Російський історик Ключевській небезпідставно вважав Андрія Боголюбського, князя Суздаля або Залісся, як називалася в ХІІ столітті сучасна Центральна Росія, першим власне російським князем. „З Андрієм Боголюбським великорос вперше вийшов на історичну арену”, – писав російський історик Ключевський. Нещодавно від дня „виходу великороса на арену” минуло 850 років – 1156 року Андрій Боголюбський стає князем Залісся – Володимиро-Суздальського князівства.
З ХІІ століття нащадки старшого сина Володимира Мономаха – Мстислава Великого (1125-1132 рр.) княжили переважно в Україні, та все ще періодично залежних від Києва Смоленську та Новгороді, а нащадки молодшого сина – Юрія Довгорукого – дедалі більш автономно керували в Заліссі (сучасній Московській та навколишніх областях Росії).
Чому ж така велика увага цьому князеві? Річ у тім, що до нього всі князі династії Рюриковичів традиційно вважали, що їхня Батьківщина ("отчина" – це Русь, тобто земля сучасної Київської, Житомирської, Чернігівської, та частин Черкаської і Полтавської областей. Руссю в ті часи називалася лише ця територія Центральної України, а починаючи кінця 12 століття – і Західна Україна. Вся решта земель, підконтрольних Рюриковичам (Залісся, Новгород, Полоцьк, Псков тощо) Руссю не вважалися, а, отже, не були й Батьківщиною чи отчиною для князів-Рюриковичів.
Всі князі династії зобов‘язані були берегти цю землю, посилаючи дружини воювати на користь Києва навіть з тих земель, де степовиків ніколи й не бачили.
Літопис повідомляє зворушливу історію, коли князь Ростислав, онук Володимира Мономаха, який все життя княжив у далекому Смоленську, відчувши, що вмирає, сказав: "Не можу я тут лягти. Повезіть мене до Києва. Якщо мене Бог візьме в дорозі, то покладете мене, за отчим благословінням, у Церкві святого Феодора (у Києві). Якщо ж Бог відпустить недугу сю, то пострижуся в Печерському монастирі".
Коли іншого князя – сина Володимира Мономаха, прагнули вигнати з Русі і відправити до Курська, він сказав: "Я волю на своїй отчині смерть прийняти. Краще мені смерть з дружиною на своїй отчині і дідізні узяти, ніж Курське княжіння".
Саме Андрій Боголюбський, засновник села Боголюбово під Суздалем, та його нащадки, переступили цю традицію, якій всі князі династії Рюриковичів були вірні три століття – вважати Київ і Київщину своєю єдиною Батьківщиною.
Батько Андрія Боголюбського, Юрій Довгорукий, який майже все життя княжив у Заліссі, докладав усіх зусиль, щоб заволодіти Києвом. Однак Юрій Довгорукий був князем-невдахою – його тричі виганяв з Києва молодший від нього Ізяслав Мстиславич.
Син Юрія Довгорукого Андрій уже не хотів жити на Русі. „Пішли додому затепло, на Русі нам місця нема”, - казав він батькові, який, попри все, тримався мрії про Київ. Андрій Боголюбський, вихований усе життя в Суздалі, вже не вважав Русь своєю Батьківщиною. Тим більше, що він був сином половчанки, дочки хана Аєпи. Зовнішність суздальського князя, відтворена радянським ученим Герасимовим по його останках, досить характерна для походження князя. А на той час більших ворогів, ніж половці, у Києва і Русі не було.
Сам Андрій Боголюбській в боротьбі проти Києва постійно підтримував своїх родичів половців – основного ворога Русі.
Водночас, головною причиною опозиційності Суздальського Залісся проти Русі були не родинні зв‘язки князів з половцями, а природні геополітичні інтереси нового народу, який народився в Заліссі від сплаву фіно-угорських племен, під впливом церковнославянського мови та первинної київської адміністрації. До речі, назва Суздаль, як і більшість власних назв Центральної Росії, має фіно-угорське походження.
