да, конечно, все как полагается с переодеваниями и тыквой
2.
когда-то отмечал
3.
нет, ведь это все сатанизм
4.
а что это? первый раз слышу
Ви не можете бачити результати опитування поки не проголосуєте самі!
Опитування відкрите 25 жовтня 2007 р.
Обмежень по часу немає.
Пройшло 6237 днів.
Кількість повідомлень, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 0
Кількість днів проведених на сайті, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 0
Наступает 31 октября - праздник Хэллоуин (Halloween) — один из древнейших праздников в мире. В этом странном празднике переплелись кельтская традиция чествования злых духов и христианская — поклонения всем святым.
На Западе его отмечают с размахом - переодеваются, вырезают у тыквы глаза, нос, рот, вставляют свечку всредину и ходят по улицам, пугают людей.
Как Вы относитесь именно к этому празднику и вообще к тому, что часто мы перенимаем западные традиции
-----
Повідомлення редагувалося 2 разів. Останнє редагування: Helen (25 жовтня 2007 р., 22:07:34)
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер"
Sterva
Постоялець
Номер: 1099
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 4 серпня 2009 р.
Повідомлень: 401
Попереджень: 0
Нагороди:
"Цукерки, або смерть!" - з такою фразою бігають діти від одного будинку до іншого...
А що потім виросте з цих дітей??
у цього свята довга історія, яку ви не знаєте і не розумієте..
так як може десь в Австралії не розуміють нашого Івана Купали, і їм дико, що на Івана Купала дівчата і хлопці бігали голяка і т.д., думають - що з них дальше виросло б - жріцИ і жрІци платной любві? (напрімєр)
PRILUCHANIN
Форумчянин
Номер: 1229
З: Украина, Прилуки
Зареєстрований: 27 жовтня 2009 р.
Повідомлень: 140
Попереджень: 0
Нагороди:
Хеллові́н, Гелловін (англ. Halloween або Самгейн/Самайн — Samhain) — старовинне кельтське свято, святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «навечір‘я Дня всіх святих».
Назва Halloween пішла від слова Hallowe‘en — скорочення виразу All Hallow‘s Eve — надвечірня (переддень, канун) Дня всіх святих, яке в свою чергу розшифровується як All Hallowed Souls Eve — дослівно: Надвечірня Всіх Святих Душ. Атрибутом свята є світильник у вигляді голови з гарбуза, якими, одягнені в біле, діти лякають дорослих, а ті відкуповуються від маленьких примар подарунками (звичайно солодощами).
Хелловін — це свято магічної сили: моторошне, та водночас веселе та яскраве.
Поштова картка 1904 року на честь Хелловіну
По всьому світу любителі духів, привидів та усіляких жахіть з усіх сил готуються до бучного карнавалу нечисті.
У Європі особливо популярні вечірки Хелловіна у стародавніх замках, де вештаються страхітливі привиди. Німці влаштовують жахо-карнавал у замку Франкенштейна, що неподалік Дармштадта.
Кілька тисяч люду вдягли найстрашніші з масок, які мали, та лякали перехожих. Для більшого жаху влаштували навіть кілька страт. Однак і глядачі, і ті, кого страчували, — лише гиготіли.
Не пасуть задніх на Хелловін і японці. До святкувань залучили навіть риб. В акваріумі міста Йокогама їх видресирували лякати відвідувачів. Рибки під керівництвом водолаза гуртуються і формують страшну пику — на кшталт гарбузячої.
Осаму Масубучі, директор акваріуму: «Хелловін для японців порівняно нове свято. Воно стало популярним завдяки прикольним декораціям. Із цих міркувань наш акваріум влаштував шоу у стилі Хелловін».
За язичницькими віруваннями західних європейців у ніч проти Гелловіну відчиняються двері у потойбічний світ, і духи померлих приходять на землю, щоб знайти собі відповідне тіло. Тому від усіляких скелетів, вампірів та привидів, що можуть постукати у ваші двері, досвідчені люди радять відкупитися — насипати торбу гостинців-ласощів.
Одним із головних атрибутів свята являється "світильник Джека" у вигляді голови з вирізаного гарбуза і запаленої свічки всередині.
[ред.]Перевдягання
Для цього свята характерним є переодягання. Переодягаються як діти так і дорослі. Найчастіше переодягаються в костюми фей, кажанів, різноманітних духів, відьом, гарбузів, скелетів, зомбі, мертвих, упирів. Найпоширеніші фарби для свята: чорний, помаранчевий, сірий, білий, жовтий та червоний. Після цього дітвора ходять від дому до дому з вигуками "Trick or treat!" - "Розіграш чи цукерки"
[ред.]Критика
Зі зростаючим поширенням святкування цього свята, зростає також і критика з боку деяких християнських груп, а саме з боку євангелістів, які в США не визнають цього свята і стверджують, що його святкуванням можливо зловживають сатаністські організації.
тож:
1) свято язичеське тіпа
2) кельтське, а не піндосьтське
3) Після цього дітвора ходять від дому до дому з вигуками "Trick or treat!" - "Розіграш чи цукерки"
OLEX
З Новим Роком!
Номер: 1
З: UA, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 11852
Попереджень: 0
Нагороди: