На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

ВідвідувачіМебель Прилуки
WEB-камери Прилук
Новини Прилук сьогодні


Вся інформація, що використовується на сайті може розповсюджуватися на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 3.0 License
Основні терміни та визначення
Повідомлення, пост (post), постінг (posting), мессага, месседж (message) - повідомлення, поміщене в конференцію її учасником.
Тема, топік (topic), гілка - початкове повідомлення і всі відповіді, коментарі до нього.
Назва теми - заголовок теми, ім`я теми, під яким вона буде видна в списку тем.
Сабж, subj (subject) - 1) назва теми; 2) предмет розмови, тема дискусії.
Розділ категорії - набір тем з певної тематики.
Категорія форуму - набір розділів, об`єднаних за певною ознакою.
Тематичні розділи - всі розділи форуму, за винятком розділу "Флейм".
Форум - всі категорії форуму.
Основний сайт - сайт priluki.info, при якому організований форум, фотогалерея, розділ новин і безкоштовних оголошень.
Особисті повідомлення, Приват, ПМ (private message) - сервіс для особистого приватного листування між учасниками форуму.
Учасник сайту - людина, яка зареєстрована на сайті priluki.info, для доступу до якого має свій власний унікальний нік і пароль, відомий тільки йому одному. Інші особи (що не знають пароля) не можуть відправляти повідомлення під цим ніком.
Незареєстрований учасник - учасник, який не пройшов етапу реєстрації на сайті, може писати повідомлення у форум, розміщувати безкоштовні оголошення, але не може брати участь в активному житті сайту, в голосуваннях, створювати власні галереї, коментувати фотографії і спілкуватися в чаті..
Відвідувач сайту - людина, яка читає теми форуму, не обов`язково відправляючи повідомлення, дивиться фотографії у фотогалереї, читає новини і проглядає оголошення. Відрізняється від учасника форуму тим, чим читач відрізняється від письменника.
Модерування, модерація (moderation) - комплекс заходів, здійснюваних адміністрацією сайту для збереження порядку на сайті, тобто дотриманню Правил сайту.
Модерування поста - порядок розміщення повідомлень у форумі, при якому вони не проходять попередню перевірку. Будь-яке конкретне повідомлення, написане учасником, розміщується в тему в реальному масштабі часу (і всі відвідувачі його бачать відразу); через деякий час повідомлення прочитує модератор і вирішує, чи відповідає воно правилам, і якщо не відповідає, то редагує його, або видаляє.
Попереднє модерування - порядок розміщення повідомлень у форумі, при якому вони проходять попередню перевірку. Будь-яке конкретне повідомлення, написане учасником, розміщується у форумі тільки після того, як його прочитує модератор і ухвалює рішення про публікацію повідомлення в темі; відвідувачі форуму не можуть бачити повідомлення, що не пройшли модераторську перевірку.
Самомодерування (самовільне модерування) - ситуація, коли учасник форуму, що не належить до адміністрації сайту, робить публічні зауваження іншому учасникові по його поведінці у форумі або фотогалереї.
Режим «тільки читання» (readonly) - тимчасова або постійна заборона на відправку повідомлень для конкретного учасника або групи учасників.
Бан (Ban) – заборона учасникові входити на сайт під своїм ніком і брати активну участь в житті сайту.
Повний бан – повна заборона входу на сайт конкретному учасникові.
Забаненний учасник - учасник, позбавлений права відповідати в теми, коментувати фотографій і спілкуватися в чаті.
Попередження (зауваження) - винесене модератором попередження учасникові про порушення ним Правил. Повний список попереджень учасникові розташований в його Профілі, його може побачити будь-який учасник сайту.
Адміністрація сайту - адміністратори і модератори сайту.
Модератор (Moderator) - довірена особа адміністраторів сайту, яке має права на форумі, в чаті і у фотогалереї здійснювати операції над темами, повідомленнями і коментарями до фотографій, а також робити зауваження, попередження учасникам.
