский ( с 1 буквой с ) язык в письменности так, как считали попростому говоря неплохим)
в России простите Руси толком небыло, только северные части там Новгород , остальное были хазарский каганаты ( в верхушке кстати был иудаизм свое время из-за миграции евреев после падения Израеля за волгу, Евре́йская автоно́мная о́бласть знакомое название, неспроста ж так назвали) и прочие кочевники совершающие набеги там простите руским духом и непахло)
Назву «українська мова» вживали, починаючи з XVI ст., на позначення мови українських земель Речі Посполитої, однак до сер. XIX ст. основною назвою мови, що тепер зветься українською, було поняття «руська мова»[* 7]. Це почало вносити плутанину від моменту приєднання України до Московії та згодом Російської імперії, оскільки росіяни у XVIII ст. стали позначати свою мову схожим прикметником (рос. русский языкъ).
известная фраза кому "НА Руси жить хорошо"
непохожа ли на сочетание "НА Украине "?
IgorUA
Постоялець
Номер: 849
Зареєстрований: 16 березня 2009 р.
Повідомлень: 242
Попереджень: 0
Хто голосував проти української мови (поіменний список).
За законопроект «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Ківалова-Колесніченка проголосували 187 народних депутатів від Партії регіонів, у тому числі Рінат Ахметов і Віктор Янукович-молодший
В інформаційному апараті Верховної Ради України повідомили прізвища народних депутатів, які проголосували за скандальний законопроект «Про засади державної мовної політики».
Так, за даний документ віддали свої голоси: фракція Партії регіонів - 187, фракція блоку НУНС - 2, Комуністична партія - 25, позафракційні депутати - 12, Народна партія - 2, «БЮТ-Б» - були відсутні, «Реформи заради майбутнього» - 6. Поіменний список народних обранців можна подивитися нижче.
Варто зазначити, що згідно з даними системи «Рада», під час голосування за законопроект спікер парламенту Володимир Литвин був відсутній, хоча він відкривав засідання і ставив на голосування цей документ.
Нагадаємо, народні депутати Верховної Ради прийняли за основу законопроект «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Ківалова-Колесніченка. «За» проголосували 234 "народних депутати".
Поіменний перелік народних обранців: http://ua.politics.comments.ua/2012/06/05/175705/hto-golosuvav-proti-ukrainskoi.html
-----
Повідомлення редагувалося 1 разів. Останнє редагування: IgorUA (5 червня 2012 р., 17:43:10)
Я вірю в чесність "Регіонів"
і в щирість президентських слів.
В русалок вірю, в покемонів,
в "покращення" і бабаїв...
Sega
Форумчянин
Номер: 1199
Зареєстрований: 3 жовтня 2009 р.
Повідомлень: 161
Попереджень: 0
Нагороди:
Так, Крел Маркс, жидовський вихрест, не говорив українською. Значить, пацан із плакатом - ідіот або окупант, що насаджує свою мову. Ми - бидло, яке признало винищення українського селянства під час голодомору, розстріли української інтелігенції, форсування Дніпра людьми без зброї та багато іншого із нинішнього часу - ми на інше не заслуговуємо ! Ганьба НАМ усім ! Ти - бидло ! І Я - бидло ! А що далі ?
Дякую тобі Боже, шо хоч Ти не москаль.
crok
Старожил
Номер: 7
З: Україна, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 870
Попереджень: 0
Нагороди:
chuvak, будеш гаваріть, замість того, щоб розмовляти. І завжди будеш кацапами вважатися людиною третього сорту. Бо другий сорт у них - казанські татари і білоруси.
Життя - дуже шкідлива штука! Від нього помирають!
Lesya
Постоялець
Номер: 1153
Зареєстрований: 7 вересня 2009 р.
Повідомлень: 232
Попереджень: 0
Нагороди:
Уже напевно досить дописувати в цій темі... Милозвучна, солов‘їна і т.д. А який з того толк??? Потрібно щоби мова була сильною і монархічною в своїй державі! Бо розказувати, яка мова класна, - легко. Але потрібно робити так, щоб вона не давала місця мові-окупанту!
Надіну розовеньку шапку, візьму за лапку ведмежатку... Хай офігєють від розврату - мені начхать, бо я з фізмату!
crok
Старожил
Номер: 7
З: Україна, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 870
Попереджень: 0
Нагороди:
Lesya, не треба нічого робити! Просто перестати переходити на кацапську при перетинанні кордону міста-гемороя Києва! Я останнім часом, якщо буваю у Києві, так більше там балакаю на суржику. Цікаве спостереження - якщо балакаєш на суржику, виявляється, що кияни сприймають це зовсім по-прилуцькому: просто балакають теж на суржику! Бо отеє підкреслене "смакування русской рєчі" -ви розумієте, про що я - воно тільки "чтоби лох цєпєнєл". А насправді дома люди теж суржикують!
Життя - дуже шкідлива штука! Від нього помирають!
OLEX
З Новим Роком!
Номер: 1
З: UA, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 11852
Попереджень: 0
Нагороди:
Відмовившись від російської програми, Кембридж відкрив безкоштовні курси української
У рамках програми україністики, яка була створена в 2008 році на основі кафедри славістики Університету Кембриджу, в нинішньому навчальному році були запущені безкоштовні курси української для всіх студентів закладу.
Як повідомляється на сторінці навчального закладу, викладання української на різних рівнях складності почалося зі стартом осіннього триместру (Michaelmas Term).
Водночас на сайті кафедри вказано, що програма російської мови більше не пропонується.
Програма україністики пропонує студентам Кембриджа безкоштовно оволодіти українською мовою на трьох рівнях - початковому, середньому і просунутому.