На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2020-10-01

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 20
Додано: 2020-07-25

Фото: Без опису
Власник: ETOJ
Галерея: Мои работы 2
Додано: 2019-11-26

Фото: поддоны 1400*800мм; усиленный -1200*1000мм олб
Власник: ekotek_ekotek
Галерея: Продам поддоны
Додано: 2019-08-28
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
2016-05-15 (2 коментарів)
За антиукраїнські матеріали у Прилуках засуджено переселенку з Донбасу
2015-12-09 (2 коментарів)
Тайсон Фьюри лишен чемпионского титула
Останні оголошення
Друзі сайту
Мистецькі барви
Прилуки фортеця Сайт открытой лиги КВН г. Прилуки
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показать код)
Priluki.info

Відвідувачі
Все комментарии к фото пользователя crok US
Страницы (134): 123456+10+100»
31 січня 2020 р., 03:10:59
Що цікаво - в час, коли я там навчався, весь порядок викладання автомобільної справи та правил дорожнього руху був таким, що, якщо студент хотів отримати права водія, то він не встигав добре підготуватись до захисту диплому і тому дуже "плавав" на самому захисті. А якщо все ж йому важливіше було підготувати захист, то він не встигав добре вивчити правила. Бо написання-підготовка до захисту диплому та закінчення вивчення автомобільної справи, правил дорожнього руху та отримання прав водія були одночасно!
І тому зазвичай "трієчники" отримували права, бо для них це було важливіше (на захисті вони все одно виглядатимуть сіренько), а хороші студенти зазвичай права не отримували, а тому або ж приходили на здавання прав вдруге-втретє, або ж, як я, взагалі на отримування прав "забівалі"!
31 січня 2020 р., 02:59:12
Двір гідровський, по верхньому краю фото - майстерня перемотування двигунів, там же у інших дверях - клас токарної справи, а за сараєм - клас з вивчення сільгосптехніки. І у самому кутку - аудиторія та лабораторія "Електромашини", де викладав Е. Ю. Тисенко.
31 січня 2020 р., 02:21:10
Старий добрий гідро!
Без плитки він виглядав якось... більш солідно, чи що!.. Бо його архітектура не передбачає сучасну совкову плитку, - ну справді, якось не ліпиться... вхідний портик, фронтон із барельєфом, колони, напівколони, - і плитка! Добре хоч, що не поскупилися на добрячий цемент, так і досі міцно тримається і не відпадає цілими шматками, як це зазвичай буває, коли цемент пропито!
Хоча, я памятаю таке - як тільки я поступив до гідро, то він якраз і був ось таким. А наступним літом зі сторони двору поставили риштування і заочники та дебеленні хлопці-студенти на літній "практиці" оббивали штукатурку на стінах, щоб розчин, на який клалася плитка міцніше тримався. Чого саме дебеленні? Бо, як виявилось, штукатурка на стінах була такою міцною, що оббивати її прийшлося топорами! І то ті топори при ударах дзвеніли і висікали іскри, і доводилось з усієї дурі лупити топором, щоб на стіні залишилась достатньо серйозна щербина! Тож простим звичайним "мєлкім" хлопцям там робити було нічого - підбирали у ту бригаду саме таких, кремезних хлопців.
А мені особисто на обкладанні плиткою прийшлося працювати підсобником. Якраз тоді обкладали верхню частину над головним входом. Тож десь там під самим дахом на центральній колоні ловкенько так видряпано моє ім’я, ім’я мого друга, який там теж працював та рік, коли то всьо робилося! Ми подавали майстру плитку, розчин та воду, а також після нього мішковиною обтирали вже готову підсохлу кладку.
До речі - все гідро обіклав плиткою за два сезони один заочник! Починав він "вчитись" як звичайний непомітний заочник, одягнений досить таки бідно і якось по-сільському. Та я особисто був свідком (у той момент ми з друзями якраз стояли поряд), як він по закінченню роботи (а обкладено було гідро та будинок директора, що знаходиться на розі вулиць Київської та Андріївської, його можна впізнати по однаковій плитці!) приїхав до воріт гідро на новеньких "у целофані" жигулях-п’ятірці. Всі хлопці, які були поряд, відразу ж звернули увагу на ту машину, бо для того часу це була нова модель "Жигулів", яку не часто можна було побачить у Прилуках. Вийшов з неї у шкіряному піджаку майстер-плиточник, закурив, а вже до нього з двору гідро майже біжить директор і щось йому несе. Як виявилось, то директор особисто виніс йому гідровський диплом. Вони коротенько поговорили, той шкіряний піджак сів у машину і поїхав - він за власним дипломом навіть не зайшов у гідровський двір, йому директор виніс диплом прямо до воріт.

