|
За місяцьЗа тиждень
В цьому місяці фото ще не оцінювалися!
За місяцьЗа тиждень
В цьому тижні фото ще не оцінювалися!
В цьому місяці фотографії не обговорювались.
|
Переглядів: 120751 | Відповідей: 158
Автор | Повідомлення |
Helen
Блукаюча зірка
Номер: 6
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 12629
Попереджень: 0
Нагороди: |
Пост №1 | Доданий: 13 листопада 2008 р., 23:23:57 |
|
П’ЯТЕ ЗАСІДАННЯ 46-Ї СЕСІЇ ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
П’яте засідання 46-ї сесії Прилуцької міської ради 5-го скликання, що відбулося 11 листопада, пройшло надзвичайно бурхливо та емоційно. На його початку, за пропозицією Олексія Гавриша (Партія регіонів), депутати відмінили передбачений порядок денний, натомість склавши новий, що включав чотири пункти. Перед початком їх розгляду голова територіальної виборчої комісії Лариса Чернята оголосила рішення політради Соціалістичної партії України про відкликання з достроковим припиненням повноважень депутата Прилуцької міськради Володимира Макогона. Приводом послугувала заява Володимира Івановича про вихід з фракції «Соціалістична партія» у Прилуцькій міській раді, яку депутат через 4 дні відкликав. Оприлюднене рішення викликало обурення багатьох, тож понад годину сесія обговорювала депутатську долю Володимира Макогона. Зрештою Володимир Іванович залишився в залі, хоча й змінив своє депутатське крісло на місце для запрошених.
Кожне з трьох наступних питань вирішувалося таємним голосуванням. Так 34-ма голосами депутати подолали вето міського голови щодо рішення «Про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Папазова В.В.»
Стільки ж депутатів проголосували й за відставку міського голови. Саме 34 голоси (2/3 від загальної кількості депутатів) необхідно для ухвалення такого рішення. Коли ж Юрій Володимирович, подякувавши депутатів за співпрацю, залишив залу, далі вести пленарне засідання сесія уповноважила голову постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Олексія Гавриша.
Було позитивно вирішено й питання обрання секретаря міської ради. На цю посаду розглядалося дві кандидатури. Перша – голова фракції «Батьківщина» Світлана Яременко. Проте голова фракції «Комуністична партія» Михайло Ліверук у своєму виступі нагадав про певні вимоги до кандидатури секретаря ради. Серед них – обмеження у віці (до 60 років для чоловіків та до 55 у жінок) і обов’язкова вища освіта. Оскільки Світлана Володимирівна не відповідає цим критеріям, то до бюлетеню, за рішенням більшості депутатів, було внесено кандидатуру Голіка Сергія Анатолійовича, який теж є депутатом від фракції «Батьківщина». За нього віддали свої голоси 30 депутатів.
12.11.2008 газета "В двух словах"
http://pryluky.org
|
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер" |
|
|
Helen
Блукаюча зірка
Номер: 6
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 12629
Попереджень: 0
Нагороди: |
Пост №91 | Доданий: 14 лютого 2009 р., 19:20:46 |
|
Інтелектуальний потенціал зростає
Серед юних прилучай багато обдарованих дітей, котрі можуть випробувати себе у різноманітних конкурсах. Одним із них є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Матої академії наук. Ці творчі змагання проводяться з метою виявлення тапідтримки обдарованої учнівської мол оді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни.
У 2009 році 26 учнів-членів Малої академії наук представляли свої роботи, що розглядалися у чотирнадцяти секціях: українська мова, українська література, англійська мова, прикладна математика, економічна теорія та історія економічної думки, експериментальна фізика, медицина, фундаментальна екологія, загальна біологія, ботаніка та зоологія, психологія-, маркетинг і менеджмент, геологія, історичне краєзнавство.
Хочеться відмітити роботу вчителя географії ЗОШІ-Ш ступенів № 10 Наталії Гапон, котра відшуковує таланти і допомагає їм реалізува¬тися. Як результат, п‘ять років поспіль учні Наталії Володимирівни в числі переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Загалом приємно відзначити, що з кожним роком прилуцькі школярі все охочіше працюють у даному напрямку. Зокрема, якщо у 2008 році таких дітей було 20, то в нинішньому їх, як уже зазначалося, 26.
Найактивнішою цього року в написанні науково-дослідницьких робіт виявилася гімназія №5.
Відповідно до рішення журі кожної секції, на другому (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу захищатимуть свої науково-дослідницькі роботи такі учні:
- Руслана Зубко, учениця 10 класу ЗОШ
І-Ш ступенів №2, з роботою "Дослідження
семантики та етимології імен учнів школи"
(секція "українська мова" ;
- Віра Момот, учениця 11 класу гімназії
№ 1, "Перифраз у художньому мовленні Євге¬
на Гуцала" (українська мова);
- Леся Лушник, учениця 10 класу гімназії
№5, "Образ жінки-матері у творах письмен¬
ників Прилуччини" (українська література);
- Майя Пузанова, учениця 11 класу
гімназії №5, "Засоби словотвору в сучасній
англійській мові" (англійська мова);
Ольга Крамаренко, учениця 11 класу гімназії №5, "Вплив чисел на долю людини" (прикладна математика);
Вікторія Дерев‘янко, учениця 11 класу гімназії №5, "Використання математичних
методів при обчисленні основних економіч¬них показників" (економічна теорія та історія економічної думки);
Сергій Хомич, учень 10 класу гімназії № 1, "Енергія фазових переходів тіл та створення на основі цього явища теплових акуму¬ляторів" (експериментальна фізика);
Тетяна Бербушенко, учениця 10 класу ЗОШ І-Ш ступенів № 12, "Вплив факторів зовнішнього середовища на здоров я населення Чернігівської області" (медицина);
Оксана Нечепуренко, учениця 11 класу ЗОШ 1-ІН ступенів № 13, "Екологічна ситуація в м. Прилуки і Заудаївському мікрорайоні" (фундаментальна екологія);
Альона Лисенко, учениця 10 класу ЗОШ І-Ш ступенів № 12, "Вплив біологічно активних речовин меду та продуктів бджільництва на живі організми" (загальна біологія);
Ольга Сергадєєва, учениця 11 класу гімназії №5, "Білий птах з чорною ознакою" (моніторинг за популяцією лелеки білого на Прилуччині) (ботаніка та зоологія);
Ірина Гапченко, учениця 11 класу ЗОШ 1-Ш ступенів №14, "Процес самореалізашїта набуття ціннісних орієнтацій як основа фор¬мування життєвих компетенцій старшокласників" (психологія);
Ірина Барановська, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10, "Шляхи оптимізації освітньої галузі" (маркетинг та менеджмент);
Юлія Архипенко, учениця 10 класу ЗОШ І-І11 ступенів №10, "Леляківська нафта: минуле, сьогодення, майбутнє" (геологія);
Ірина Руденко, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, "З витоків історії села Яб-лунівка" (історичне краєзнавство).
