Російський історик Ключевській небезпідставно вважав Андрія Боголюбського, князя Суздаля або Залісся, як називалася в ХІІ столітті сучасна Центральна Росія, першим власне російським князем. „З Андрієм Боголюбським великорос вперше вийшов на історичну арену”, – писав російський історик Ключевський. Нещодавно від дня „виходу великороса на арену” минуло 850 років – 1156 року Андрій Боголюбський стає князем Залісся – Володимиро-Суздальського князівства.
З ХІІ століття нащадки старшого сина Володимира Мономаха – Мстислава Великого (1125-1132 рр.) княжили переважно в Україні, та все ще періодично залежних від Києва Смоленську та Новгороді, а нащадки молодшого сина – Юрія Довгорукого – дедалі більш автономно керували в Заліссі (сучасній Московській та навколишніх областях Росії).
Чому ж така велика увага цьому князеві? Річ у тім, що до нього всі князі династії Рюриковичів традиційно вважали, що їхня Батьківщина ("отчина" – це Русь, тобто земля сучасної Київської, Житомирської, Чернігівської, та частин Черкаської і Полтавської областей. Руссю в ті часи називалася лише ця територія Центральної України, а починаючи кінця 12 століття – і Західна Україна. Вся решта земель, підконтрольних Рюриковичам (Залісся, Новгород, Полоцьк, Псков тощо) Руссю не вважалися, а, отже, не були й Батьківщиною чи отчиною для князів-Рюриковичів.
Всі князі династії зобов‘язані були берегти цю землю, посилаючи дружини воювати на користь Києва навіть з тих земель, де степовиків ніколи й не бачили.
Літопис повідомляє зворушливу історію, коли князь Ростислав, онук Володимира Мономаха, який все життя княжив у далекому Смоленську, відчувши, що вмирає, сказав: "Не можу я тут лягти. Повезіть мене до Києва. Якщо мене Бог візьме в дорозі, то покладете мене, за отчим благословінням, у Церкві святого Феодора (у Києві). Якщо ж Бог відпустить недугу сю, то пострижуся в Печерському монастирі".
Коли іншого князя – сина Володимира Мономаха, прагнули вигнати з Русі і відправити до Курська, він сказав: "Я волю на своїй отчині смерть прийняти. Краще мені смерть з дружиною на своїй отчині і дідізні узяти, ніж Курське княжіння".
Саме Андрій Боголюбський, засновник села Боголюбово під Суздалем, та його нащадки, переступили цю традицію, якій всі князі династії Рюриковичів були вірні три століття – вважати Київ і Київщину своєю єдиною Батьківщиною.
Батько Андрія Боголюбського, Юрій Довгорукий, який майже все життя княжив у Заліссі, докладав усіх зусиль, щоб заволодіти Києвом. Однак Юрій Довгорукий був князем-невдахою – його тричі виганяв з Києва молодший від нього Ізяслав Мстиславич.
Син Юрія Довгорукого Андрій уже не хотів жити на Русі. „Пішли додому затепло, на Русі нам місця нема”, - казав він батькові, який, попри все, тримався мрії про Київ. Андрій Боголюбський, вихований усе життя в Суздалі, вже не вважав Русь своєю Батьківщиною. Тим більше, що він був сином половчанки, дочки хана Аєпи. Зовнішність суздальського князя, відтворена радянським ученим Герасимовим по його останках, досить характерна для походження князя. А на той час більших ворогів, ніж половці, у Києва і Русі не було.
Сам Андрій Боголюбській в боротьбі проти Києва постійно підтримував своїх родичів половців – основного ворога Русі.
Водночас, головною причиною опозиційності Суздальського Залісся проти Русі були не родинні зв‘язки князів з половцями, а природні геополітичні інтереси нового народу, який народився в Заліссі від сплаву фіно-угорських племен, під впливом церковнославянського мови та первинної київської адміністрації. До речі, назва Суздаль, як і більшість власних назв Центральної Росії, має фіно-угорське походження.
