Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту

Відвідувачі
Новина: Новини спорту

17 лютого 2010 р. | Автор: Helen | Переглядів: 1458 | Коментарів: 1
Новина  Новини спорту
Новини спорту 7 лютого у Прилуках пройшов традиційний ветеранський турнір з міні-футболу пам’яті Федора Солорьова. З вітальним словом до учасників змагань звернулися голова міської організації ФСТ "Спартак", Почесний працівник фізичної культури та спорту України Петро Дяченко, колишній голова міського спорткомітету Леонід Купрійчук, начальник відділу по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Соколов.
Гра проходила на міському стадіоні "Супутник" у надзвичайно напруженій боротьбі. За результатами змагань переможцем стала команда "Дніпро" РСТ. У її складі виступали: Олександр Матузка (капітан), Юрій Клязника (воротар), Андрій Шматко, Юрій Жваненко, Сергій Хантіль, Сергій Маценко, Сергій Геєць, Костянтин Лубенцов, Олександр Шевченко. Команда "Ветеран" (капітан Олександр Ороховський) посіла друге місце, третьою стала "Фортуна" (капітан Віктор Сибірський). Обслуговував змагання арбітр Михайло Котеленець.
Команда-переможниця удостоїлася кубку, медалей, грамот, вимпелів та грошових винагород. Призери отримали медалі, грамоти та грошові винагороди.
1-й тур: "Фортуна" – "Ветеран" 2:0; "Юність" – "Дніпро" РСТ 1:5.
2-й тур: "Юність" – "Ветеран" 4:5; "Фортуна" – "Дніпро" РСТ 1:4.
3-й тур: "Дніпро" РСТ – "Ветеран" 5:3; "Фортуна" – "Юність" 7:6.
Організатори турніру, спортсмени щиро вдячні за підтримку в проведенні змагань рідним Федора Солорьова.
На фото: переможці й призери турніру з головою міської організації ФСТ "Спартак" Петром Дяченком

Шість спортсменів і п’ять призових місць
13-14 лютого в Чернігові проходив відкритий чемпіонат з рукопашного бою, у якому взяли участь близько 110 спортсменів з обласного центру, Ніжина, Мени та Прилук. Прилуцька міська федерація рукопашного бою виставила на ці змагання команду із шести представників СК "Юніор" (тренер Олександр Роговий), і вони завоювали п’ять призових місць.
Срібло відкритого чемпіонату вибороли Андрій Дудинець (вікова група 10-11 років, вагова категорія до 30 кг), Олександр Перепелиця (вікова група 12-13 років, вагова категорія до 50 кг) та Артем Борсук (вікова група 14-15 років, вагова категорія до 55 кг). Бронза чемпіонату в Євгена Нестеренка (вікова група 16-17 років, вагова категорія до 70 кг) та Віктора Шинкаренка, котрий виступав серед дорослих у ваговій категорії до 75 кг.
Олександр Роговий вдячний батькові свого вихованця Кирилу Дудинцю, який разом із ним супроводжував прилуцьку команду в поїздці на змагання.

За півкроку до звання чемпіона
5-6 лютого в обласному центрі за участю 12 спортсменів відбулася відкрита першість Чернігова зі стокліткових шашок.
Прилучанин, кандидат у майстри спорту Геннадій Коваленко, переміг свого головного конкурента – майстра спорту міжнародного класу Наталію Євтушенко - і, виборовши вісім перемог, був за крок до звання чемпіона.
Однак стався прикрий випадок. В одній зустрічі, виграючи, Геннадій Коваленко прогаяв час, і йому була зарахована поразка, що позбавило права на перше місце.
Відтак, у нашого ветерана шашок почесне друге місце й срібна нагорода чемпіонату, з чим його і вітаємо!