Побажаймо прилуцьким школярам творчих перемог!
Лариса Беркут, методист науково-методичного центру управління освіти Прилуцької міської ради
p.s. червоним -подруга та однокласниця нашої форумчанки Юліани. Вітаємо!
Газета "Град Прилуки"
-----
Повідомлення редагувалося 1 разів. Останнє редагування: Helen (14 лютого 2009 р., 19:22:42)
|
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер" |
|
|
Helen
Блукаюча зірка
Номер: 6
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 12629
Попереджень: 0
Нагороди: |
Пост №92 | Доданий: 25 лютого 2009 р., 18:53:39 |
|
ЗНАЙОМТЕСЬ: БІЗНЕС – КЛУБ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР"
19 лютого 2009 року в приміщенні Прилуцької міської ради відбулася зустріч представників Луганської обласної громадської організації бізнес – клуб «Європейський вибір» м. Сєвєродонецьк з членами координаційної ради з розвитку підприємництва, місцевих громадських рад та представниками бізнесових структур міста.
На засіданні присутні ознайомились з напрямами діяльності громадських організацій міста: спілки промисловців та підприємців « Співпраця» ( голова спілки Рожко М.В.), Прилуцької спілки підприємців центрального ринку ( голова Бусло Г.М.), об’єднання громадян « Спілка підприємців Прилуччини» ( голова Костюк О.І.).
Президент бізнес – клубу Юрій Ященко та його директор Галина Трякіна проінформували присутніх про напрями діяльності та перспективи розвитку організації.
Бізнес – клуб постійно організовує зустрічі бізнесменів з представниками влади, контролюючих органів, банкірами, юристами для вирішення проблемних питань. Гостями бізнес – клубу були депутати Верховної Ради: Анатолій Кінах, Ксенія Ляпіна, Юрій Єхануров, Василь Волга, Інна Богословська та інші.
Партнерами бізнес – клубу в реалізації програми « Розвиток малого та середнього бізнесу» є, крім українських , польські та угорські партнери.
Більшість членів бізнес – клубу ( клуб нараховує близько 335 представників малого та середнього бізнесу) – це люди з 10 – 17 річним стажем підприємницької діяльності, які не отримували спеціальної освіти, та які в складний період розвитку нашої держави змогли знайти свій шлях, і при цьому створили робочі місця для багатьох людей. Можливо, це і відіграло свою роль в тому, що керівники бізнес – клубу велику увагу приділяють роботі з молоддю, педагогами. На базі бізнес – клубу створено Євроінфоцентр, який став інформаційною базою для школярів, студентів, вчителів, всіх зацікавлених в процесах євроінтеграції.
В рамках проектів проводяться семінари, « круглі столи» для:
- педагогів області « Європейський вибір в середніх навчальних закладах області»;
- журналістів» Роль ЗМІ в інформуванні населення стосовно ЄС, СОТ та НАТО»;
- підприємців « Вступ України до СОТ, перспективи та очікування регіонів».
Результатом зустрічі стало напрацювання спільних проектів, які будуть сприяти активізації розвитку підприємництва в місті.
20.02.2009 Центр підтримки підприємництва
http://pryluky.org
----- Добавлено 25 февраля 2009 г., 19:04:07:Запровадження системи менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 : 2000 у виконавчих органах Прилуцької міської ради
23-02-2009
Протягом 2008 року виконавчі органи Прилуцької міської ради працювали над створенням документів та запровадженням системи менеджменту якості відповідно до Міжнародного стандарту ISO 9001- 2000.
В цілому СМЯ створюється у відповідності до міжнародних стандартів ISO 9000 і спрямована на забезпечення високої якості продукції, процесів, робіт та послуг.
За функціональним призначенням міжнародні стандарти ISO серії 9000 є універсальними. Вони застосовуються на всіх етапах виробництва продукції і надання послуг підприємствами, організаціями, установами незалежно від форм власності та виду їх діяльності.
В Україні розроблений та діє ДСТУ 9001 – 2001, який є ідентичним перекладом міжнародного стандарту ISO 9001 : 2000.
Робота по запровадженню системи менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 : 2000 проводилась на підставі Договору, укладеного між ТОВ «Бюро ВЕРІТАС Україна», яке забезпечувало організаційно-методичний супровід, навчання персоналу та проведення аудитів; А/Т Тютюновою компанією «В.А.Т. – Прилуки», яка виступала спонсором проекту та Прилуцькою міською радою. Результатом вказаного співробітництва стало отримання сертифікату якості міжнародного зразка на послуги з управління на рівні міст.
Також при напрацюванні документів СМЯ керувалися Постановою КМУ №614 від 11 травня 2006 року «Про затвердження Програми запровадження системи управління якістю в органах виконавчої влади», Методичними рекомендаціями щодо розроблення та впровадження систем управління якістю відповідно до стандарту ДСТУ ISO 9001 : 2001 в органах виконавчої влади, затвердженими спільним наказом Держспоживстандарту України та Головдержслужби України від 31.07.2006 року №273/221.
На першому етапі роботи над СМЯ було проаналізовано Положення про виконавчі органи ради та проведена робота по визначенню споживачів управлінських послуг.
