менеджер среднего звена (над вами есть начальник и у вас есть подчиненные)
4.
начальник отдела
5.
я еще не работаю
6.
свой ответ (указать в сообщении)
Ви не можете бачити результати опитування поки не проголосуєте самі!
Опитування відкрите 26 лютого 2008 р.
Обмежень по часу немає.
Пройшло 6116 днів.
Кількість повідомлень, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 2
Кількість днів проведених на сайті, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 2
Говорят "Ты - начальник, я - дурак, я - начальник ты - дурак"
Кем быть проще: начальником или подчиненным? У кого из них какие преимущества? К какой группе Вы относитесь7
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер"
Beaver
Бобер-філософ
Номер: 457
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 19 квітня 2008 р.
Повідомлень: 97
Попереджень: 0
Нагороди:
Цитата: 2) дійсно може запропонувати щось гарне, покращити якийь процес, в делікатній формі і аргументовано переконати інших
Щодо 1 варіанту і мені б такий підлеглий не дуже подобався. А от людей, що наведені в 2 пункті, я дуже поважаю і хотіла б щоб у мене були саме такі підлеглі
Лише розумний та справедливий керівник може визнати, що аргументи підлеглого дійно доречні та переконливі. Це одна з рис, які мають бути притаманні гарному керівнику. Я ціню, коли керівник може відкрито визнати, що він в чомусь був не правий і визнати правоту підлеглого. Але, нажаль, це рідко трапляється.
----- Добавлено 10 июня 2009 г., 14:39:59:
Helen, цікаво, як ти вважаєш, які твої риси характеризують тебе як гарного керівника, а які як поганого. Які з них (твоїх рис) тобі допомагають, а які шкодять в управлінні підлеглими, чому?
Люди учатся, как говорить, а главная наука - как и когда молчать (Л.Н. Толстой)
Emigrant
Авторитет
Номер: 18
З: Украина, Прилуки родимые
Зареєстрований: 5 грудня 2006 р.
Повідомлень: 2081
Попереджень: 3
Нагороди:
Думаю, ця невеличка стаття допоможе нинішнім та майбутнім керівникам навчитися мистецтву делегування
10 вредных советов начальнику
Постойте, но что такое делегирование? Не берите в голову — «очередная глупость» консультантов, бизнес-тренеров и всяких заумных гуру бизнеса, которые управляли громадными компаниями и зарабатывали миллионы и миллиарды долларов. В нашей стране, нашем бизнесе и с нашими людьми это конечно же не получится.
Будем считать это разминкой — вредным советом без номера.
Сущность делегирования я попробую изложить тремя афоризмами:
Фред Келли: «Хороший администратор не откладывает на завтра то, что может сегодня перепоручить подчиненному»
Альфред Слоун: «Самое важное, чему я научился как менеджер — что работу должны делать другие»
Арнольд Танненбаум: «Парадоксально, но менеджер увеличивает свой контроль, уступая другим часть своей власти»
Получилось процентов на 70, но для понимания сущности наших вредных советов и этого довольно. А вот собственно и они.
10 вредных советов про делегирование
1. Ставьте задачу максимально неконкретно, используя только общие слова. По-настоящему перспективный сотрудник понимает босса с полуслова.
2. Ставьте задачу в последний момент и не выделяйте ресурсы. Кстати условия задачи полезно менять в ходе выполнения работы — это закаляет.
3. Никаких полномочий подчиненному! С полномочиями эту задачу и так любой дурак сделает. (Как следствие — делегируйте то, в чем сами не разбираетесь).
4. А вот ответственность за неправильные решения подчиненного несет (конечно же!) только он сам. Не забудьте пообещать уволить его за неправильно сделанную работу.
5. Если задание выполнено не идеально, то виноват только подчиненный — объявите об этом перед всем коллективом. Отдельно отметьте личностные качества, недостатки и просчеты подчиненного. Не стоит скрывать досаду и эмоции — он подвел вас!
6. Для верности делегируйте задачу нескольким сотрудникам. Желательно одновременно и без указания ответственного. Это научит их работать в команде.
7. Не говорите как выполнять задачу — это разовьет творческий потенциал подчиненных.