Кияни у відповідь теж не взлюбили Андрія Боголюбського. Через це, після того, як після смерті Ізяслава Мстиславича на княжіння у Київ таки потрапив Юрій Довгорукий, Андрій постійно сидів у фортеці Китай-город, що була на місці сьогоднішньої Китаєвої пустині, сьогодні – в межах міста.
Через те, що він жив у фортеці Китай-город та майже не виходив із неї, кияни й брати-князі прозвали його „Китаєм”.
Річ у тім, що слово „кита” староукраїнською мовою означає плетіння (звідси, наприклад, слово „китиця”).
Усі містечка-фортеці на Київських горах віддавна мали штучні укріплення, зроблені з переплетених дерев‘яних каркасів, заповнених землею. Залишки такої стіни від VI-VII століття вчені знайшли на Старокиївській горі, біля сучасного Історичного музею. Поверху такі стіни мали критий хід – заборола з бійницями. Ззовні стіна обмазувалася глиною (аби уникнути підпалу), та фарбувалася вапном (українські хати мали приблизно таку ж конструкцією стін). Вся фортеця виглядала білокам‘яною, сяяла на сонці і гарно увінчувала пагорби. За бойовими якостями така стіна не поступалася кам‘яній – каміння з пороків – камнеметів просто в‘язли в ній, тоді як кам‘яну стіну вони розбивали. Основним недоліком таких фортець була недовговічність таких стін, їх часто треба було лагодити.
Під час мандрівок у Монголію наші князі побачили велику китайську стіну, і назвали всю тамтешню країну звичною назвою – Китай.
В Україні „білокам‘яні” фортеці увінчували київські гори: Боричів, Старокиївську, Дитинку, Хоривицю, Щекавицю, а також Білгород (нині село Білгорода на околиці Києва), Вишгород, Родень, Витичів, Переяслав, та чимало інших українських міст – в тому числі й Китай-город, у якому закрився Андрій Боголюбський під час князювання в Києві його батька. Після смерті Юрія Довгорукого протистояння між киянами та суздальцями-„залішанами” тільки загострилося. Як пише літопис, суздальців було вибито в Києві та по всіх містах Русі.
У 1169 році князь Китай захопив Київ, відбивши його у Великого Київського князя Мстислава Ізяславича, сина головного ворога Юрія Довгорукого. Перед тим Андрій Боголюбський утік з Русі до Суздаль, викравши ікону Вишгородськой Богоматері, яка тепер в Росії називається Володимирською.
Захопивши Київ, суздальській князь влаштував небувалий розгром. Літопис пише: "І грабували вони два дні весь город — Поділ, і Гору, і монастирі, і Софію, і Десятинну Богородицю. І не було помилування нікому і нізвідки: церкви горіли, християн вбивали, а інших в‘язали, дружин вели в полон, силоміць розлучаючи з чоловіками їх, діти ридали, дивлячись на матерів своїх. І узяли вони майна множина, і церкви оголили від ікон, і книг, і риз, і дзвони з церков познімали ... Запалений був навіть монастир Печерський святий Богородиці поганими, але Бог молитвами святої Богородиці оберіг його від такої біди. І був у Києві серед всіх людей стогін, і туга, і скорбота невтішима, і сльози бесперестанні. Це ж все зроблено за гріхи наші".
Літописець називає військо Андія Боголюбського „поганими”. Так у літописах називаються виключно іноземці, та й то язичники.
Після такого тріумфу князь Китай розперезався. Він навіть почав наказувати князям київської династії. Правда, отримав відкоша.
Андрій Боголюбській сказав Роману (сину саме того Ростислава, який їхав умирати до Києва): "Не ходиш ти в моїй волі з братами своїми, так піди ти з Києва, а Давид — з Вишгорода, а Мстислав — з Білгорода. А ось вам Смоленськ, їм і поділіться".