Кияни у відповідь теж не взлюбили Андрія Боголюбського. Через це, після того, як після смерті Ізяслава Мстиславича на княжіння у Київ таки потрапив Юрій Довгорукий, Андрій постійно сидів у фортеці Китай-город, що була на місці сьогоднішньої Китаєвої пустині, сьогодні – в межах міста.
Через те, що він жив у фортеці Китай-город та майже не виходив із неї, кияни й брати-князі прозвали його „Китаєм”.
Річ у тім, що слово „кита” староукраїнською мовою означає плетіння (звідси, наприклад, слово „китиця”).
Усі містечка-фортеці на Київських горах віддавна мали штучні укріплення, зроблені з переплетених дерев‘яних каркасів, заповнених землею. Залишки такої стіни від VI-VII століття вчені знайшли на Старокиївській горі, біля сучасного Історичного музею. Поверху такі стіни мали критий хід – заборола з бійницями. Ззовні стіна обмазувалася глиною (аби уникнути підпалу), та фарбувалася вапном (українські хати мали приблизно таку ж конструкцією стін). Вся фортеця виглядала білокам‘яною, сяяла на сонці і гарно увінчувала пагорби. За бойовими якостями така стіна не поступалася кам‘яній – каміння з пороків – камнеметів просто в‘язли в ній, тоді як кам‘яну стіну вони розбивали. Основним недоліком таких фортець була недовговічність таких стін, їх часто треба було лагодити.
Під час мандрівок у Монголію наші князі побачили велику китайську стіну, і назвали всю тамтешню країну звичною назвою – Китай.
В Україні „білокам‘яні” фортеці увінчували київські гори: Боричів, Старокиївську, Дитинку, Хоривицю, Щекавицю, а також Білгород (нині село Білгорода на околиці Києва), Вишгород, Родень, Витичів, Переяслав, та чимало інших українських міст – в тому числі й Китай-город, у якому закрився Андрій Боголюбський під час князювання в Києві його батька. Після смерті Юрія Довгорукого протистояння між киянами та суздальцями-„залішанами” тільки загострилося. Як пише літопис, суздальців було вибито в Києві та по всіх містах Русі.
У 1169 році князь Китай захопив Київ, відбивши його у Великого Київського князя Мстислава Ізяславича, сина головного ворога Юрія Довгорукого. Перед тим Андрій Боголюбський утік з Русі до Суздаль, викравши ікону Вишгородськой Богоматері, яка тепер в Росії називається Володимирською.
Захопивши Київ, суздальській князь влаштував небувалий розгром. Літопис пише: "І грабували вони два дні весь город — Поділ, і Гору, і монастирі, і Софію, і Десятинну Богородицю. І не було помилування нікому і нізвідки: церкви горіли, християн вбивали, а інших в‘язали, дружин вели в полон, силоміць розлучаючи з чоловіками їх, діти ридали, дивлячись на матерів своїх. І узяли вони майна множина, і церкви оголили від ікон, і книг, і риз, і дзвони з церков познімали ... Запалений був навіть монастир Печерський святий Богородиці поганими, але Бог молитвами святої Богородиці оберіг його від такої біди. І був у Києві серед всіх людей стогін, і туга, і скорбота невтішима, і сльози бесперестанні. Це ж все зроблено за гріхи наші".
Літописець називає військо Андія Боголюбського „поганими”. Так у літописах називаються виключно іноземці, та й то язичники.
Після такого тріумфу князь Китай розперезався. Він навіть почав наказувати князям київської династії. Правда, отримав відкоша.
Андрій Боголюбській сказав Роману (сину саме того Ростислава, який їхав умирати до Києва): "Не ходиш ти в моїй волі з братами своїми, так піди ти з Києва, а Давид — з Вишгорода, а Мстислав — з Білгорода. А ось вам Смоленськ, їм і поділіться".
Очолив опір Мстислав. Як пише літопис, "Мстислав від юності звик не боятися нікого, а тільки Бога одного берегтися. І повелів він, Андрєєвого посла узявши, постригти [йому] перед собою голову і бороду, сказавши йому: "Іди ж до князя свого і скажи йому: "Коли ти з такими словами прислав не яко до князя, а як до підручної і простої людини, то що ти задумав, то і роби. Хай Бог розсудить". Андрій зібрав воїв своїх — ростовців, суздальців, володимирців, переяславців, білозерців, муромців, і новгородців, і рязанців, - і, порахувавши їх, знайшов, що їх п‘ятдесят тисяч. І послав він, сказавши їм: "А Мстислава, схопивши, не учиніть же йому нічого, а приведіть його до мене".
Як пише літопис, під Вишгородом "Мстислав ударився з полками їх, і потоптали вони середній полк, а інші супротивники, побачивши [це], оточили його, тому що Мстислав в‘їхав в них з невеликим військом. І тоді змішалися обидва, і велике було сум‘яття, і стогін, і крик сильний, і голоси невідомі, і видно було тут, як ламалися списи, і [чутний] був дзвін зброї, від великого пилу не впізнати [було] ні кінного, ні пішого".
Киянам допоміг луцкий князь Ярослав Ізяславіч, точніше слух про нього: "І прийшли в замішання війська їх, і, не дождавши світанку, в сум‘ятті великому, не маючи можливості утриматися, побігли через Дніпро, і багато їх топилося. І виїхав Мстислав з міста з дружиною своєю і, наздогнавши їх, дружина його ударила на обоз їх, і багато колодників вони захопили. Мстислав же багато поту утер з дружиною своєю і немало мужності показав з мужами своїми".
Цей розгром суздальців під Вишгородом стався на початку зими 1173 року.
Як пише вітчизняний літопис, "так повернулася вся сила Андрія, князя суздальського, а зібрав він всі землі, і безлічі воїв не було числа. Прийшли вони зарозумілими, а покірливими відійшли в доми свої. Сим так і збулося слово апостола Петра, який сказав: "Той, хто підноситься – змириться, а хто упокорюється — піднесеться".
У Заліссі, як це часто траплялося і в майбутньому, зовнішня поразка створила внутрішні проблеми для влади. Народ не пробачив їй провал у підкоренні інших земель. Незабаром після вишгородського поразки, 28 червня 1174 року Андрій Боголюбській був убитий змовниками, і тіло князя лежало на вулиці, поки народ грабував хороми. Примітно, що дорікати змовникам і ховати князя залишився тільки його придворний киянин Кузьмище Киянин. Так завершився життєвий шлях князя Китая – засновника Росії.
OLEX
З Новим Роком!
Номер: 1
З: UA, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 11852
Попереджень: 0
Нагороди:
МОСКВА, 16 мая — РИА Новости. Временно исполняющий обязанности губернатора Московской области Андрей Воробьев сообщил в четверг, что минимум 20% населения Подмосковья являются мигрантами, и, по его мнению, необходимо вводить для граждан СНГ визовый режим въезда в Россию.
"Как минимум 20% Московской области — это мигранты. И, если не регулировать этот процесс, то он ни к чему не приведет", — сказал Воробьев на пресс-конференции в РИА Новости.
По его словам, необходимо вводить въезд в Россию жителей из СНГ по загранпаспортам.
"Я поддерживаю введение обязательных виз для жителей ближайших стран. Эта работа необходима для соблюдения прав, наведения порядка в регистрации", — сказал Воробьев, добавив, что мигранты в Подмосковье нужны, но они все должны быть зарегистрированы.
eggo, поражен твоей неудачей!
Бути таким короткозорим у наш час інтернетів і інших електронних "наворотов"!!! Це треба уміти!