8. Ваш авторитет превыше всего. Никогда не признавайтесь, что чего-то не знаете — ведь это абсолютно точно повредит авторитету.
9. Ни в коем случае не обучайте и не развивайте своих сотрудников. Как пить дать — «подсидят». К тому же незаменимость это ключ к долгой работе в одной компании. Чтобы там не говорили всякие умники: «пока не подготовишь себе замену — не сможешь подняться сам».
10. Никакой дополнительной мотивации — у нас ведь и так все понимают как важно работать по 10–12 часов в сутки без снижения качества. Это национальная черта характера.
Helen, цікаво, як ти вважаєш, які твої риси характеризують тебе як гарного керівника, а які як поганого. Які з них (твоїх рис) тобі допомагають, а які шкодять в управлінні підлеглими, чому?
"+"
1) я залюбки беруся за нову справу, що вимагає нестандартного підходу та намагаюся спрямувати підлеглих
2) я можу оцінити підлеглих, виділивши їх сильні та слабкі сторони, використавши сильні для досягнення поставлених цілей
3) я завжди визнаю свою неправоту та можу відкрито поговорити з підлеглими та попросити пробачення
4) думаю, що я вмію делегувати задачі своїм підлеглим (знаючи що вони з ними справляться ат контролюючи хід виконання)
"-"
1) недостатня вимогливість
2) іноді дотримання правила "якщо ти хочеш зробити гарно, зроби це сам". Зараз вже не так, але раніше було таке, що я краще б зробила сама, ніж делегувала підлеглому
3) мягкодухість (іноді треба бути суворішою)
4) іноді недостатній контроль за роботою підлеглих
Ну оце так.. а тепер хотілося б почути від вас, наскільки ваше бачення відрізняється від мого
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер"
Squirrel
Білка-трудоголік
Номер: 932
З: Україна,
Зареєстрований: 15 квітня 2009 р.
Повідомлень: 405
Попереджень: 0
Нагороди:
Моя думка біля кожного пункту. Буду рада почитать твої коментарі. "+"
1) я залюбки беруся за нову справу, що вимагає нестандартного підходу та намагаюся спрямувати підлеглих - Це гарна риса як для керівника, так і для виконавця. Але бути гарним керівником ця риса не допомагає. А намагатися спрямувати підлеглих, не означає, що це вдається, чи не так?
2) я можу оцінити підлеглих, виділивши їх сильні та слабкі сторони, використавши сильні для досягнення поставлених цілей - буду чесна (ну як завжди), оцінити і зробити для себе висновки ти звичайно можеш (це і робиш відмінно), але ти не доводиш цього до своїх підлеглих.
3) я завжди визнаю свою неправоту та можу відкрито поговорити з підлеглими та попросити пробачення - це гарна риса гарного керівника, якби ще вміти довести підлеглому його неправоту, щоб він міг це також публічно визнати, це було б ще краще. Думаю, ти знаєш, про що і про кого я зараз. 4) думаю, що я вмію делегувати задачі своїм підлеглим (знаючи що вони з ними справляться ат контролюючи хід виконання) - ну тут я не зовім погоджуюсь.
"-"
1) недостатня вимогливість - точно 2) іноді дотримання правила "якщо ти хочеш зробити гарно, зроби це сам". Зараз вже не так, але раніше було таке, що я краще б зробила сама, ніж делегувала підлеглому - точно 3) мягкодухість (іноді треба бути суворішою) - точно 4) іноді недостатній контроль за роботою підлеглих - точно Ну оце так.. а тепер хотілося б почути від вас, наскільки ваше бачення відрізняється від мого
-----
Повідомлення редагувалося 2 разів. Останнє редагування: Beaver (12 червня 2009 р., 12:57:20)
Люди учатся, как говорить, а главная наука - как и когда молчать (Л.Н. Толстой)
Helen
Блукаюча зірка
Номер: 6
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 12629
Попереджень: 0
Нагороди:
Beaver, перш ніж коментувати твої зауваження, хотілося б почути від тебе, які риси характеризують гарного керівника загалом і мене як гарного керівника зокрема (ну якщо таке звісно є )