Далі було розроблено ряд документів. Зокрема:
- Настанова з якості виконавчих органів Прилуцької міської ради;
- 22 Методики процесу якості;
- нова редакція Інструкції з діловодства в міській раді та її виконавчих органах;
- ряд порядків, інструкцій, положень, що регламентують діяльність виконавчих органів чи окремих посадовців;
- Політику та цілі у сфері якості.
Причинами, що спонукали до створення СМЯ у виконавчих органах самоврядування стало те, що в ряді випадків існуюча система управління не сприяє підвищенню ефективності функціонування органів місцевого самоврядування, і, як наслідок, викликає незадоволеність мешканців територіальної громади якістю надаваних їм управлінських послуг.
З іншого боку система управління якістю надання управлінських послуг виконавчих органів ради має бути орієнтована на споживачів – мешканців територіальної громади, тобто організація ефективної системи надання послуг і одержання жителями повної інформації, необхідної для забезпечення їх особистих прав та життєво необхідних потреб. Основою для неї має бути процесний підхід до організації роботи виконавчих органів ради.
Підґрунтям для створення системи менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 : 2000 стала наполеглива робота виконавчих органів ради протягом останніх років у напрямку поліпшення управлінської послуги. Результатом такої роботи було створення громадської приймальні, єдиного центру з оформлення дозвільних документів у сфері господарської діяльності у місті Прилуки, запровадження електронних систем «Приймальня громадян» та «Документообіг», створення сайтів міста та постійне оновлення і поповнення інформації на них, організація роботи комітетів самоорганізації населення. Такі дії надали можливість наблизити до споживачів послуги влади, зменшити затрати часу на вирішення важливих для них питань, зробити прийняття управлінських рішень більш прозорим, зменшити кількість порушень термінів розгляду документів. Однак основою управлінської діяльності залишався структурний метод роботи.
В цілому робота у відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 : 2000 у виконавчих органах ради передбачає надзвичайно скрупульозний, але разом з тим простий механізм роботи посадовця:
- працювати на максимальне задоволення потреб споживача, дотримуватись принципів прозорості та гласності;
- дотримуватись у роботі та при підготовці нормативних документів чинного законодавства, принципу верховенства права;
- відстежувати та постійно поновлювати внутрішні документи з метою відповідності їх чинному законодавству та узгодженості між ухваленими чинними внутрішніми документами.
Для забезпечення такого механізму важливим є питання провідної ролі керівництва та безпосередньої його зацікавленості в створенні , підтриманні та розширенні СМЯ, високої кваліфікації кадрів та належного фінансового забезпечення органів влади в тому числі і з позиції заохочення успішних посадовців.
Запровадження СМЯ в органах виконавчої влади відповідно до міжнародних стандартів сприяє оптимізації процесів планування, розподілу ресурсів, а також визначенню додаткових підходів до об’єктивного оцінювання їх результатів.
Сертифікат ISO 9001:2000
Керуюча справами виконавчого комітету
Прилуцької міської ради Валентина Ходюк
http://pryluky.osp-ua.info
|
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер" |
|
|
yarik
Новачок
Номер: 734
З: , прилуки
Зареєстрований: 5 січня 2009 р.
Повідомлень: 15
Попереджень: 0
|
Пост №93 | Доданий: 26 лютого 2009 р., 18:53:50 |
|
Реальні проблеми конкретних людей
Проблемні питання, з якими кожна людина стикається щодня, піднімались під час проведення зустрічей народного депутата України Григорія Маньковського в м. Прилуки та Прилуцькому районі Чернігівської області.
Частина цих питань стосувалась не тільки проблем загальнодержавного рівня, а і місцевих проблем, які здатні вирішити місцева влада. Саме тому під час робочої поїздки народного депутата супроводжували депутат Чернігівської обласної ради, перший заступник голови Чернігівської обласної організації Партії регіонів Анатолій Мирошниченко та депутат Прилуцької міської ради, голова фракції Партії регіонів Олексій Гавриш.
У рамках поїздки Григорій Маньковський зустрівся з міським головою Прилук Юрієм Беркутом. Під час зустрічі вони обговорили актуальні питання взаємодії центральних органів влади з органами місцевого самоврядування, співпраці депутатів від різних політичних сил у радах усіх рівнів. “Сьогодні одним із засобів боротьби з кризою є консолідація зусиль на всіх рівнях”, – зазначив народний депутат.
Відбулась також зустріч Григорія Маньковського з членами спілки інвалідів “Фенікс” та представниками Прилуцької міськрайонної організації Українського товариства спілки сліпих. Жодна з організацій сьогодні не здатна самостійно вирішувати свої проблеми. У спілці інвалідів “Фенікс” скаржаться на відсутність пандусів, без яких для них закриті всі двері. Частина існуючих пандусів не відповідає технічним вимогам. І знову таких людей змушують відчувати себе безпомічними. Є й інші проблеми: недоступність ліків, неспроможність оплачувати комунальні платежі, які навіть з усіма пільгами залишаються захмарними, відсутність пільг на проїзд у весняно-літній період та інші. А труд людей, які доглядають за інвалідами 1 групи, держава оцінює в 11 грн. на місяць.
Голова міськрайонної організації Українського товариства спілки сліпих Ніна Таран відзначила, що якщо держава не має коштів на сліпих, то має посприяти тому, щоб такі люди мали можливість їх заробити. Вона запропонувала, щоб товари та вироби, які власними зусиллями здатні робити ці люди, мали право вироблятися виключно такими людьми. Адже в інших умовах їм важко скласти конкуренцію. Є багато і побутових проблем. В автобусах не оголошуються зупинки, мала кількість спеціальних світлофорів. Під час зустрічі Григорій Маньковський та Анатолій Мірошниченко передали організації Українського товариства спілки сліпих музичний центр та чек на придбання спеціальної аудіолітератури. Адже люди, які бачать світ кінчиками пальців, також хочуть читати класиків вітчизняної та зарубіжної літератури.
