Я розмовляю російською мовою, але хотів(ла) б розмовляти українською
4.
Свій варіант відповіді
Ви не можете бачити результати опитування поки не проголосуєте самі!
Опитування відкрите 22 лютого 2009 р.
Обмежень по часу немає.
Пройшло 5752 днів.
Кількість повідомлень, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 5
Кількість днів проведених на сайті, необхідних для прийняття участі в опитуванні: 5
З давніх-давен нашу мову гнобили і вважали мовою нижчих верств населення!
Хоча вважається, що українська мова є наймилозвучнішою серед усіх мов світу!!!!
Я вважаю, що українці повинні розмовляти рідною мовою і поважати її!!!
А яка ваша думка?
-----
Повідомлення редагувалося 1 разів. Останнє редагування: Snezhinka (22 лютого 2009 р., 01:00:14)
Снежинки не умеют плакать.Они красивы и холодны. Люди верят в них или просто наслаждаются их причудливым танцем. Снежинки всегда долгожданны. Все их любят просто так.Они стремительны и легки.
dragon
Старожил
Номер: 873
Зареєстрований: 25 березня 2009 р.
Повідомлень: 603
Попереджень: 2
Нагороди:
А тепер, поскоку ти приводиш оти схеми цiкави, давай откiнем в сторону отой момент №1 i питаемся понять.... ХТО Ж МИ ТАКИ? Чи наши корнi уходять в глубену вiков на багато ранiше отого 19 века, чи ми все ж таки представители "молодой" страни под названием Украина, iсторiя якой токо 100 год?
Як ти думаеш?
ти до нас не примазуйся
Цитата:
Украина - це... не знаю даже як назвать... штучна субстанцiя
оце читаю твої пости і дивуюся.. це ж наскільки треба ненавидіти країну, де ти народився, щоб таке гнать!
"Тримай звязок зі мною, завтра вийдемо в еТер"
LIZARD
Начальник модераторов
Номер: 11
З: РОССИЯ, Москва
Зареєстрований: 29 листопада 2006 р.
Повідомлень: 5792
Попереджень: 4
Нагороди:
LIZARD, за деревами російської пропоганди, ти не бачиш лісу. Я не лінгвіст, і точної дати виникнення мови тобі не назову, так само як і ти не назовеш мені точної дати створення Всесвіту!
Але спробуй роздуми направить в русло логіки, а там фактаж.
Факт перший: всіма признано що існують мовні групи.
Факт другий: найбільшою в Євразії, визнається індоєвропейська група мов.
Факт третій: виникненню якоїсь групи мов передувало існування спільної для всіх відгалуженнь, прамови (протомови).
Факт четвертий: цю прамову (протомову) віднайшли - це САНСКРИТ, або Ведична мова від якої п"ять-шість (більш точніше не скажу) тисяч років тому, почали відгалуджуваться інші (більш-менш сучасні) мови.
Факт п"ятий: по відсоткову співвідношенню споріднених з САНСКРИТОМ морфологічних структур, а саме методом їх формалізації та моделювання, виводять ймовірну давність сучасних мов.
Факт шостий: як тобі буде це не дивно, але найбільшу спорідненість з САНСКРИТОМ має слов"янська група близькоспоріднених мов індоєвропейської мовної сім"ї.
Факт сьомий: слов"янська мовна група поділяється на три підгрупи - східну, західну і південну. Серед них, найбільшу спорідненість з САНСКРИТОМ має східнослов"янська підгрупа.
Факт восьмий: до східнослов"янської мовної підгрупи належать українська, російська та білоруська мови.
Факт дев"ятий: загальноприйнято (дякуючи старанням російських лінгвістів, та значному обсягу фінансування) вважати, що російська мова має близько десяти відсотків спорідненості з прамовою, але навіть при поверхневому вивченні, тими ж таки російськими вченими української мови на предмет співвідношення з САНСКРИТОМ, було виявлено що українська мова має понад двадцятип"яти відсоткове співвідношення. Тобто, небажаючи цього російські вчені довели первиннісь української мови перед російською, а планувалось довести науковим шляхом первородство російського язика перед всіма мовами. Заміть якби не українська мова. то це первородство російської, було б науково доведене на базі всього-навсього ДЕСЯТИ відсоткового співвідношення, а тут на тобі у якихось "хахлів" з їхньою "ИСКУСТВЕННОЙ" мовою, "ВЫДУМАНОЙ ПОЛЯКАМИ ВО ВРЕМЕНА ВОСТАНИЯ СРЕДИНЫ ХІХ ВЕКА, ДЛЯ ТОГО ЧТО БЫ СИЛЬНЕЙ НАСОЛИТЬ ИМПЕРИИ", виявляється понад четверть спорідненості з самим САНСКРИТОМ, прабатьком всіх мов в Євразії!?
Звичайно що всі ці дослідження було відкинуто за "ненадобностью" російській імперській ідеології, результат замовчується і це десятий факт.
LIZARD
Начальник модераторов
Номер: 11
З: РОССИЯ, Москва
Зареєстрований: 29 листопада 2006 р.
Повідомлень: 5792
Попереджень: 4
Нагороди:
dragon, а ти опять менi... Я про сахар, ти про зелений горошек.
Володя... ДА НЕ БУЛО ТАКО УКРАЙIНСЬКОЙ МОВИ!!!!!!!!!!!!!!!! НЕ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!! ВОНА СКЛЕПАНА в 19 веке була. Непонятна смесь, в якой половина, естественно, польских слов!
Наши предки НЕ ЗНАЛИ УКРАЙIНСЬКОЙ МОВИ!!!!!!!!!! З Киевской Руси i посли, i купцы йiздили в Россию i балакала там на РУССКОМ. Тоже самое ганяли в Киевскую Русь. Проблем НЕ БУЛО. Народ ПОНИМАВ ОДИН ОДНОГО. Ти це понимаеш? Балакали на русском!!! Були, естественно, якись диалекти. Так само як балакають з "оканьем", чи з "аканьем", чи ударение не так ставлять (таке ж сплош i рядом шо в Украине зараз, шо в Россие)... , но на украинском НЕ БАЛАКАЛИ РУСИЧИ НIКОЛИ!!!!!!!!!!!
А Украйiнська мова - це як отой Эспера́нто (Esperanto) - штучний язык. А создають його таки як Нечаїв Станислав Владиславович. Ти в курсе такого деятеля?
Ось почитай, хто создае "украйiнську мову":
Цитата:
Родился в 1963 году в семье потомков старой (еще дохмельницкой) украинской (руськой) шляхты в самом центре Украины (на полпути между Киевом и Одессой) в городе Умани, стоящей на княжьей реке Уме (Умани), в крае наибольших поселений древнейшей в мире трипольской культуры (цивилизации).
Во время учебы в школе принимал активное участие в кружках и олимпиадах. После окончания Киевского мединститута работал анестезиологом-реаниматологом киевской больницы №11. Осенью 1989 года избран главой «Товарыства Украйинськойи Мовы» им. Т.Г.Шевченко, позднее преобразованного во Всеукраинское общество «Просвита».
В сентябре 1989 года принимал участие в организации и проведении Учредительного съезда Народного Руха Украины – обеспечивал охрану съезда.
В 1994 году поступил в Институт государственного управления и самоуправления при Кабинете Министров, позднее реорганизованном в Украинскую Академию Государственного управления при Президенте Украины. В 1995 году обучался в США (University of Michigan) и Чехии (Univerzita Karlova). Летом 1996 года проходил стажировку по программе «Управление людскими ресурсами» в Словакии. С 1995 года преподавал в Украинской Академии управления при Президенте Украины. С 1999 года является президентом «Фонда Третье Тысячелетие».
В отому фондi навчили патрiота любви к Родине очень даже бистренько. А як ти знаеш, в отому фондi крутиться Клер Чумаченко.... А з подачки Катi, нова редакцiя (до того как Нечай наваял ще один словник в 1999г., а тут його доповнив "новими" словами, яки самим украйiнцям чужди) отого словничка попадае до бiблiотекi Верховнойi Ради Украини, де не аби куди, а именно в раздел " Филологические науки. Языкознание. Литературоведение" (Нечай С. Російсько-український медичний словник з іншомовними назвами: Більше 20 000 слів/ Вид. 2-е, випр. та доп.- К., 2001.- 592 с. - К-2), i було рекомендовано ВСIМ ЗУБРИТЬ, внедрять в жизнь.
Так за оти два года, 1999 (около 14 000 слов) - 2001 (вже 20 000 слов), Нечай "доповнив" свiй словничок ще 5000 новими словами.
Он хто робить укр. мову. Товарищ Нечай - просто ГЕНИЙ. Ти представ собi який титанический труд... за два года 5000 слов.... це десь по 7 слов у день (арифметика Чижикова)!!!
Кобелюхи з Грушевськими ваяють " незалежну iсторiю", а таки як Нечаев - "незалежну мову".
А ти менi про групи...
P.S.
Як хочеш, я могу виложить з того словничка пару-тройку слов... Таке, шо й ти не чув зроду.
Отличительные черты настоящего свидомого:
"Доказательство недоказуемого, опровержение очевидного и доказанного".
Frankinshtain
Dj beast
Номер: 33
З: Юкрейн, Прилуки.info
Зареєстрований: 30 січня 2007 р.
Повідомлень: 4559
Попереджень: 2
Нагороди:
LIZARD, тобі люди про сахар! А ТИ про горох...як можна мову видумать за несколько год??? це 1-2 поколения! це шо по твойому! резко заставили всіх виучить новий язик и запомнить???
Два добрых духа Джин и Тоник
LIZARD
Начальник модераторов
Номер: 11
З: РОССИЯ, Москва
Зареєстрований: 29 листопада 2006 р.
Повідомлень: 5792
Попереджень: 4
Нагороди:
LIZARD, тобі люди про сахар! А ТИ про горох...як можна мову видумать за несколько год??? це 1-2 поколения! це шо по твойому! резко заставили всіх виучить новий язик и запомнить???
Пишу ще для тебе... примерно началась кутавасия в 1860-70 годах.
До того времени укр. мови НЕ БУЛО. Вона була для Грушевського. У того украйiнцi чуть не помагали египтяним пирамиды стройiть.
Цитата:
... на всю многомиллионную Украину лишь несколько десятков тысяч человек по-настоящему владеют украинским языком. (В мае 2000-го года известный политик Владимир Яворивский жаловался в своей авторской радиопрограмме своим слушателям.)
Думаю, шо й ти балакаеш на "суржикi", , а не на "мовi". А чого? А того, шо отой "суржик" - вiн ближче до тебе, а "мова" не токо для тебе, а й для большей части украйiнцiв не очень популярна.
А би ВIКАМИ (а як пише Кобелюха - ТИСЯЧИЛЕТИЯМИ) украйiнцi балакали на мовi, так балакали б i зараз. Ти можеш сказать, шо рассея "заставляла" на русском балакать... так це бред. Даже если так, то , як казав Яворивський, на русском балакало б несколько десятков тыс. человек, а остальни на "мовi"... а так, пока наоборот получаеться.
Отличительные черты настоящего свидомого:
"Доказательство недоказуемого, опровержение очевидного и доказанного".
OLEX
З Новим Роком!
Номер: 1
З: UA, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 11852
Попереджень: 0
Нагороди:
LIZARD, В Пост №73 на 8-й сторінці ти признав, що оці хлопці:
балакали на українській мові. Представить шо козаки гутарили на расейськой може я не знаю даже як назвать такого хвантазьра
Цитата:
ДА НЕ БУЛО ТАКО УКРАЙIНСЬКОЙ МОВИ!!!!!!!!!!!!!!!! НЕ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!! ВОНА СКЛЕПАНА в 19 веке була. Непонятна смесь, в якой половина, естественно, польских слов!
Наши предки НЕ ЗНАЛИ УКРАЙIНСЬКОЙ МОВИ!!!!!!!!!! З Киевской Руси i посли, i купцы йiздили в Россию i балакала там на РУССКОМ. Тоже самое ганяли в Киевскую Русь. Проблем НЕ БУЛО. Народ ПОНИМАВ ОДИН ОДНОГО. Ти це понимаеш? Балакали на русском!!! Були, естественно, якись диалекти. Так само як балакають з "оканьем", чи з "аканьем", чи ударение не так ставлять (таке ж сплош i рядом шо в Украине зараз, шо в Россие)... , но на украинском НЕ БАЛАКАЛИ РУСИЧИ НIКОЛИ!!!!!!!!!!!