А мій покійний дід десь на початку 60-х років був у бригаді, яка переробляла дах на гідротехнікумі.
У бригаді було два теслі (російською - плотник) і декілька підсобників. Основним теслею був такий собі Павлович, невеличкий завжди усміхнений чоловік (дід його саме так завжди з повагою і називав - Павлович, ні імені, ні прізвища він не називав, тож і я не знаю), а мій дід - "правий льотчик" у бригаді, якщо можна так сказати. От вони вдвох за теслярські роботи на даху гідротехнікума і відповідали. Ну, а за ними вже свою частину роботи робили покрівельники.
16 серпня 2018 р., 21:52:59
А трохи згодом був побудований такий же ліворуч від головного входу, ну... з лівого краю цієї фото виходить.
Клас! І «колєсо обозлєнія» видно... І дерева маленькі...

18 лютого 2018 р., 06:08:19
Ну дик! стандартний совєцькій поп-арт!
Хоча я такого щось не пам’ятаю, а от низеньку загорожу навколо клумб - аякжеж! Було! Навіть приходилось сидіти на ній, чекати, наприклад, своїх друзів. А праворуч від сучасного в’їзду до скверу (за правим краєм фото) була така собі "шевченківська хата", низенька така й кривобока, з маленькими віконцями, хоча й добре підтримувана. І весь той "маєток", я маю на увазі землю під господою, був значно нижче рівня заасфальтованого тротуару. Я тоді завжди дивувася - тут такі гедековські "понти", як по тім часам шикарні клумби із цегляною огорожею, а просто поряд - така невідповідність "соцрєалізьму"!
18 лютого 2018 р., 05:57:41
Що цікаво - збирала і різала цей атракціон одна й тая ж людина! Саме коли його вже різали, я й мій товариш проходили там поряд, вирішили підійти подивитись, що й до чого. Вже на той момент від колеса залишився сегмент, ну, може, третина. А потім дивимось, у складі бригади розрізає конструкції дядько Коля, батько одного з наших однокурсників, Сергія Пилипенка. Ну, ми, звісно, поздоровались, питаємо, чого ж це. А він сказав, що ріжуть його тому, що у всіх атракціонів дуже обмежений час використання, ну, щоб не дай бог, не сталася якась проблема. А потім додав - а знаєте, хлопці, я молодим збирав це колесо, а ось прийшлося й різати!
18 лютого 2018 р., 05:48:54
Ги... ще ялинок нема.
18 лютого 2018 р., 05:47:03
Невже то з м’ячем - покійний Соколов?
18 лютого 2018 р., 05:44:30
Ух ти! Тисенко, у наші часи більш відомий серед студентів як «Тисняк». Дуже шанований викладач! Навіть серед останніх двієчників.
У мене він викладав предмет «Електричні машини». Ніколи я його не бачив з підручником, чи якимось допоміжним матеріалом - все завжди з голови! Всі ті неймовірні математичні і фізичні виклади, від яких навіть у самих затхлих "зубріл" голова йшла кругом! А що вже казать про нас, "звичайних сірих"
18 лютого 2018 р., 05:38:20
Швидкий Олег Андрійович,.. мій керівник групи.
Дуже класний дядько!!! У нас він преподавав правила дорожнього руху...
4 січня 2016 р., 05:04:59