Останньою відбулась зустріч у філії Ладанського професійного ліцею. Раніше заклад готував кадри для ДП Прилуцький завод протипожежного і спеціального машинобудування та для багатьох інших. Сьогодні учням ліцею навіть учбову практику немає де пройти. Але Анатолій Мірошниченко пообіцяв найкращим із них і практику, і працевлаштування. В гуртожиток, що належить ліцею, була передана пральна машина, що так необхідна в звичайному побуті.
“Такі зустрічі важливі через кілька причин. Так, ми повинні бачити реальні проблеми конкретних людей. Це не просто цифри статистики, це реальне життя людей. Частина питань дійсно потребують вирішення на центральному рівні, але є і такі, які треба вирішувати негайно і просто на місці. Сьогодні уряд просто не здатен щось змінити. Цей уряд не бачить, що відбувається за межами будівлі Кабінету Міністрів. З людьми треба спілкуватись, вміти вислухати заслужену порцію критики, а уряд Тимошенко закрився від людей, він їх не бачить і не хоче чути”, – підсумував голова Чернігівської обласної організації Партії регіонів, народний депутат України Григорій Маньковський.
|
|
|
|
Helen
Блукаюча зірка
Номер: 6
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 12629
Попереджень: 0
Нагороди: |
Пост №94 | Доданий: 3 березня 2009 р., 22:25:42 |
|
КУРС – НА ВИКОНАННЯ
СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ ЗАХОДІВ ДПА УКРАЇНИ НА 2009 РІК
В лютому начальником Прилуцької ОДПІ Віктором Пахариною проведено брифінг для регіональних ЗМІ на тему „Стратегічний план заходів ДПА України на 2009 рік”.
Законом України „Про Державний бюджет України на 2009 рік” перед органами державної податкової служби поставлено завдання забезпечити надходження на рівні 128,2 млрд. грн., що на 5,6 млрд. грн. більше факту минулого року.
Стабільне виконання непростого завдання буде забезпечено завдяки комплексу заходів, спрямованого на: припинення фактів ухилення від оподаткування, руйнування схем мінімізації, виявлення „податкових ям”. Платники, які привертають до себе увагу, декларуючи валові доходи на рівні валових витрат, податковий кредит на рівні податкових зобов’язань, також перебуватимуть у полі зору податкових органів. Вдавана збитковість чи реальна –потрібно буде встановлювати.
З метою підвищення ефективності роботи органів державної податкової служби та забезпечення платежів до бюджету в 2009 році Державною податковою адміністрацією України розроблено „Стратегічний план заходів ДПА України на 2009 рік”. В його основу закладено 5 орієнтирів та принципів роботи у поточному році, один із яких – підвищення рівня податкової культури та якості інформаційного супроводу платників податків. У 2009 році податківцям доведеться запроваджувати нові підходи до аналізу фінансово – господарської діяльності суб’єктів господарювання, посилювати контроль за повнотою і своєчасністю надходження платежів підприємствами, які мають ризики ухилення від оподаткування, вдосконалювати форми обліку. Водночас приділятиметься увага посиленню кадрового потенціалу, недопущенню корупційних проявів у роботі податкових органів.
За словами першого заступника Голови ДПА України Вадима Кайзермана: „Бюджет наповнюватиметься завдяки детінізації, а не за рахунок тиску на реальний сектор економіки”.
Об’єктивні труднощі, пов’язані з економічною ситуацією, не завадили податківцям Прилуцької ОДПІ виконати завдання січня. Рівень надходжень до державного бюджету порівняно з аналогічним періодом минулого року перевищено на 2,6 відсотка або на 1,7 млн.грн. - до загального фонду державного бюджету надійшло 65,3 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.
До місцевого бюджету за січень поточного року надійшло 8,3 млн.грн. податків, зборів, обов’язкових платежів, що на 112,6 відсотків більше порівняно з січнем 2008 року. Податку з доходів фізичних осіб - одного з найвагоміших джерел формування фінансових ресурсів місцевих бюджетів, за січень поточного року зібрано 6,7 млн.грн.. Минулорічний показник перевиконано на 0,9 млн.грн., або на 14,7%. Питома вага податку з доходів фізичних осіб в структурі власних доходів бюджету міста та району складає близько 81%. Легальна виплата заробітної плати, виплата заробітної плати у розмірі, не меншому законодавчо встановленого мінімуму, - фактори, від яких в умовах сьогодення залежить наповнення місцевих бюджетів, а отже, і соціальна рівновага в регіоні. Податківці не будуть стояти осторонь, коли йдеться про своєчасну виплату зарплат учителям, лікарям, пенсій пенсіонерам.
Працівниками Прилуцької ОДПІ взято курс на мобілізацію коштів до бюджетів всіх рівнів відповідно до орієнтирів та принципів, визначених Стратегічним планом заходів ДПА України на 2009 рік.
http://pryluky.org
|
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер" |
|
|
Helen
Блукаюча зірка
Номер: 6
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 12629
Попереджень: 0
Нагороди: |
Пост №95 | Доданий: 5 березня 2009 р., 20:08:12 |
|
Вісник місцевої влади
03 березня
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
Одним із перших розглядалося питання «Про хід виконання рішення виконкому № 111 від 07 березня 2006 року «Про заходи з підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів та енергозбереження».
З метою реалізації державної політики у сфері реформування житлово-комунального господарства, виконання загальнодержавної програми реформування й розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки шляхом підтримки проведення заходів з капітального ремонту та енергозбереження в багатоквартирних будинках у місті Прилуки, забезпечення максимальної ефективності й сталості результатів 17 грудня 2008 року було здійснено підписання Меморандуму про взаєморозуміння між виконавчим комітетом Прилуцької міської ради, об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку та проектом «Сталий територіальний розвиток в Україні» щодо проведення заходів з капітального ремонту та енергозбереження в багатоквартирних будинках міста Прилуки.