Русичи балакали на старослов‘янській мові, тоді не було ні руськой, ні українськой, ні білоруської мови.
-----
Повідомлення редагувалося 1 разів. Останнє редагування: OLEX (21 грудня 2009 р., 11:50:32)
LIZARD
Начальник модераторов
Номер: 11
З: РОССИЯ, Москва
Зареєстрований: 29 листопада 2006 р.
Повідомлень: 5792
Попереджень: 4
Нагороди:
Русичи балакали на старослов‘янській мові, тоді не було ні руськой, ні українськой, ні білоруської мови.
О!!! Тепер давай так... Малороси, Бiлоруси, Великороси (т.е. РУСИЧИ) - балакали на яком? ПРАВЕЛЬНО - на сторослов‘янський мовi. Це ж ти сам написав. Тут сумнений буть у тебе не должно (мабуть).
Тепер виясняем - КОЛИ МАЛОРОСИ ЗАБАЛАКАЛИ НА УКРАЙIНСЬКИЙ МОВI? Откуда вона взялась, ота укр. мова? КОЛИ ЦЕ БУЛО?
Отличительные черты настоящего свидомого:
"Доказательство недоказуемого, опровержение очевидного и доказанного".
OLEX
З Новим Роком!
Номер: 1
З: UA, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 11852
Попереджень: 0
Нагороди:
Протягом XIV — XV ст. на основі давньоруської народності відбувався процес оформлення трьох нових східнослов’янських етно-мовних спільностей — російської, української і білоруської народностей. Більша частина українських земель (Київська, Переяславська, Чернігівська, Поділля, частина Волині) разом із усіма білоруськими опинилися в складі Великого князівства Литовського, тому східні слов’яни в ньому становили основне населення. Частину Волині й Галичину захопила Польща. Північна Буковина ввійшла у склад Молдавського князівства. Наприкінці XI — на початку XII ст. Закарпаття від решти давньоруських земель відірвали угорські феодали.
На основі давньоруської писемної мови постає українсько-білоруська літературна мова, що, залежно від живого розмовного оточення, реалізується у двох варіантах — південному, українському, і в північному, білоруському. Давньоруська редакція старослов’янської мови, яка сформувалася в XI — XIII ст., продовжує функціонувати на Україні і в Білорусії як редакція (різновид) церковнослов’янської мови, взаємодіючи з живим українським і білоруським мовленням. Але різниця між церковнослов’янською, з одного боку, і українською та білоруською мовами, з другого, була відчутна на всіх рівнях системи, тому робилися спроби перекладу деяких конфесійних текстів на мову, близьку до живої. В XV ст. завершується формування східнослов’янських мов, у зв’язку з чим у XVI ст. спостерігається тенденція до розвитку з двох варіантів українсько-білоруської писемної мови окремих української і білоруської літературних мов. Спільність походження, близькість живих розмовних мов, етимологічний правопис, активні культурні взаємозв’язки між братніми народами, їх однакова історична доля зумовили велику близькість староукраїнської й старобілоруської літературних мов.
В перекладних текстах XV ст. спостерігається продовження традиції давньоруської несловникової лексикографії — глосографії (глосемографії). Особливо часто застосовувалися контекстуальні (внутрірядкові), іноді — покрайні (маргінальні) глоси (Німчук 1980а, 32 — 34). Глосування часом застосовувалося і в церковнослов’янських текстах.
Не тільки лексична, а й граматична система церковнослов’янської мови потребували пояснення, спеціального вивчення. При монастирях і церквах у XIV — XV ст. існували школи, де навчали письма й, можливо, елементів граматики церковнослов’янської мови. Про це опосередковано свідчать переклади з церковнослов’янської мови на українську, в яких відбивається досить добре володіння обома мовами. Одним із найголовніших освітніх осередків України був Київ, зокрема Києво-Печерська лавра. З Києвом, наприклад, пов’язані чудово ілюстрований Київський псалтир 1397 р. (церковнослов’янський) та Четья 1486 р. (переклад із церковнослов’янської мови на українську).