На главную СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Вхід для користувачів:
Реєстрація / Забули пароль?
Всі фотогалереї Панорами ПрилукФорум Користувачі Новини Оголошення Каталог ЧатПро сайт
Сайт українською   Сайт на русском

Фото: Київ 2022
Власник: morsresistis
Галерея: Templates
Додано: 2022-11-13

Фото: Без опису
Власник: watt
Галерея: Війна
Додано: 2022-06-09

Фото: Без опису
Власник: porosytenkokoly
Галерея: 22 война
Додано: 2022-03-25

Фото: Без опису
Власник: albertino
Галерея: как умеем
Додано: 2021-03-09

Фото: Зминченко А.Н.
Власник: alexzhell
Галерея: моя
Додано: 2020-10-17
Найрейтинговіше фото
За місяцьЗа тиждень

В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
Найбільш обговорюване
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
Останні новини
По датіПо коментарям

2021-03-23 (0 коментарів)
«Сбиты на взлете»: ликвидация «МиГа» и «Сухого» - бесславный конец российского авиапрома!
2021-03-23 (1 коментарів)
В РФ черговий скандал з авіаносцем «Адмирал Кузнецов»
2019-04-24 (0 коментарів)
Трибунал ООН призначив дати слухань у справі полонених українських моряків
2018-10-30 (2 коментарів)
Ремонт по-російськи
2018-08-22 (0 коментарів)
РФ готується підняти з дна моря ракету з ядерним двигуном, що впала при невдалих випробуваннях
2018-03-19 (2 коментарів)
Александр Дугин: Мы стремительно летим в чёрную дыру.
2017-08-21 (2 коментарів)
WikiLeaks виявився залежним від Росії!
2016-08-02 (0 коментарів)
The Economist: Українська гривня перша в світі за недооціненістю: справедливий курс - 7,74 за долар
2016-07-30 (1 коментарів)
Росія продає "флешку" об’ємом 50 Мб, яка важить 25 кг!
2016-05-31 (0 коментарів)
Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів перші ходові випробування під час ремонту
Останні оголошення
Друзі сайту
Общественный транспорт г. Прилуки Группа поддержки сайта Прилуки.инфо ВКонтакте
billboard.biz.ua - Рекламные плоскости Знаю.орг

Наша кнопка: (показати код)
Priluki.info

Відвідувачі
Новина: Звернення міського голови до прилучан

4 грудня 2014 р. | Автор: OLEX | Переглядів: 16744 | Коментарів: 3
Новина  Звернення міського голови до прилучан
Звернення міського голови до прилучан ДОРОГІ ПРИЛУЧАНИ!

Моє звернення до вас зумовлене рядом подій, які потребують коментарів і роз’яснень.

Перш за все хочу повідомити, що 26 листопада Комітет Верховної Ради з питань бюджету погодив Розпорядження Кабінету Міністрів про виділення Чернігівській області з Державного бюджету 237 мільйонів 428 тисяч гривень на виплату заборгованості із заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Частина цих коштів надійде в міський бюджет уже найближчим часом, і ми розрахуємося з учителями, лікарями й працівниками соціальної та культурної галузей Прилук. Керівникам та головам профспілок усіх бюджетних установ окрема подяка за забезпечення стабільної роботи та належне виконання обов’язків в умовах кількамісячної затримки заробітної плати.

Наша країна зараз перебуває у вкрай важкому становищі, у стані неоголошеної війни. Усі наші помисли повинні бути спрямовані на об’єднання зусиль щодо стабілізації внутрішньополітичної ситуації, на допомогу нашим хлопцям, які знаходяться на війні. Але не всі поділяють цю думку. Окремі посадовці нашого міста скеровують свою енергію та робочий час на дестабілізацію соціального спокою, що за даних умов щонайменше безвідповідально, а щонайбільше – злочинно.