У 2007 році місто взяло участь у конкурсі серед міст України з населенням від 50 до 150 тисяч, що проходив у рамках проекту «Сталий місцевий розвиток в Україні» програми Європейської допомоги ТАСІS, і зайняло третє місце. Кошти, які впродовж трьох років надходитимуть в Прилуки, будуть використані на покращення надання якісних послуг з водотеплопостачання та водовідведення. На сьогодні місто вже отримало перший транш технологічного обладнання та техніки, передбаченої проектом.
Рішенням 53 сесії міської ради від 05 лютого поточного року затверджена міська цільова Програма «Енергозбереження та впровадження енергозберігаючих технологій по місту Прилуки на 2009 рік».
Розроблені та подані на включення до Комплексної програми енергозбереження Чернігівської області на 2009-2015 роки та на період до 2020 року заходи з енергозбереження підприємств, організацій і установ міста Прилуки.
У зв’язку із затвердженням цільової програми «Енергозбереження та впровадження енергозберігаючих технологій по місту Прилуки на 2009 рік», розробленням нових заходів з енергозбереження підприємств, організацій і установ міста Прилуки на 2009-2015 роки та на період до 2020 року рішення виконкому № 111 від 07 березня 2006 року «Про заходи з підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів та енергозбереження» знято з контролю.
З метою реалізації власниками приміщень житлових будинків гарантованого державою права на вирішення питань щодо утримання та використання житла виконком міської ради зареєстрував без стягнення реєстраційного збору об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Перехрестя, 46» по вул.Вокзальній, 46 та «Юліана, 32-А» по вул.Густинській, 32-А.
Відповідно до Закону України «Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», керуючись розпорядженням обласної державної адміністрації від 30 грудня 2008 року № 469 «Про регіональні заходи подолання наслідків світової фінансової кризи та мінімізації її впливу на економіку Чернігівської області», виконком міської ради затвердив план заходів щодо недопущення ускладнення криміногенної ситуації в місті серед дітей та молоді в період світової фінансової кризи на 2009 рік. Заходи передбачають проведення моніторингів стану підліткової злочинності в місті, постійний взаємообмін інформацією, вироблення шляхів подолання росту підліткової злочинності, забезпечення щомісячного проведення міжвідомчих нарад «Про антигромадські прояви у дитячому середовищі»; коригування діючих програм соціального спрямування в напрямку посилення діяльності щодо профілактики негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі.
Відповідно до заходів уже в березні 2008 року планується утворення превентивно-профілактичної групи для проведення право- просвітницької роботи в навчальних закладах різних рівнів акредитації, трудових колективах, мікрорайонах міста.
У квітні планується проведення в навчальних закладах міста позачергового єдиного профілактичного тижня щодо протидії підлітковій злочинності на тему: «До Закону – розумом і серцем». Продовжиться проведення операцій «Канікули», «Урок» та «Дозвілля».
Буде здійснено комплекс спільних оперативних дій із залученням правоохоронних органів щодо протидії збуту та розповсюдженню наркотичних речовин і психотропних засобів, буде забезпечено контроль за діяльністю розважальних закладів, залів гральних автоматів, недопущення продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
04 березня
Відбулася розширена нарада міського голови з керівним апаратом, керівниками комунальних підприємств за участю представників місцевих засобів масової інформації.
Апаратна нарада розпочалася з нагородження Почесною грамотою міської ради начальника управління освіти Павла Мазепи за сумлінну багаторічну творчу працю, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, плідну педагогічну діяльність, відданість справі навчання і виховання підростаючого покоління та у зв’язку з виходом на пенсію.
За пропозицією та за погодженням обласного управління освіти виконання обов’язків начальника управління освіти покладено на завідувачку науково-методичного центру управління освіти Тетяну Клименко.
На апаратній нараді міський голова вручив Почесні грамоти за участь в організованому Асоціацією міст України конкурсі «Якби мером був я» посадовцям міської ради Григорію Мисану, Марині Градобик та Жанні Шаповал.
Після приємних хвилин нагородження учасники наради заслухали інформацію заступника міського голови, начальника фінансового управління Володимира Блідченка про виконання бюджету міста за січень-лютий поточного року.
Як зазначив начальник фінансового управління, до бюджету міста в січні- лютому надійшло 15,5 мільйони гривень, що на 500 тисяч гривень від запланованого показника. Як зауважив Володимир Блідченко, 500 тисяч – це заборгованість держави – кошти недоотриманих субвенцій і офіційних трансфертів.
Власні доходи до бюджету міста за січень-лютий становлять 100,3 відсотки. План перевиконано на 31 тисячу гривень.
Кошик 1 виконано на 99,4 відсотки, невиконання становить 0,6 відсотки – це 55,8 тисяч гривень.
Кошик 2 за січень-лютий виконано на 109,9 відсотки, перевиконання складає 87,1 тисяч гривень.
Володимир Блідченко загострив увагу на зауваженнях Головного фінансового управління обласної державної адміністрації та керівництва облдержадміністрації щодо необхідності приведення до належного стану мережі загальноосвітніх навчальних закладів, закладів культури та медицини, адже отримати додаткові кошти в поточному році буде не реально.
З метою полегшення навантажень на міський бюджет у складний період фінансової кризи начальник фінансового управління міської ради звернувся до головних розпорядників бюджетних коштів з проханням ужити заходів щодо економії енергоресурсів.
У свою чергу міський голова дав доручення своїм заступникам Лілії Нікітченко та Володимиру Блідченко переглянути резерви по кожній установі, що утримуються за рахунок коштів міського бюджету, та зробити аналіз витрат енергоресурсів.
Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Микола Пряма озвучив інформацію, надану Національним агентством України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів, у якій зазначено, що 28 березня поточного року відбудеться екологічний захід «Година Землі-2009», під час якого весь свідомий світ вимкне електрику з 20.30 до 21.30.
«Година Землі» була започаткована в Сіднеї (Австралія) у 2007 році, коли понад 2 мільйони домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Уже через рік в акції взяли участь більше 50 мільйонів людей з 35 країн світу. У 2009 році Всесвітній Фонд Природи має на меті долучити до Акції 1 мільярд людей з однієї тисячі міст.