Очолив опір Мстислав. Як пише літопис, "Мстислав від юності звик не боятися нікого, а тільки Бога одного берегтися. І повелів він, Андрєєвого посла узявши, постригти [йому] перед собою голову і бороду, сказавши йому: "Іди ж до князя свого і скажи йому: "Коли ти з такими словами прислав не яко до князя, а як до підручної і простої людини, то що ти задумав, то і роби. Хай Бог розсудить". Андрій зібрав воїв своїх — ростовців, суздальців, володимирців, переяславців, білозерців, муромців, і новгородців, і рязанців, - і, порахувавши їх, знайшов, що їх п‘ятдесят тисяч. І послав він, сказавши їм: "А Мстислава, схопивши, не учиніть же йому нічого, а приведіть його до мене".
Як пише літопис, під Вишгородом "Мстислав ударився з полками їх, і потоптали вони середній полк, а інші супротивники, побачивши [це], оточили його, тому що Мстислав в‘їхав в них з невеликим військом. І тоді змішалися обидва, і велике було сум‘яття, і стогін, і крик сильний, і голоси невідомі, і видно було тут, як ламалися списи, і [чутний] був дзвін зброї, від великого пилу не впізнати [було] ні кінного, ні пішого".
Киянам допоміг луцкий князь Ярослав Ізяславіч, точніше слух про нього: "І прийшли в замішання війська їх, і, не дождавши світанку, в сум‘ятті великому, не маючи можливості утриматися, побігли через Дніпро, і багато їх топилося. І виїхав Мстислав з міста з дружиною своєю і, наздогнавши їх, дружина його ударила на обоз їх, і багато колодників вони захопили. Мстислав же багато поту утер з дружиною своєю і немало мужності показав з мужами своїми".
Цей розгром суздальців під Вишгородом стався на початку зими 1173 року.
Як пише вітчизняний літопис, "так повернулася вся сила Андрія, князя суздальського, а зібрав він всі землі, і безлічі воїв не було числа. Прийшли вони зарозумілими, а покірливими відійшли в доми свої. Сим так і збулося слово апостола Петра, який сказав: "Той, хто підноситься – змириться, а хто упокорюється — піднесеться".
У Заліссі, як це часто траплялося і в майбутньому, зовнішня поразка створила внутрішні проблеми для влади. Народ не пробачив їй провал у підкоренні інших земель. Незабаром після вишгородського поразки, 28 червня 1174 року Андрій Боголюбській був убитий змовниками, і тіло князя лежало на вулиці, поки народ грабував хороми. Примітно, що дорікати змовникам і ховати князя залишився тільки його придворний киянин Кузьмище Киянин. Так завершився життєвий шлях князя Китая – засновника Росії.
crok
Старожил
Номер: 7
З: Україна, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 870
Попереджень: 0
Нагороди:
Видно,.. Росії дуже погано. Бо вже поїхав Путін "здаватись" у Китай Сі Дзіньпіну.
Але, навіть у такій ситуації, Китай нічого підписувать не поспішає.
Переговори безрезультатно вже йшли протягом останніх 10 років, і хоча Росія помпезно завила про підписання договору на постачання газу в Китай строком на 30 років, та... навіть такий пропагандистський рупор кацапів як RT (Russia Today) не зміг висмоктати ніякого позитива з того так званого "підписання договору"!
«Газпром» и CNPC заключили тридцатилетний договор на поставку газа
Заголовок як завжди у дусі кацапізма - одні фанфари... Але! Читаємо, що ж там підписали:
Цитата:
Российская компания «Газпром» и китайская компания CNPC после долгих консультаций заключили договор на поставки газа. Россия и Китай подписали меморандум о взаимопонимании в сфере поставок газа по восточному маршруту. Это произошло во время визита в Китай президента России Владимира Путина.
Як бачимо, "договором" називається всього тільки меморандум!
Меморандум (от лат. memorandum — буквально: то, о чем следует помнить):
• меморандум (англ. memorandum) в международных либо экономических отношениях — дипломатический документ, обычно вручаемый лично представителю другой страны (компании, корпорации) либо прилагаемый к дипломатической ноте, в котором подробно излагается фактическая сторона интересующего обе стороны вопроса, дается анализ тех или иных положений, приводится обоснование позиции государства (договаривающейся стороны);
• в разных учреждениях — докладная записка, служебная справка;
• в торговле — письмо с напоминанием о чем-либо;...
