Коли у держави не вистачає коштів на закупівлю всього необхідного для української армії, а через складні бюрократичні процедури елементарне спорядження доводиться чекати тижнями, на допомогу військовим приходить народ.
Прилуки взялися наводити лад у своєму адресному господарстві. На вулицях, провулках, в‘їздах та площах будуть встановлені абсолютно нові таблички з їх назвами. Зразки цих табличок першими побачили й оцінили депутати міськради на сесії 25 липня, обговорюючи міську Програму «Впорядкування адресного господарства міста Прилуки протягом 2013-2017 років» і виділяючи на її реалізацію перші 65 тисяч гривень. Усього Програма обійдеться громаді у 250 тисяч бюджетних гривень. Планується залучати і позабюджетні кошти.
12 березня на сесії Ніжинської міської ради відбулося перейменування назви центральної площі. Причому перейменували площу досить зненацька, так що навіть ніхто не очікував.
У ході візиту міського голови Юрія Беркута та його заступника Григорія Мисана до Іспанії, що відбувся наприкінці минулого року, укладено угоду про співпрацю й побратимство між Прилуками та містом Сан Андреу де ла Барка, розташованим неподалік Барселони. Таким чином, іспанське місто стало четвертим після польських Косцєжини й Остроленки та російського Бєлгорода побратимом Прилук.
Є що згадати українцям про рік, який минає! Євро-2012 і парламентські вибори, закон про мовну політику й початок масового переходу на цифрове телебачення, злочин «караванського стрілка» та вибухи в Дніпропетровську, безуспішна боротьба за свободу політв’язнів… Зрозуміло, що на фоні процесів загальнодержавного значення не так яскраво виглядають події локального рівня. Проте в житті практично кожної територіальної громади траплялося щось таке, що довго слугувало темою для розмов її жителів. Можливо, десь таких подій і бракувало, але тільки не в Прилуках. Люди нашого міста нудьгувати не звикли, регулярно створюючи всілякі цікавинки та резонансні теми. Вистачало подібного і в 2012 році. «Град» пропонує вам, друзі, власну версію рейтингу прилуцьких подій і особистостей за останні дванадцять місяців, які за східним календарем пройшли під знаком Дракона.
18 липня відбулося офіційне відкриття вулиці Юрія Коптєва. Це ім’я вулиця Переяславська отримала відповідно до рішення міської ради ще минулої осені. Міський голова на церемонії відкриття сказав, що за заслуги перед містом перейменування на честь мецената є без перебільшення виправданим. Відтак будинки вже прикрашають таблички з новою назвою вулиці українською та англійською мовами.
Останнім часом почастішали випадки повторних підключень до ТІМ наших абонентів, які нещодавно відключились від нас з метою переходу до іншого провайдера. На наше запитання, чому було приняте таке рішення, вони розповідають дивні речі. Виявляється, підрядники одного з інших провайдерів нашого міста, відвідуючи квартири наших абонентів або нав’язливо їм телефонуючи, надають людям завідомо неправдиву інформацію з метою змусити їх змінити постачальника інтернет-послуг. Схоже, така тактика була обрана у зв‘язку з тим, що вони отримують винагороду лише за сам факт підключення абоненту. Після цього хоч трава не рости - весь супровід абонента здійснюється київським офісом (спосіб зв‘язку з яким ще треба знайти), ніяк не чіпаючи місцевих "підключаторів".
До редакції звернувся житель військового містечка №12 Олександр Мілованов. Олександра Філіповича, підполковника у відставці, дуже хвилює стан житлового фонду мікрорайону. Особливо його не залишили байдужим зміни, що сталися цієї весни.