А вот кто бы из всех постоянных посетителей форума смог бы назвать себя образованным человеком?
Я
----- Добавлено 10 февраля 2008 г., 20:26:12:
Ок, таке ще цікаве питаннячко - в українських школах перейшли від 5-бальної до 12-бальної системи оцінювання. Хотілося б почути Вашу думку - наскільки це зручно, наскільки підвищилася об‘єктивність в оінюванні?
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер"
Frankinshtain
Dj beast
Номер: 33
З: Юкрейн, Прилуки.info
Зареєстрований: 30 січня 2007 р.
Повідомлень: 4559
Попереджень: 2
Нагороди:
Ок, таке ще цікаве питаннячко - в українських школах перейшли від 5-бальної до 12-бальної системи оцінювання. Хотілося б почути Вашу думку - наскільки це зручно, наскільки підвищилася об‘єктивність в оінюванні?
Я считаю, шо це дебилизм полный. Просто шельмование якесь.
Отличительные черты настоящего свидомого:
"Доказательство недоказуемого, опровержение очевидного и доказанного".
Tania
Авторитет
Номер: 71
Зареєстрований: 30 березня 2007 р.
Повідомлень: 1452
Попереджень: 1
Нагороди:
А в Израиле 100 бальна система,считаю дибелизм полнейший,например 100 и 95 это оценка "очень хорошо",тогда возникает вопрос: почему ребенку поставили 95 а не 100,если он знает предмет "очень хорошо"?
Считаю 5-ти бальная система лучше всего.
OLEX
З Новим Роком!
Номер: 1
З: UA, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 11852
Попереджень: 0
Нагороди:
А я вважаю, що ця системиа дозволяє більш об‘єктивно оцінити рівень знань учнів. Бо раніше все одно ставили "4-", "4" і "4+", а в журналі стояло "4". Зараз же з‘явилася можливість диференціації. Це 7,8,9 балів.
Спочатку дійсно були труднощі, бо і батьки, і діти і навіть вчителі співодносили старі оцінки з новими. Але зараз вже все норм, і, думаю, мало хто б захотів знову повертатися до старої 5-бальної системи. Тим більше що критерії для кожного балу чітко прописані
----- Добавлено 22 февраля 2008 г., 18:09:54:
В Міністерстві освіти і науки обіцяють повернутися до питання про 10-річну середню школу. Після нарад на різних рівнях, заявляє Міністр освіти і науки Іван Вакарчук, можна буде сказати: «12-річка» і «12-балка» – це помилки або необхідність. Зрозуміло, що люди, яки визначають освітню політику, цілком собою задоволені: реформа почалася, і навряд чи хтось з її ініціаторів збирається визнавати зміни в системі освіти як помилку.
Проте діти, вчителі і батьки, які випробували реформу на власному досвіді, – в шоці. Згідно з результатами соціологічних досліджень, проведених Українським центром економічних і політичних досліджень ім. Разумкова, українці достатньо скептично оцінюють вітчизняну систему освіти і хід її реформування.
Як розповів заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко, дослідження проводилися у всіх регіонах України. У 2000-му було опитано 2012 респондентів, в 2002-му – 2000, в 2004-му – 2012, в 2006-му – 2000 респондентів. Цікаво, що з часом число супротивників 12-річного терміну навчання зросло до 65,9%. Цікаво, що тільки 13% опитаних вважають перехід школи на 12-річне навчання позитивним за впливом на якість отриманих учнями знань.
В той же час більшої половини вважає, що реформи в школі ніяк не впливають на якість знань, а кожен п‘ятий упевнений, що вплив цей негативний.
На думку фахівців, з урахуванням 12-річної освіти молоді люди прийдуть у ВУЗи, коли їм буде вже по 19 років: якщо додати сюди навчання у вищих учбових закладах (для деяких – магістрат і аспірантуру), а також декретна відпустка для дівчат, то неважко порахувати, що більшість отримає свої дипломи десь до 30 років.
Таким чином, через 15-20 років наша країна цілком може перетворитися на державу пенсіонерів і студентів.
----- Добавлено 26 февраля 2008 г., 22:14:20:
Цитата:
Підвищення зарплат вчителям української мови
Президент України розпорядився підвищити зарплату вчителям української мови
Президент України Віктор Ющенко доручив міністру фінансів Віктору Пинзенику взяти під особистий контроль виконання програми видання шкільних підручників в 2008 році. Про це він заявив на нараді з питань забезпечення функціонування й розвитку освіти.
Крім того, глава держави доручив В.Пинзенику контролювати також забезпечення шкіл шкільними автобусами. В 2008 році на реалізацію програми "Шкільний автобус" передбачено лише 70 млн грн при потребі 400 млн грн, підкреслив Віктор Ющенко, доручивши Мінфіну знайти резерви для збільшення фінансування зазначеної програми ще цього року.
Також Ющенко дав доручення уряду забезпечити 20% надбавкою до заробітної плати вчителів, які викладають українську мову й літературу в загальноосвітніх школах.
Що це? Подачка чи реальна оцінка праці вчителів? Чому тоді тільки вчителів української мови?