Завжди при саюзє ставили йолку тут, де вона стоїть. Тому, що по центру площі стояв істукан того, хто навіть не здогадувався, що є таке місто Прилуки.
Того істукана вже давно нема! Але центральну йолку міста все одно "по старінкє" ставлять збоку площі!!!
А НІХТО НЕ ЗАМИСЛЮВАВСЯ - ЧОМУ САМЕ ТАК, НА ОДНОМУ БОКУ??? МОЖЕ ВЖЕ Ж ТРЕБА КОРИСТУВАТИСЬ ГОЛОВОЮ, ДУМАТИ НЕЮ А НЕ ШАПКУ НОСИТИ!!!
І СТАВИТИ ЯЛИНКУ ПО ЦЕНТРУ ПЛОЩІ!!! Це б дуже красиво виглядало від самого Будмашу!
21 грудня 2015 р., 02:55:23
19 грудня - +9 ввечері, 20 грудня - +7 вночі, на землі бачив великого дощового черв’яка, а на дворі біля світильника - метелик пурхав... Морозів у найближчі дні точно не буде!
1 грудня 2015 р., 03:22:27
До речі - наша міська влада у часи тимчасового перебування при владі громадянина Януковича хотіла зробити вуличні вказівники. І для "здешевлення" зробити їх за принципом, аналогічним зображеному на цьому фото - з використанням самоклейки типу "оракал". І частково зробила - ви й зараз можете бачити де-не-де вказівники із синім привидом праворуч назви вулиці. Хоча я особисто попереджав всіх, хто зібрався тоді на комісію, яка визначала як же робити вказівники, що якщо буде зроблено так, як запропонував тодішній мер, то через деякий час ті вказівники будуть мати такий же вигляд, як і на фото! Поки що ті таблички ще на щось схожі... чи надовго?
1 грудня 2015 р., 03:10:29
Навіть у відношенні до власної реклами прилучани можуть довести все до ідіотизму! Ну маєш магазин, маєш рекламу поряд на стіні, то хоч іноді дивись на неї! Адже це вже - антиреклама!
30 листопада 2015 р., 16:26:36
Це знято сьогодні, 30 листопада 2015 року. Величезний черв’як виліз покататися на свіжому снігу, що випав вночі. І що цікаво - він виліз з голої землі на сніг і через деякий час знову сховався у землю. Висновок - великих морозів найближчими днями можна не чекати!
10 вересня 2015 р., 16:29:07
А ты не лётчик!..
А я была так рада
Любить героя
Из лётного отряда
3 серпня 2015 р., 14:37:45
Ось зараз дивлюся на це повідомлення... додане 5 років тому, а все, що тут зазначено - сталося так, наче ми тоді, 5 років тому, точно знали, що відбудеться!!!
5 червня 2015 р., 18:30:46
от засада!
4 червня 2015 р., 16:49:37
Яка перемога у хрянцузів???
Здалися першому ж, хто спитав: «Аусвайс!»
4 червня 2015 р., 16:47:07
Так... я не поняв - а де картопля, де помідори?
ТА-а-а-а... без картоплі і помідорів - то не дача, то так... приїхать попонтуваться перед самим собой, бо ж ніхто не бачить!
Страницы (134): 123456+10+100»
TIM TV OnLine

Сьогодні день народження у 4 користувачів: watt, Dio, maYOUnka, ylenec,

Сьогодні віртуальний день народження у 4 користувачів: Irinka, Romeno, MotulSale, ruslan,

Модератори: Helen, watt, Tyt24vcytki

Прилуки | Всі фотогалереї | Всі фотографії | Користувачі | Новини | Форум | Чат | Оголошення | Про сайт | Нагороди | Коментарі | Вгору
(C) 2002-2010 O-Design
Контакти На головну Пошук по сайту