Національне агентство України з питань ефективного використання енергетичних ресурсів закликає всіх підтримати Акцію «Година Землі-2009» та 28 березня вимкнути світло на одну годину в оселях і установах з 20.30 до 21.30.
Проводився особистий прийом громадян міським головою Юрієм Беркутом.
На прийомі були присутні депутат міської ради Володимир Папазов, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Микола Пряма та директор комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» Володимир Назім.
На прийомі побувало 8 мешканців міста. Зареєстровано 4 усних звернення, з них 1 колективне.
Мешканці зверталися до міського голови з питаннями ремонту житлового фонду, установлення модульної котельні для опалення багатоквартирних будинків по вул.Вавілова, щодо вирішення питання водовідведення з першого та другого провулків Східних тощо.
На 1 звернення надано роз¢яснення міським головою безпосередньо під час прийому, на решту - доручення щодо їх розгляду в управліннях та відділах міської ради в терміни, передбачені чинним законодавством.
Усі звернення зареєстровані та поставлені на контроль до виконання.
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради
http://pryluky.org
|
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер" |
|
|
LIZARD
Начальник модераторов
Номер: 11
З: РОССИЯ, Москва
Зареєстрований: 29 листопада 2006 р.
Повідомлень: 5792
Попереджень: 4
Нагороди: |
|
|
Helen
Блукаюча зірка
Номер: 6
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 12629
Попереджень: 0
Нагороди: |
Пост №97 | Доданий: 10 березня 2009 р., 19:33:19 |
|
Кому отельню, кому – воду відвести. Зі всіма проблемами – на особистий прийом
10-03-2009
На особистому прийомі громадян міським головою Юрієм Беркутом були присутні депутат міської ради Володимир Папазов, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Микола Пряма та директор комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» Володимир Назім.
На прийомі побували 8 мешканців міста. Зареєстровано 4 усних звернення, з них 1 колективне.
Мешканці зверталися до міського голови з питаннями ремонту житлового фонду, установлення модульної котельні для опалення багатоквартирних будинків по вул.Вавілова, щодо вирішення питання водовідведення з першого та другого провулків Східних тощо. Усі звернення зареєстровані та поставлені на контроль до виконання.
28 березня посидимо годину без світла. Добровільно
Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Микола Пряма озвучив інформацію, надану Національним агентством України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів, у якій зазначено, що 28 березня поточного року відбудеться екологічний захід «Година Землі-2009», під час якого весь свідомий світ вимкне електрику з 20.30 до 21.30.
«Година Землі» була започаткована в Сіднеї (Австралія) у 2007 році, коли понад 2 мільйони домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Уже через рік в акції взяли участь більше 50 мільйонів людей з 35 країн світу. У 2009 році Всесвітній Фонд Природи має на меті долучити до Акції 1 мільярд людей з однієї тисячі міст.
Національне агентство України з питань ефективного використання енергетичних ресурсів закликає всіх підтримати Акцію «Година Землі-2009» та 28 березня вимкнути світло на одну годину в оселях і установах з 20.30 до 21.30.
Газета «Прилуччина» від 11 березня 2009 року
http://pryluky.osp-ua.info
|
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер" |
|
|
Helper
БАН
Номер: 395
Зареєстрований: 7 лютого 2008 р.
Повідомлень: 21
Попереджень: 0
|
Пост №98 | Доданий: 10 березня 2009 р., 19:57:19 |
|
Прилуки – 2008: цифри і факти
10-03-2009
На розширеному засіданні виконавчого комітету Прилуцької міської ради були підбиті підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Прилуки за 2008 рік.
І ПРИРІСТ, І СПАД...
Минулоріч приросту досягнуто у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, неметалевої мінеральної продукції, а також у целюлозно-паперовому виробництві і машинобудуванні. Зокрема, протягом 2008-го на один відсоток зросли обсяги продукції на підприємствах В/Т тютюнова компанія “В.А.Т.-Прилуки”, ВАТ “Прилуцький хлібозавод”, ЗАТ “Прилуцький м’ясокомбінат”, ТОВ ВКП “Прилуки-Агропереробка”, ТОВ “Мак-Бест”).На 14,1% скоротили виробництво своєї продукції ЗАТ “Прилуцька швейна фабрика”, ТОВ “Укратекс”, ЗАТ “Вербена”, ТОВ “Алітоні”.
А от газет протягом минулого року (порівняно з 2007-им) було надруковано більше на 28,4%. Зрештою минулоріч зросло і виробництво шкільних та канцелярських товарів.
Підйом виробництва продукції спостерігався і на ТОВ ВТФ “Керамік-Прилуки”, ВАТ “Граніт” (на 0,8%), у машинобудуванні (ВАТ “Будмаш” – 8,4%).
У хімічній промисловості (ДП “Пластмас” ТОВ ТД “Пластмас-Прилуки”, ВАТ “Прилуцький завод “Білкозин”) у 2008 році проти 2007 р. обсяги продукції зменшилися на шість відсотків.
До речі, упродовж минулого року прилуцькі промпідприємства реалізували продукцію на загальну суму 1886,6 млн. грн.
ФІНАНСИ СПІВАЮТЬ РОМАНСИ?
Фінансовий результат підприємств міста за підсумками 2008 року був збитковим і становив 72,8 млн. грн. 13,5 млн. грн. прибутку отримано у результаті діяльності прибуткових підприємств (їх частка у загальній кількості – 67,2%). Проте, у порівнянні з 2007 роком сума прибутку зменшилась на 10,7 млн. грн. (або на 44,2%). Основна його частина сформована в торгівлі, ремонті автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (56,7%). Збитково працювали 32,8% місцевих підприємств. Найбільші суми збитків спостерігалися у промисловості.
КУРС НА ІНВЕСТИЦІЇ ПРОДОВЖЕНО
Робота економічних служб Прилуцької міської ради у 2008 році була спрямована на створення умов для розвитку економіки Прилук шляхом підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, управління регуляторною діяльністю, сприяння інвестиційним та інноваційним процесам, залучення відповідних кредитних ресурсів. Наразі продовжується співпраця з Українським центром сприяння іноземному інвестуванню “ІnvestUkraine” в напрямку залучення зовнішніх та внутрішніх інвестицій в економіку міста, розповсюдженню інвестиційних матеріалів.