Фактично це далеко не договір, а пам’ятка про те, що ось є такі наміри...
Навіть найбільш оптимістичні російські експерти пишуть про те, що у разі початку виконання цього газового проекту, треба ще тільки побудувати всю інфраструктуру, свердловини, газогони, станції перекачування, щонайменше на це треба років 5-8. А, значить, реально все це запрацює тільки через 5-8 років!
За цей час в Росії може вже не бути ні Путіна, ні Мєдвєдєва...
Життя - дуже шкідлива штука! Від нього помирають!
OLEX
З Новим Роком!
Номер: 1
З: UA, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 11852
Попереджень: 0
Нагороди:
Россия столкнулась с драматическим падением темпов экономического роста, и в этом году страну ожидает стагнация.
Об этом заявил председатель правления российского "Сбербанка" Герман Греф во время Петербургского международного экономического форума, сообщает РБК.
"Произошли драматические изменения в последнее время. Первое: драматическое падение темпов экономического роста... Очевидно, что мы столкнемся со стагнацией в этом году. В последние месяцы очень резко изменилась и международная политическая, и международная экономическая ситуация", - сказал он.
По словам Грефа, ситуация в Украине оказала на Россию значительно большее влияние, чем россияне могли предполагать.
"И сегодня мы видим, что очень многие, казалось бы, незыблемые ранее принципы, как и проведение экономической политики и международных отношений, оказались поколебленными", - сказал председатель правления "Сбербанка".
Со своей стороны председатель совета директоров "ВТБ Капитала" Юрий Соловьев заявил на форуме, что сейчас происходит большое охлаждение к российскому рынку со стороны, прежде всего, американских инвесторов, а также европейских, в том числе на рынке становится меньше "длинных" денег из Великобритании...
"Мы шутим внутри банка, что мы занесли в Центральный банк Российской Федерации все, кроме стульев, уже заложили. Общие заимствования превышают сейчас 6 трлн руб., такого никогда не было", - констатировал он.
Напомним, США, страны Запада, а также Япония наложили на Россию ряд санкций в связи с российской военной агрессией в Украине и аннексией Крыма.
----------
І це ще ЄС не накладав дієвих санкцій, так, легенькі попередження...
А тепер згадаємо Путлєра, який свого часу заявляв, що санкції Росія навіть не помітить, бо, мовляв, завжди живе під дією якихось санкцій.
-----
Повідомлення редагувалося 1 разів. Останнє редагування: crok (23 травня 2014 р., 14:54:55)
Життя - дуже шкідлива штука! Від нього помирають!
Tania
Авторитет
Номер: 71
Зареєстрований: 30 березня 2007 р.
Повідомлень: 1452
Попереджень: 1
Нагороди:
Может уже хватит обращать внимание на чужую страну, какая вам разница что там с экономикой в России, какие контракты Россия подписывает, и тд... Обратите уже внимание на свою страну, ваша страна сейчас в очень тяжелом положении, вашу страну спасать надо. Россия теперь враг . В Украине беда , защищать ее некому , все защитники в интернете геройствуют..
OLEX
З Новим Роком!
Номер: 1
З: UA, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 11852
Попереджень: 0
Нагороди:
Я вважаю - після таких операцій тих, хто бажає заробляти гроші вбиваючи наших людей значно поменшає!
----- Добавлено 27 травня 2014 р., 16:44:40:
Росія втратила будь-яку повагу до загальнолюдських традицій і світового законодавства! Наскільки це треба "промити" мізки цілому народу, щоб колишні переможці фашизму й нацизму самі перетворилися на нацистів!
Цілком рашистський зміст - автори розмірковують над тим, як скоріше вписати заводи українського ВПК, що знаходяться на Півдні та Сході України у кацапський ВПК! Сам факт того, що це - територія іншої держави, їх взагалі не цікавить!
