Ви не можете бачити результати опитування поки не проголосуєте самі!
Опитування відкрите 9 липня 2009 р.
Обмежень по часу немає.
Пройшло 5614 днів.
Кількість повідомлень, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 0
Кількість днів проведених на сайті, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 0
Переважна більшість з нас їсть холодець. Можна сказати, що це одне з найпопулярніших блюд нашої кухні. Не одне весілля, ювілей, тощо без нього не обходяться. Часто ми вживаємо холодець і без всяких поважних причин, бо страва ця смачна, мясна, поживна і не складна в приготуванні.
Питання постало про часник в холодці.
Який холодець готуєте ви (звичайно більшість користувачів сайту навряд чи сама/сам готує), або який готують ваші мама/бабуся/жінка/подруга холодець, чи добавляють вони зазвичай в нього часник?
Просто один знайомий з Росії сьогодні повідомив мені, що у нас холодець готують неправильно, без часнику, навіть в кафе. Я в кафе холодець ні разу не їла (тільки заливний язик), але сьогодні доїдала зварений мамою, і у ньому на м*ясі лежав подрібнений часник
***Тема не обмежується проблемою часнику. Обговорюємо все про холодець.
LIOSHA
Юний флудер
Номер: 732
Зареєстрований: 31 грудня 2008 р.
Повідомлень: 571
Попереджень: 6
Нагороди:
Однією з поширених холодних заливних страв є холодець із свинячих ніжок. Для того щоб холодець мав певну консистенцію, треба ніжки роз‘єднати у суглобах, великі кістки розпиляти або розрубати, покласти в каструлю і залити холодною водою з розрахунку 1,3 л на 1 кг ніжок. Ніжки варять при помірному кипінні під накритою покришкою 2,5— З години, поки сухожилля не будуть легко відокремлюватись від кісток. Коли бульйон закипить, з нього збирають піну.
Для покращання смаку холодцю в бульйон кладуть за 1 годину до готовності ніжок цибулю, моркву, корінь петрушки і лавровий листок. Коли ніжки будуть готові, їх виймають, відокремлюють м‘ясо від кісток і нарізують його дрібними кусочками.
Бульйон проціджують і кладуть в нього сіль, мелений перець і нарізане м‘ясо, доводять до кипіння, кладуть товчений або дрібно посічений часник, знімають з вогню і розливають в листи або форми шаром до 4 см. Перед розливанням холодцю в листи або форми, їх треба добре прогріти в духовці або на плиті. Холодець охолоджують у холодному приміщенні або в холодильнику. Холодець нарізують на порції безпосередньо перед подаванням на стіл.
На 1 кг свинячих ніжок — по 0,5 кореня моркви і петрушки, 0,5 цибулини, зубок часнику, 2 лаврових листки, на кінчику ножа меленого чорного перцю.
----- Добавлено 7 февраля 2010 г., 20:55:56:
LIOSHA,
Цитата LIOSHA:
ааа спомнив коли його варять то обезательно добавляють часник у бульйон !!! но його отбірають шоб він не попав в наши тарелкі !!!
якраз навпаки, його кладуть в бульйон уже після варки
Holliday
Постоялець
Номер: 1058
З: Гондурас,
Зареєстрований: 8 липня 2009 р.
Повідомлень: 480
Попереджень: 0
Нагороди:
краз навпаки, його кладуть в бульйон уже після варки
Цибулю і часник кладуть у холодець для аромату. Для того, щоб не було чути запаху м*яса (бо кожен вид м*яса - свинина, яловичина, курятина, кролятина і т д. - має "свій" присмак і запах). Це всім ясно .
Тому краще часник і цибулю проварювати у бульйоні, не подрібнюючи їх. А тоді, коли вони розм*якнуть, викинути геть. Бо варений часник (та й цибуля теж) - нехай і подрібнений - якось воно не смаачно...
Це на мій погляд, бо "на вкус и цвет товарища нет"
А ще я помітила таку закономірність: якщо готувати будь-яке блюдо з натхненням, у гарному настрої, воно вийде ще й нічого. Смачненьким вийде)))
Женщина в принципе может и промолчать...но дело в том...что у женщины нет такого принципа!