Протягом 2008-го індивідуальними забудовниками введено в експлуатацію тридцять чотири будівлі (у 2007 р – 37) загальною площею 5081 кв. м. Будівельними підприємствами міста виконано робіт на суму 132446 тис. грн.. А середня вартість одного квадратного метра протягом року зросла від 1540 до 1710 грн.
ХЛІБА НЕ ТРЕБА, РОБОТУ ДАВАЙ...
За даними Прилуцького міскрайонного центру зайнятості станом 1 січня 2009 року на обліку перебувало 2546 не зайнятих трудовою діяльністю прилучан. Усього ж, ринок праці протягом 2008-го налічував 6608 городян, переважна більшість (54%) яких – особи, котрі раніше займали робочі місця, 32% осіб були держслужбовцями. Решта 14% склали громадяни без кваліфікації та професії.
У 2008 році на ринку праці міста Прилуки було 5757 вакансій. Однак, за даними на 1 січня 2009 р. кількість вакансій зменшилась до... 178, а навантаження на одне робоче місце становило 11 осіб. За звітний період 30 нових робочих місць створено в переробній промисловості, 34 – в будівництві, 14 – на підприємствах транспорту і зв’язку, 16 – у торгівлі.
ПРОМИСЛОВЦІ ОТРИМАЛИ НАЙБІЛЬШУ ЗАРПЛАТНЮ
Як повідомила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Єременко, найбільше зростання середнього розміру заробітної плати за 2008 рік у порівнянні з 2007 роком відбулося у працівників фінансової діяльності (на 43,9%), освіти (41,5%), у працівників охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (на 39,2%), а також у працівників підприємств, що надають комунальні та індивідуальні послуги (на 34,1%).
Найбільшою була зарплатня у працівників промисловості (2806, 14 грн.), державного управління( ,(2168,05 грн.) та фінансової діяльності (1581,43 грн). Найменшу зарплату минулоріч отримували працівники готелів та ресторанів (753,55 грн. ), а також торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів і предметів особистого вжитку (842,19 грн.).
ЗА ЧИСТЕ Й ОШАТНЕ МІСТО!
Протягом 2008 року управлінням житлово-комунального господарства та місцевими комунальними підприємствами проводилася необхідна робота по виконанню Програми соціально-економічного розвитку. Замінювалися теплові, каналізаційні та водопровідні мережі, ремонтувалося відповідне обладнання та будинки.
У рамках реалізації проекту ТАСІS “Сталий територіальний розвиток в Україні” впродовж грудня минулого року місто отримало компактор побутових відходів на міске сміттєзвалище вартістю 2 млн. 746,9 тис. грн. для ущільнення непотребу (у майбутньому це дасть можливість суттєво підвищити ресурс сміттєзвалища), екскаватор зі зворотною лопатою для механізованого завантаження вуличного сміття та ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
ГУМАНІТАРІЇ ПРОГРАМУ ВИКОНАЛИ
“Освітня галузь Прилук протягом року працювала стабільно на покращення якості і конкурентноспроможності освітніх послуг”, - зазначила заступник міського голови Лілія Нікітченко, інформуючи про виконання Програми у гуманітарній сфері. За її словами, плідно велася робота з обдарованою молоддю, покращувалося матеріально-технічне забезпечення дитячих установ, шкіл та гімназій.
За рахунок надходжень від надання платних послуг та благодійної допомоги у 2008 році придбано будівельні матеріали і сантехніку для ремонту приміщень харчоблоку міської лікарні, кардіологічного, пологового та неврологічного відділення, а також деяких кабінетів поліклініки і дитячої лікарні.
У галузі культури міста спостерігалася тенденція до збагачення та примноження культурної спадщини, а також покращення надання культурних послуг населенню.
ДЕМОГРАФІЯ І МИ
На 1 січня 2009 року в Прилуках проживало 59333 мешканців. Минулоріч чисельність населення зменшилося на 539 осіб. Коефіцієнт народжуваності зріс до 9,4%. Число шлюбів та розлучень зменшилося на 34,4% і 9,3% відповідно.
Газета «Прилуччина» від 11 березня 2009 року
http://pryluky.osp-ua.info
|
|
|
|
Helen
Блукаюча зірка
Номер: 6
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 12629
Попереджень: 0
Нагороди: |
Пост №99 | Доданий: 14 березня 2009 р., 16:22:40 |
|
Вісник місцевої влади
11 березня
Проводився особистий прийом громадян міським головою Юрієм Беркутом.
На прийомі були присутні депутат міської ради Іван Щербань, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Микола Пряма та директор комунального підприємства «Прилукижитлобуд» Олександр Мозгов.
На прийомі побувало 7 мешканців міста. Зареєстровано 5 усних звернень, з них 1 колективне та 1 письмове.
Мешканці міста зверталися до міського голови стосовно ремонту даху будинку по вул.Польовій, 110, щодо надання житла, вирішення земельних питань тощо.
На 3 звернення міський голова надав роз¢яснення безпосередньо під час прийому, решта звернень поставлені на контроль у громадській приймальні.
12 березня
У стінах міської ради відбулася офіційна зустріч міського голови Юрія Беркута з керівником Консульського відділу Посольства Республіки Польща Едвардом Добровольскі. Під час зустрічі обговорювалися питання культурних відносин між польськими містами та Прилуками, ішла мова про обмін досвідом у сфері місцевого самоврядування та про вивчення польської мови в загальноосвітніх навчальних закладах міста. На цьому етапі зустрічі досягнуто відповідного взаєморозуміння. Польська сторона заявила про готовність надавати в разі необхідності допомогу у вирішенні візових питань.
Відбулась зустріч міського голови з керівниками підприємств основного кола звітності.
Під час зустрічі розглядалися питання щодо стану роботи промисловості міста та ринку праці в умовах кризи, щодо співпраці органів місцевого самоврядування, статистичних органів та промислових підприємств міста.