Цитата:
В последние недели в связи с резким ухудшением ситуации на юго-востоке Украины активно обсуждаются различные сценарии дальнейших действий России. Не исключается и какая-либо форма ассоциации приграничных с РФ украинских регионов с Москвой. В этой связи на повестку дня встает фактически актуальный на сегодня вопрос о том, каким образом предприятия ВПК в этих регионах могут быть интегрированы в российскую «оборонку».
Даже без обсуждения возможности политического сближения юго-востока Украины с РФ вероятность получения доступа к оборонным активам обсуждается. Так, 1 мая представители Государственной думы Федерального собрания Российской Федерации обратились к вице-премьеру Дмитрию Рогозину с предложением включить в повестку дня переговоров по газу с Украиной вопрос о конверсии газового долга страны в права собственности России на предприятия ВПК Украины.
Рассмотрим, о чем может идти речь применительно к Харьковской, Луганской, Донецкой, Днепропетровской, Запорожской, Херсонской, Николаевской и Одесской областям, которые способны составить основу возможного переустройства территории Украины и российско-украинского порубежья.
Кацапи вже розмірковують про «пєрєустройство тєріторіі України»!
Але, ніде правди діти, кацапи визнають:
Цитата:
В силу доминирующего положения в производстве двигателей для вертолетов основных российских типов «Мотор Сич» имеет критическое значение для ОПК России.
Цитата:
Как видно даже из беглого обзора основных предприятий юго-востока Украины, при ассоциации их с российским ОПК в ряде случаев украинские предприятия могут претендовать на роль флагманов в своей нише, превосходя по своим возможностям Россию.
Цитата:
Насколько можно судить, даже имеющийся на сегодня портфель заказов (українських підприємств) довольно внушителен, но, вероятнее всего, более тесная интеграция с Россией позволит значительно увеличить его, в том числе и за счет отдельных «нишевых» предложений (например ремонт и модернизация советской бронетехники).
Але! Кацапів таки прориває:
Цитата:
Для многих украинских предприятий юго-востока вхождение в состав ОПК России будет равносильно пролитию на них «золотого дождя» государственных оборонных заказов, а также приведет к присоединению к весьма обширным российским государственным программам модернизации оборонного сектора. Сотрудники перечисленных оборонных предприятий Украины, безусловно, сильно выиграют от «вхождения в Россию». Представляется, что если с нашей стороны предоставить широкие гарантии сохранения, а то и усиления занимаемых позиций топ-менеджменту этих предприятий (в первую очередь таким влиятельным «баронам», как возглавляющий «Мотор Сич» Вячеслав Богуслаев), с их стороны Москва сможет получить определенную поддержку своей «территориальной» политики в отношении Украины.
Далі їх прориває ще сильніше:
Цитата:
Для российской стороны значение ряда украинских предприятий (например «Мотор Сич») настолько велико, что, безусловно, может стать одним из значительных факторов при принятии решений на высшем уровне о действиях в отношении Украины.
Ось так. Як то кажуть - ділять шкуру ще не вбитого ведмедя!
Цілком такі «братні» міркування! То - Росія нам брат?!
-----
Повідомлення редагувалося 1 разів. Останнє редагування: crok (27 травня 2014 р., 15:45:00)
Життя - дуже шкідлива штука! Від нього помирають!
crok
Старожил
Номер: 7
З: Україна, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 870
Попереджень: 0
Нагороди:
Росія на всіх закутках заявляє, що ЄС не пристав до "американських" санкцій і продовжує співробітництво з Росією. Але співробітництво буває дуже різним!
Санкції стосовно Росії, виявляється, для неї не тільки мають велике значення, але й будуть дуже обмежувати згодом...
Член-кореспондент російської академії космонавтики імені Ціолковського Андрій Іонин:
Цитата:
– Говорить о совместных предприятиях, трансфере технологий теперь уж точно не приходится. Если западные производители раньше нас отсекали от самых передовых технологий, то теперь, скорее всего, будут отсекать просто от всех новых. И будут делать спутник исключительно под ключ: «Вот вам вход, выход, а что внутри, вас не касается...» EADS ведь, по сути, государственная компания, ею управляют правительства Франции и Германии. Как политическое руководство скажет, так EADS и сделает.
Російський соціолог зазначає, що різке зростання популярності Путіна серед росіян припадає саме на війни.
Рейтинг президента РФ Володимира Путіна підвищується в очах росіян у період воєн із сусідніми країнами, його популярність на тлі російсько-українського конфлікту збільшилася до 83%.
Про це свідчать результати соціологічного дослідження російського "Левада-центру", результати якого має УНІАН.
Так, з початку року рейтинг Путіна збільшився на 18%. Вищим він був тільки в 2008 році, під час війни з Грузією - 87%.
Директор «Левада-центру» Лев Гудков зазначає, що різке зростання популярності Путіна серед росіян припадає саме на війни.
"Всі піки характерні для такої ось мілітаристської, войовничої риторики, патріотичного підйому. Якщо подивитися на всю історію ставлення до Путіна, то перший такий підйом був під час другої чеченської війни, під час вибухів будинків у Москві. Тоді всі показники фактично за два місяці просто злетіли", - зазначив Гудков.
На його думку, вже тоді були апробовані ті прийоми провокації насильства, риторика негативної мобілізації і виправдання застосування військової сили Росією для захисту "своїх" ("фашистський режим Саакашвілі", "геноцид", змова проти Росії, загроза розширення НАТО та ін.), які повною мірою використовуються в нинішній війні з Україною.
"Але практично відразу ж після цього, вже восени того ж року, вибухнула фінансово-економічна криза, і рейтинг Путіна поповз вниз", - зазначає Гудков.
Рейтинг Путіна (схвалення його діяльності або довіра до нього) падав до грудня 2013 року і зупинився перед Новим роком. Потім, уточнює керівник «Левада-центру», почалася пропагандистська кампанія, пов‘язана з Олімпіадою.
"Патріотичні заходи, телевізійні захоплення з приводу сочинських спектаклів, надривна ейфорія з приводу наших перемог. Це був тимчасовий успіх влади, після нього повинно було б знову початися зниження рейтингу, але Майдан або, точніше, російська реакція на вигнання Януковича зламала тренд масових настроїв", - пояснив Гудков.
За його словами, українські події, точніше, украй агресивна і «тотальна пропагандистська кампанія проти української демократії, яка скинула корумпований режим Януковича, підтримуваний Москвою; дискредитація прагнень значної частини українського суспільства до інтеграції з Європою, пропаганда мовою війни, мобілізаційна риторика боротьби з "бандерівцями", з "українським фашизмом" різко змінили ставлення росіян до влади».
"Влада, яка до цього сприймалася як корумпована, егоїстична, некомпетентна, мафіозна, повелася відповідно до колишніх, ще радянських стандартів брежнєвської "супердержави": повернула Крим, продемонструвала всьому світу свій своєрідний характер, різко підвищивши тим самим свій символічний статус в очах росіян", - каже Гудков.
Він переконаний, що схвалення цих дій радикально посилило підтримку путінського режиму, повернуло йому повноту легітимності. "Ефектом пропаганди телебачення стало практично зникнення відмінностей у підтримці влади серед різних соціальних груп", - наголошує керівник «Левада-центру».
При цьому, на думку соціолога, хвиля патріотичних переживань і кримської ейфорії спаде найближчими місяцями, але наслідки цієї політики відчуватимуться впродовж десятиліть - як і наслідки чеченської війни.
"У серйознішому і довготривалому плані ми маємо справу з незавершеним процесом краху радянської системи і нездатністю переробити і подолати радянське тоталітарне минуле", - зазначив Гудков.
----- Добавлено 4 червня 2014 р., 18:03:16:
Військова хунта Кремля
Надхмарні рейтинги Путіна - мрія диктаторів всіх часів і народів. У людину, яка страждає "втратою зв‘язку з реальністю", "закохано" 83 відсотка громадян Росії. Кремлівські пропагандисти сьогодні досягли таких значних успіхів, що Росія, як стверджують соціологи "Левада-Центр", готова воювати з Україною.