Адміністратор (Administrator) - довірена особа власників сайту, яка має всі права модераторів на всьому сайті, плюс має право позбавляти зареєстрованих учасників реєстрації (видаляти їх з бази даних), а також міняти існуючі Правила.
Власник сайту - особа або група осіб, в приватній власності яких знаходиться сайт. Вони мають права на будь-які законні дії в рамках сайту, включаючи право на його ліквідацію.
Власник і адміністратор сайту priluki.info поєднується в одній особі.
Офтопік (Offtopic) - повідомлення, які мало відносяться або зовсім не відносяться до предмету дискусії. Наприклад, в темі "Допоможіть, комп`ютер не завантажується!" обговорення результатів футбольного матчу є офтопіком. Також в цій темі офтопіком буде обговорення дій адміністрації сайту, або диспут про те, чи підходить ця тема для форуму "Мобільний зв`язок".
Оверквотінг (overquoting) - надмірне цитування. Зустрічається, наприклад, коли учасник цитує велике повідомлення тільки для того, щоб написати під ним "Згоден".
Флейм (від англ. flame - вогонь, полум`я) - 1) емоційно забарвлені повідомлення, що переходять на обговорення особи (наприклад, що містять образи особистого, національного, релігійного, статевого або професійного характеру), з використанням певних прийомів риторики (наприклад, демагогія); часто характеризуються відсутністю конкретних аргументів і фактів. 2) словесна війна, суперечка заради суперечки, коли учасники забувають, із-за чого почалася розмова і сперечаються тільки для того, щоб переконати опонента в своїй правоті, або чужій неправоті, неважливо з якого питання (достатньо дрібного малоістотного приводу), нерідко із звинуваченнями в брехні, вимогою вибачень і інш. Як правило, такого роду флейм розгорається із-за неприязні (образи) між учасниками. 3) повідомлення, які відправляються у форум "Флейм".
Flame Wars (флеймовиє війни), або Holy Wars (релігійні війни) - безглузді спори (як правило, з широким використанням флейма), в яких учасники намагаються довести один одному перевагу однієї з декількох більш менш рівноцінних альтернатив (наприклад, спори "Intel проти AMD", "Windows проти Linux").
Троллінг - розміщення провокаційних або образливих повідомлень з метою викликати флейм і конфлікти між учасниками. Див. також статтю у Вікипедії "Троллінг".
Флуд (flood) - малозмістовні або безглузді повідомлення, що практично не несуть корисної інформації, балаканина і базікання по дурницях, ні про що. Як правило, подібні повідомлення можна безболісно видалити без збитку для розуміння суті розмови. До них, наприклад, відносяться короткі однорядкові фрази типу "Згоден!", "+1", "Аффтар жжот", "Аффтар, випий йаду!", або повідомлення, що містять тільки смайлики.
Флеймер - учасник, який систематично допускає флейм в своїх повідомленнях.
Флудер - учасник, який систематично допускає флуд в своїх повідомленнях.
Оффтопер - учасник, який систематично допускає оффтопік в своїх повідомленнях.
Троль - учасник, який займається троллінгом.
Чат (chat) - жвавий обмін короткими флудовимі повідомленнями в режимі реального часу.
Кросс-постінг (crossposting) - розміщення одного і того ж повідомлення в різні теми або різні форуми. На форумі подібне заборонене.
Сповістити модератора - спеціальний сервіс, за допомогою якого будь-який відвідувач форуму може швидко привернути увагу модератора до повідомлення, яке порушує правила. Для цього використовуйте посилання "Сповістити модератора", розташовану справа над повідомленням. (у планах)
Смайлик (смайл) - невелике (як правило, графічне) зображення, яке вставляється в текст повідомлень з метою передати емоції того, хто пише. Наприклад, смайлик або :) означає, що у автора повідомлення гарний настрій, він посміхається.
TIM TV OnLine

Сьогодні день народження у 1 користувачів: nikola78,

Сьогодні віртуальний день народження у 14 користувачів: nes, xx3, Bill, DEREK, simple_jess, olgakisel, yuliya83, Roctislav, leon_11, leon11, Spektrdp, val, ula2284, qtix,

Модератори: Helen, watt, Tyt24vcytki

Прилуки | Всі фотогалереї | Всі фотографії | Користувачі | Новини | Форум | Чат | Оголошення | Про сайт | Нагороди | Коментарі | Вгору
(C) 2002-2010 O-Design
Контакти На головну Пошук по сайту