Міський голова Юрій Беркут ознайомив промисловців із загальними проблемами, які існують в бюджетній та економічній сферах міста.
Більш детально на актуальних проблемних питаннях зупинилися начальник НГВУ «Чернігівнафтогаз» ВАТ «Укрнафта» Віталій Прозур, начальник Прилуцького управління бурових робіт Юрій Кравценюк, директор ТОВ ВТФ «Керамік-Прилуки» Володимир Петренко та директор приватного підприємства «Трансвіт» Сергій Селютін.
Начальник управління статистики в Прилуцькому районі Валентина Карапетян довела до відома присутніх інформацію про зміни в статистичних звітах стосовно обсягів виробництва, формуванні економічних показників розвитку території.
Заступник міського голови Надія Єременко ознайомила керівників підприємств з проектом Угоди про співпрацю та організацію взаємовідносин між міською радою та підприємствами. Основні положення Угоди направлені на взаємообмін інформацією про розвиток промислової сфери міста, аналіз економічного розвитку, сприяння у вирішенні питань підприємств на регіональному та державному рівнях.
Підсумовуючи зустріч, міський голова Юрій Беркут зауважив, що в умовах економічної та фінансової кризи першочерговим завданням кожного керівника є максимальне збереження трудового потенціалу підприємства та своєчасність виплати заробітної плати.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко та керівники комунальних підприємств міста взяли участь у засіданні колегії головного управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, яка проходила в Головному управлінні агропромислового комплексу обласної державної адміністрації. На колегії обговорювалися підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств житлово-комунального господарства та стан реформування й розвитку галузі у 2008 році та завдання на 2009 рік.
http://pryluky.org
|
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер" |
|
|
Helen
Блукаюча зірка
Номер: 6
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 12629
Попереджень: 0
Нагороди: |
Пост №100 | Доданий: 17 березня 2009 р., 19:16:46 |
|
ПОЛЬЩА СТАЄ ДО НАС ВСЕ БЛИЖЧОЮ
У стінах міської ради відбулася офіційна зустріч міського голови Юрія Беркута з керівником Консульського відділу Посольства Республіки Польща Едвардом Добровольскі.
Під час зустрічі обговорювалися питання культурних стосунків між польськими містами та Прилуками. З цікавими пропозиціями виступила польська сторона про обмін досвідом у сфері місцевого самоврядування. Гості зауважували, що поляки завжди готові прийняти прилуцькі делегації і поділитися вже набутим і корисним для нас досвідом.
Окремою звучала тема про вивчення польської мови в загальноосвітніх навчальних закладах міста. Сьогодні польська мова вивчається у двох міських школах та в Центрі творчості дітей та юнацтва. Але польські гості зацікавлено висловлювались про те, аби розширити це коло. І на цьому етапі зустрічі досягнуто відповідного взаєморозуміння. Польська сторона заявила про готовність надавати в разі необхідності допомогу у вирішенні візових питань.
РАДИЛИСЬ КОММУНАЛЬНИКИ
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко та керівники комунальних підприємств міста взяли участь у засіданні колегії головного управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, яка проходила в Головному управлінні агропромислового комплексу обласної державної адміністрації. Обговорювалися підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств житлово-комунального господарства.
НА ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМІ У МІСЬКОГО ГОЛОВИ
Проводився особистий прийом громадян міським головою Юрієм Беркутом. На прийомі були присутні депутат міської ради Іван Щербань, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Микола Пряма та директор комунального під-приємства «Прилукижитлобуд» Олександр Мозгов.
На прийомі побували 7 мешканців міста. Зареєстровано 5 усних звернень, з них 1 колективне та 1 письмове. Мешканці міста зверталися стосовно ремонту даху будинку по вул.Польовій,110, щодо надання житла, вирішення земельних питань тощо.
На 3 звернення міський голова надав роз’яснення безпосередньо під час прийому, решта поставлені на контроль.
ВИЖИТИ В УМОВАХ КРИЗИ
Відбулась зустріч міського голови з керівниками підприємств основного кола звітності. Під час зустрічі розглядалися питання щодо стану роботи промисловості міста та ринку праці в умовах кризи, щодо співпраці органів місцевого самоврядування, статистичних органів та промислових підприємств міста.
Міський голова Юрій Беркут ознайомив промисловців із загальними проблемами, які існують в бюджетній та економічній сферах міста.
Більш детально на актуальних проблемних питаннях зупинилися начальник НГВУ «Чернігівнафтогаз» ВАТ «Укрнафта» Віталій Прозур, начальник Прилуцького управління бурових робіт Юрій Кравценюк, директор ТОВ ВТФ «Керамік-Прилуки» Володимир Петренко та директор приватного підприємства «Трансвіт» Сергій Селютін.
Начальник управління статистики в Прилуцькому районі Валентина Карапетян довела до відома присутніх інформацію про зміни в статистичних звітах стосовно обсягів виробництва, формуванні економічних показників розвитку території.
Заступник міського голови Надія Єременко ознайомила керівників підприємств з проектом Угоди про співпрацю та організацію взаємовідносин між міською радою та підприємствами. Основні положення Угоди направлені на взаємообмін інформацією про розвиток промислової сфери міста, аналіз економічного розвитку, сприяння у вирішенні питань підприємств на регіональному та державному рівнях.
Підсумовуючи зустріч, міський голова Юрій Беркут зауважив, що в умовах економічної та фінансової кризи першочерговим завданням кожного керівника є максимальне збереження трудового потенціалу підприємства та своєчасність виплати заробітної плати.
17.03.2009 газета «Прилуччина
http://pryluky.org
|
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер" |
|
|
Тема закрита для обговорення!Причина: Новини тут: http://priluki.info/news Закрив: OLEX
|
Сьогодні день народження у 2 користувачів:
molchun, Ekzarov, Сьогодні віртуальний день народження у 9 користувачів:
Malleus888, Fiks, Pavlushka, lena2, opas, mavpa, zhkh, viktor1074, vsedveri,
Модератори: Helen, watt, Tyt24vcytki
|
|