Російське політичне керівництво не хоче сідати за стіл переговорів з новим президентом України. Тому що в Україні править "фашистська хунта".
До речі про "хунту", "хунту воєнну". За словами російського елітолога Ольги Криштанівської, кількість силових структур у Росії "перевалила за 20. Зросла їхня питома вага в уряді", "серед заступників міністрів в уряді військові становили 40 відсотків". У федеральних округах "люди у погонах становлять 70 відсотків".
Президент Росії - підполковник КДБ, спікер Держдуми Сергій Наришкін - випускник вищої школи КДБ, особистий друг і однокурсник Володимира Путіна. Глава адміністрації президента Сергій Іванов - генерал армії ФСБ, Григорій Рапота, генеральний секретар Євразійського економічного співтовариства - генерал-полковник ФСБ, ОДКБ очолює генерал ФСБ Микола Бардюжа, виконавчий секретар СНД - генерал армії ФСБ Сергій Лебедєв, генерали ФСБ, "смотрящие" у федеральних округах - у раді директорів "Газпрому" 5 генералів ФСБ. У різних елітних угрупуваннях у Росії військові становлять (з доповіді Ольги Криштанівської) до 70 відсотків.
Росії більше підходить назва не "Російська Федерація", а "військова хунта". І жодної федерації, як форми державного устрою, у Росії немає. Це блеф, фейк, брехня. Росія - військова унітарна держави, якою правлять офіцери спецслужб.
Російська правляча еліта стає ще більш мілітаризованою, тому й максимально авторитарною. До речі, за словами тієї ж Криштанівської, "найбільш військове середовище є авторитарним, демократичний стиль керування тут неприйнятний". Властивий військовим структурам авторитарний метод керування переноситься на все суспільство, у тому числі й бізнес, і міждержавні відносини.
Тому пріоритети державної зовнішньої політики РФ - це агресія проти сусідів і відновлення СРСР.
За статтею «Військова хунта Кремля й "зелені коридори"» Віктора Тимошенко, газета "Голос України", спеціально для УКРІНФОРМу.
Життя - дуже шкідлива штука! Від нього помирають!
crok
Старожил
Номер: 7
З: Україна, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 870
Попереджень: 0
Нагороди:
Зараз у Росії з’явився новомодний, більш "братній народ" - Китай. Що ж, росіянам видніше, хто їм ближчій - європейці чи азіати; схоже на те, що мантра про "славян" та "православних" вже нікого не цікавить навіть у самій Росії! Коли мова заходить про те, як утриматися Путіну на царському троні, він готовий домовлятися хоч з "краснимі кхмєрамі"! Та Китай просто так ні з ким дружити не збирається, там дуже добре все рахують... Ось і нещодавно Китай та Росія підписали меморандум про постачання газу, за яким Росія, за деякими розрахунками сторонніх незаангажованих експертів, отримає мільярдні збитки, якщо рахувати весь строк контракту, що планується!
Та найбільш прямолінійно Китай розповів про свої далекосяжні плани ось у цій пропозиції:
Китай поднимет Дальний Восток http://www.gazeta.ru/business/2014/05/24/6046385.shtml 24.05.2014
Заместитель председателя КНР Ли Юаньчао предложил создать единую экономическую зону, включающую российский Дальний Восток и север Китая.
Китайские чиновники предлагают превратить российский Дальний Восток и север КНР в единую экономическую зону. У России не хватает рабочих рук, тогда как у соседа на Востоке их много, обосновывают проект китайцы.
Как отметил вице-премьер Аркадий Дворкович, в России большое количество неиспользуемых земель, так что потенциал экспорта зерна и мяса в Китай есть.
-------
Поки що Росія не вирішила остаточно, чи запрошувати "тьму" китайців на свій Далекий Схід...
-----
Повідомлення редагувалося 1 разів. Останнє редагування: crok (10 червня 2014 р., 07:00:22)