На останній липневій сесії Прилуцької міської ради досить гостро обговорювалося питання розвитку нашої міської медицини. Багато говорили і про досягнення, і про недоліки, що існують у цій галузі сьогодні.
Прийшла сонячна пора відпусток та відпочинку. Звичайно, поїхати на море дозволить собі не кожен. Зрештою, коли нестерпна спека дошкуляє, місцеві мешканці задовольняються тим, що мають. Крім того, для більшості прилучан провести прекрасні літні місяці, не скупавшись у річці та не позагоравши на пляжі, неприпустимо. На те воно й літо!
Що найголовніше в нашому житті? Чого насамперед люди бажають одне одному? Правильно, здоров’я. Очевидно, саме тому настільки дорогі ліки та медичне обладнання. Наприклад, новий рентген-комплекс, що за кілька тижнів працюватиме в центральній міській лікарні, коштує близько мільйона гривень.
Наприкінці травня виповнилося два роки, як у Прилуках відкрився Реабілітаційний центр змішаного типу для дітей-інвалідів. Ці роки не минули дарма - виконано колосальну роботу заради того, щоб маленькі прилучани з особливими потребами не почувалися зайвими й обділеними і мали належні умови для розвитку. І, що не можна не відзначити, завдяки Центру стало добрішим, навчилося краще розуміти інвалідів наше місто.
У далекому лютому 2007-го року прилучани вперше познайомилися зі своїм меценатом Юрієм Коптєвим, який подарував міській станції швидкої медичної допомоги три новенькі автомобілі.
Мабуть, не одна прилуцька сім’я відчула, що останнім часом "Швидка" переживає проблеми з матеріальним забезпеченням, спричинені нестабільним фінансуванням. Неможливість своєчасно розрахуватися за бензин, медикаменти, шприци призвела до збоїв у роботі "Швидкої". Її бригади були змушені обмежити кількість виїздів на виклики і обслуговували тільки хворих дітей, вагітних, постраждалих у ДТП та найгостріші випадки серцево-судинної патології. Відтак, багато мешканців Прилук залишилися без послуг служби 103.