На черговому засіданні сесії міської ради депутат Володимир Назім продемонстрував зухвале та істеричне намагання взяти реванш за програні вибори. Ним були використані всі засоби брудної політичної гри та агітації: зведення наклепів, безсоромна брехня, маніпулювання працівниками та керівниками комунальних підприємств, погрози фізичною розправою, намагання зірвати засідання ради тощо. Пану Назіму, мабуть, невідомо, що в демократичних країнах до влади йдуть цивілізованим шляхом – шляхом виявлення довіри та прозорого виборчого процесу, а не істерикою та погрозами у залі засідань, що неминуче приведе його до юридичної відповідальності через рішення суду.

Відомо, що будь-які реформи завжди наштовхуються на спротив. Я, як міський голова, розумію необхідність змін у господарстві міста в нинішній непростій ситуації, коли треба на всьому економити і при цьому не ущемляти інтереси громадян. Та на зміни готові не всі, а дехто просто цього не розуміє або не вміє працювати по-новому. Це й стало підґрунтям конфлікту на КП «Прилукижитлобуд». Володимир Назім, будучи заступником міського голови з питань житлово-комунального господарства, не тільки не допоміг стабілізувати роботу, але й систематично умисно підігріває конфлікт, створюючи перепони на шляху до порозуміння між адміністрацією КП і колективом. А заручниками цього штучного протистояння стануть у першу чергу прилучани.

Звертаюся до працівників КП «Прилукижитлобуд» і КП «Послуга» із закликом не піддаватися на провокації та маніпуляції з боку Назіма й керівників, які штовхають вас до порушення трудової дисципліни та злочинних дій. Усе місто знає про гріхи пана Назіма, який із депутатської трибуни безсоромно зводить наклепи.

Депутатами прийнято рішення про створення робочої групи для перевірки фактів, що призвели до конфліктної ситуації у КП «Прилукижитлобуд». Запевняю працівників комунального підприємства та жителів міста, що буде проведена об’єктивна й неупереджена перевірка. До неї можуть долучитися всі бажаючі. Результати будуть оприлюднені по завершенню роботи комісії.

Я, як міський голова, підписав відповідне доручення про невідкладну організацію громадських слухань із питань реформування роботи комунального підприємства «Прилукижитлобуд» та аналізу його діяльності за попередні періоди. Саме громада повинна давати оцінку якості роботи комунальних підприємств. Саме громада повинна здійснювати належний контроль за діяльністю підприємств, які вона утримує. Саме громада повинна вимагати звіту за кожну витрачену гривню. До речі, на цьому й базується моя програма реформування житлово-експлуатаційного господарства. Звертаюся до вас, шановні прилучани, долучіться до участі в громадських слуханнях – це стане запорукою їх результативності.

Запевняю громаду, що докладу всіх зусиль задля прийняття виважених управлінських рішень, здатних забезпечити стабільну життєдіяльність міста, законність і порядок. А кожен для себе має визначити пріоритети: кричати чи працювати, красти чи вкладати, закликати до заколоту чи порозумітися, руйнувати чи будувати.

З повагою, міський голова Дмитро Барнаш


Коментарі (1 шт.):

1 Дмитро Барнаш (гость) Дата: 25 січня 2016 р., 19:23:23  Цитувати
Украiнцi, украiнцi, що ви натворили ?!
2 Дивитися профіль Дата: р.,  Цитувати
3 Дивитися профіль Дата: р.,  Цитувати


Додати коментар:
Ваше ім'я (максимум 15 символів)
Антиспам-код: hKN3W

TIM TV OnLine

Сьогодні день народження у 1 користувачів: ksushichka,

Сьогодні віртуальний день народження у 10 користувачів: daddy1982, melissa, Percas, john, BSM, livanru, vovan8656, megasfera2007, zalupa1962, around,

Модератори: Helen, watt, Tyt24vcytki

Прилуки | Всі фотогалереї | Всі фотографії | Користувачі | Новини | Форум | Чат | Оголошення | Про сайт | Нагороди | Коментарі | Вгору
(C) 2002-2010 O-Design
Контакти На головну Пошук по сайту