7 липня Православна Церква святкує Різдво святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна. Поява на світ праведника завжди є велика милість Божа людям, бо праведниками стоїть і тримається увесь світ. Зі Святого Євангелія ми знаємо, що вже саме Народження Предтечі Господня було не звичайним, а супроводжувалося чудесами. Так, Іоанн Хреститель народився по пророкуванню Архангела Гавриїла від престарілих батьків Захарії та Єлизавети. З’явився на світ Предтеча, і Захарія звільнився від німоти, якою був покараний за невіру, і зраділа Єлизавета, з якої знялася ганьба за непліддя.
У травні учні Прилуцької Школи мистецтв взяли участь в акції "Намалюй найулюбленіший куточок Батьківщини", що проходила в рамках проекту "Пізнавай Чернігівщину разом з Блоком Литвина".
Кралися мобільні, золото й гроші Увечері 23 червня на вулиці Котляревського в Прилуках незнайомці побили громадянина А. і заволоділи його мобільним телефоном марки "Siemens" та грошима в сумі 175 гривень. 26 червня до Прилуцького MB надійшла явка з повинною від місцевої жительки М., 1987 року народження, про те, що описаний злочин вона скоїла спільно з громадянином Є. За даним фактом проводиться перевірка.
На 1 червня зарплатний борг на підприємствах та в організаціях Прилук, у порівнянні з початком року, збільшився на 1195,8 тис. грн. і склав 2675,7 тис. грн. Кількість підприємств-боржників зросла із 7 на початок року до 12 на початок червня.
У липні відзначатиме свій 70-літній ювілей Анатолій Несторович Паламаренко, митець, із яким пов’язані найкращі сторінки українського слова на вітчизняній сцені. За свій творчий вік Паламаренко прочитав на цій сцені чимало творів Шевченка, Гоголя, Вишні, Нечуя-Левицького, Олійника, багатьох інших письменників. Власне, сьогодні саме Паламаренко в Україні й залишився, вважайте, єдиним представником жанру, який він сам для себе і визначив — «Слово». Його успіх серед глядачів, слухачів завжди був неймовірним. І популярність не знала меж, особливо коли виступи Анатолія Несторовича частіше демонструвало ТБ. Зараз, на жаль, набагато рідше… Нещодавно Паламаренко завітав у редакцію «ДТ» — і розмова з майстром слова торкнулась як його творчого життя, так і творчого життя у самій нашій країні.
А все починалося в далекому 1914-му. У червні у місті над Удаєм почала виходити газета «Прилукский голос». До 1916-го року вийшли 129 номерів. Газета розповідала про життя міста і Прилуцького повіту.
За даними щоденного моніторингу, який проводиться управлінням економічного розвитку та європейської інтеграції міської ради протягом червня 2009 року ціни на основні види продовольчих товарів змінились наступним чином.
28 червня з нагоди 13-ї річниці Конституції України було покладено квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку за участю міського голови Юрія Беркута, секретаря міської ради Володимира Папазова, почесного громадянина міста Прилуки, мецената Юрія Коптєва, депутатів міської ради, представників міських осередків політичних та громадських об’єднань, установ, підприємств та організацій, громадськості міста.
28 червня з нагоди святкування Дня молоді та Дня Конституції України відбулось відкриття першої частини реконструйованої коштом мецената Юрія Коптєва історичної зони – скверу ім. І.Я.Дубинського за участю міського голови Юрія Беркута, мецената, головного архітектора міста, автора проекту реконструкції Павла Бережного, представників будівельної компанії, голови Ради Старійшин міста Михайла Миколайовича Ющенка, жителів територіальної громади міста.
У мирний час практичні заходи евакуації населення Прилук плануються на випадок всіх видів аварій з викидом сильнодіючих отруйних речовин та аварійних ситуацій на арсеналах озброєння Міністерства Оборони України.