Ви не можете бачити результати опитування поки не проголосуєте самі!
Опитування відкрите 8 червня 2009 р.
Обмежень по часу немає.
Пройшло 5645 днів.
Кількість повідомлень, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 5
Кількість днів проведених на сайті, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 5
Будучи в Європі не спостерігали жодної буздомної кішки чи собаки. Всі тварини - на поводку і з хазяїном. Чи можливе таке у нас? Як боротися з бездомними тваринами і чи варто?
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер"
Schurab
Форумчянин
Номер: 877
З: Україна,
Зареєстрований: 27 березня 2009 р.
Повідомлень: 79
Попереджень: 0
Боротися з безпритульними потрібно, але закривати їх в притулки дуже дорого для держави, відстрілювати - НЕГУМАННО. При тому що обидва способи позбавлять від приблуд на вулиці не на довго - доки новихне повиганяють.
Тому перш за все потрібно проводити роботу з населенням. Наприклад всих домашніх улюбленців занести в реєстр (як ВРХ, свиней і т.д.), а потім питати з хазяїв: "А де подівся Ваш Тузик чи Мурка?"
Bonya
Боненятко форуму
Номер: 442
З: Украина,
Зареєстрований: 28 березня 2008 р.
Повідомлень: 3451
Попереджень: 0
Нагороди:
Bonya, Я мав на увазі те щоб хазяї несли відповідальність, коли задишають своїх друзів на вулиці. Коли ж потомство появляється і ви залишаєте його вдома - теж реєструйте.
А взагалі це просто наприклад. Головна думак це те що перш за все потрібно попередити викидання на вулицю чотирилапих друзів.
Bonya
Боненятко форуму
Номер: 442
З: Украина,
Зареєстрований: 28 березня 2008 р.
Повідомлень: 3451
Попереджень: 0
Нагороди:
Та ну, живодерскій способ борьби.....так само і з бомжами можна бороться?
Стерилізація тварин є найгуманнішим і найбільш ефективним регуляторним важелем скорочення кількості безпритульних тварин. Якщо вважати, що кожна самка двічі на рік народжує від шести до дванадцяти цуценят, то кількість тварин, що не потрапили на вулицю, буде значною.
У кінологічних спілках, ветеринарних клініках має проводитись робота з правильного висвітлювання питань стерилізації. Необхідно довести до власників домашніх тварин, що далеко не кожна порідна тварина має приносити приплід, що багаточисельні спарювання не покращають зовнішнього вигляду тварини, а також що операція з стерилізації тварини є не лише безпечною, але досить часто необхідною, оскільки позбавляє її, зокрема самок, від багатьох хвороб. Гормональна дисфункція у тварин призводить до гінекологічних, онкологічних, дерматологічних захворювань. Стерилізація тварин дозволяє значно скоротити їх кількість, а разом із цим, кількість викинутих на вулицю тварин.
Окрім того, стерилізація безпритульних тварин дає можливість вирішити проблему їх кількості протягом трьох–чотирьох років. Але якщо це буде справою не однієї організації, а масштабним проектом, що охоплює державні і приватні клініки. Необхідно змінювати принципи регуляції кількості безпритульних тварин. Жорстоке відстрілювання, отруєння і нелюдяні вбивства протягом 40–ти років не призвели до їхнього зникнення на наших вулицях. У той час, як європейські країни, навіть наші найближчі сусіди, такі як Польща, Чехія і Словаччина вирішили цю проблему шляхом стерилізації.
Ігнатенко Н.А., лікар вет. медицини
yellowcard
Авторитет
Номер: 32
З: Польша, Гданськ
Зареєстрований: 23 січня 2007 р.
Повідомлень: 1655
Попереджень: 0
Нагороди:
а когда их бегает по 12 особей стая и она на детей кидаются?
Если вы все такие гуманисты и так сопереживаете бездомным кошкам и собакам, то почему же вы не заберёте каждый(ая) по животному к себе домой на пмж ?
Є приклад і з іншої сторони. Нажаль зараз не можу пригадати деталей, але точно памятаю декілька випадків коли бездомний собака - улюбленець дітей на очах в цих же дітей потрапляє до рук живодерів і, як наслідок, ця малеча отримує серйозні психологічні травми. Крім того в новинах показують коли хазяйські собаки частіше нападаютиь на дітей ніж бездомні.
Наостанок, ніхто не говорить, що з цим не потрібно боротись.
Bonya
Боненятко форуму
Номер: 442
З: Украина,
Зареєстрований: 28 березня 2008 р.
Повідомлень: 3451
Попереджень: 0
Нагороди: