Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту

Відвідувачі
Новина: Підсумки спортивного туризму

4 липня 2009 р. | Автор: Helen | Переглядів: 1210 | Коментарів: 0
Новина  Підсумки спортивного туризму
Підсумки спортивного туризму У чемпіонаті області з техніки пішохідного туризму, що відбувся у травні в Чернігові, команда гуртків спортивного туризму ЦТДЮ в складі Дениса Пашука та Дениса Василевського виборола срібні нагороди серед 15 команд-учасниць.
За підсумками змагань на дистанції четвертого класу Денис Василевський став кандидатом у майстри спорту України зі спортивного туризму. До речі, це вже сьомий за останні два роки вихованець тренера Сергія Ігнатенка, котрий виконав норматив кандидата в майстри спорту.

У відкритій першості з техніки пішохідного туризму серед юнаків та дівчат середньої вікової групи (1995-1998 років народження), що проводилася наприкінці травня на базі Прилуцького ЦТДЮ, взяли участь 9 команд із 7 регіонів Чернігівщини.
Команда вихованців гуртків ЦТДЮ (Андрій Рудий, Дмитро Олексенко, Микола Шинкаренко, Владислав Петрушевський, Інна Косько та Олена Гриб) під керівництвом тренера Юрія Федченка виборола І місце в командному заліку змагань. Друге місце посіли спортсмени з Ічні (тренер Олександр Лисиця), третє – вихованці турклубу "Бригантина" Варвинської школи (тренер Віктор Гутак).
В особистому заліку серед хлопців І місце посів Андрій Рудий, друге – Дмитро Олексенко.

15-19 червня в с. Количівка Чернігівського району проходили обласні змагання з техніки пішохідного туризму серед команд учнів навчальних закладів, у яких взяли участь і гуртки спортивного туризму Прилуцького ЦТДЮ.
За підсумками турніру наші команди вибороли: 3 місце в командному заліку особисто-командних змагань у старшій віковій групі та 2 - в командних змаганнях "Смуга перешкод" у середній віковій групі.
У змаганнях зв‘язок відзначилися Андрій Рудий та Владислав Петрушевський: вони були першими серед хлопців. Зв’язка Максима Демченка та Ярослава Четиркіна стала третьою.
У складі команди старшої вікової групи виступали кандидати в майстри спорту України Олександр Шинкаренко, Дмитро Шиптя, Олена Пиріг та Денис Василевський, а також Микола Шинкаренко, Дмитро Олексенко, Інна Косько та Катерина Цуркан.
Команду середньої вікової групи представляли Андрій Рудий, Владислав Петрушевський, Максим Демченко, Ярослав Четиркін, Олександр Павлоцький, Аліна Кулик, Яна Самарська та Діана Данилів.
Команди до змагань готували керівники гуртків ЦТДЮ Сергій Ігнатенко, Юрій Федченко та Дмитро Дурас.
Тренерський штаб, батьківський комітет і юні спортсмени вдячні міській владі за своєчасне фінансування витрат на участь у змаганнях.

За результатами змагань, що проводилися під керівництвом управління освіти у минулому навчальному році, відділ спортивного туризму ЦТДЮ підбив підсумки Кубка міста зі спортивного туризму 2009 року серед команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів. До загального заліку Кубка було включено результати 5 змагань, у яких взяли участь 11 команд гуртків спортивного туризму шкіл та гімназій Прилук. Сумарна кількість учнів, залучених до масових заходів зі спортивного туризму, склала 330 чоловік.
Команда школи №12 посіла перше місце (керівник гуртка Сергій Ігнатенко), команда школи №9 – друге (керівник гуртка Олег Колошко), команда школи №6 – третє (керівник гуртка Юрій Федченко).
Решта місць розподілилася наступним чином: четверте – гімназія №1, п’яте – школа №14, шосте – школа №10, сьоме – школа №3, восьме – гімназія №5, дев’яте – школа №2, десяте – школа №7, одинадцяте – школа №13.
Команда-переможниця і команди-призери нагороджені відповідними кубками.
Усього протягом змагань було розіграно 18 комплектів нагород в особистому заліку, де призерами стали 54 юні спортсмени.