Трохи поясню для інших (бо для eggo, нічого пояснювати не треба, там патологія невиліковна!) свою думку про короткозорість...
Ну что же, поражу тебя еще больше, дальновидный ты наш ...
Разбор очередной порции баек от crok Байка номер 1
Цитата:
Не встигли кацапи випустити у небо свій ПАК ФА, який так до сьогодні толком і не літає, як протягом року у небо злетів китайський винищувач, фактично - близнюк російського...
http://topwar.ru/11814-kitayskiy-istrebitel-5-pokoleniya.html Китайский истребитель 5 поколения, надерганый со всего миру по нитке, будет доведен до ума еще очень не скоро. Российский самолет планово проходит заключительные испытания и в 2015-2016 г пойдет в серийное производство. Аналогов по характеристикам не имеет, превосходит все образцы конкурентов
Байка номер 2
Цитата:
тому що китайцю платити треба по мінімуму (він і так радий, що його кормлять)
Китай дуже добре використовує "наработкі" саюза, коли за кордон розвинутим країнам продається виключно якісний товар, для країн третього світу (якою є й Україна!) якість так собі, плаває, а для себе - все, що залишилось!
Китайцы выпускают эту (и не только эту машину) с полным циклом производства большинства компонентов на территории самого Китая
К слову, практически аналогичная машина от концерна Фольксваген-Шкода , а именно Шкода Рапид, начнет продаваться на Украине летом 2013г по цене процентов на 20-30 дороже, чем в Китае. Рапид, если я не ошибаюсь,будет собираться на Украине методом крупноузловой отверточной сборки . Степень локализации производства - фактически нулевая, все узлы и компоненты привозные
Насчет хоккея - посмеялся от души Спорт потому и интересен, что непредсказуем, и приплетать сюда околополитические бредни просто глупо. И не такое бывало, вспомни хотя бы олимпиаду 1980.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D1%83%D0%B4%D0%BE_%D0%BD%D0%B0_%D0%BB%D1%8C%D0%B4%D1%83 Советский и российский хоккей после этого не умер , а оставался и остается одним из лучших в мире
И напоследок, посвящение crok, - из Саши Черного . Может поможет , ну или на худой конец - заставит задуматься ...
Я знаком по последней версии
С настроением Англии в Персии
И не менее точно знаком
С настроеньем поэта Кубышкина,
С каждой новой статьей Кочерыжкина
И с газетно-журнальным песком.
Словом, чтенья всегда в изобилии —
Недосуг почитать лишь Вергилия,
Говорят: здоровенный талант!
Да еще не мешало б Горация —
Тоже был, говорят, не без грации…
А Шекспир, а Сенека, а Дант?
Утешаюсь одним лишь — к приятелям
(Чрезвычайно усердным читателям)
Как-то в клубе на днях я пристал:
«Кто читал Ювенала, Вергилия?»
Но, увы (умолчу о фамилиях)
Оказалось — никто не читал
Перебрал и иных для забавы я:
Кто припомнил обложку, заглавие,
Кто цитату, а кто анекдот,
Имена переводчиков, критику…
Перешли вообще на пиитику —
И поехали. Пылкий народ!
Разобрали детально Кубышкина,
Том шестой и восьмой Кочерыжкина,
Альманах «Обгорелый фитиль»,
Поворот к реализму Поплавкина
И значенье статьи Бородавкина
«О влиянье желудка на стиль»…
Утешенье, конечно, большущее…
Но в душе есть сознанье сосущее,
Что я сам до кончины моей,
Объедаясь трухой в изобилии,
Ни строки не прочту из Вергилия
В суете моих пестреньких дней
-----
Повідомлення редагувалося 2 разів. Останнє редагування: eggo (19 травня 2013 р., 12:44:20)
Глупых вопросов не бывает. Самый глупый вопрос - это не заданный...
crok
Старожил
Номер: 7
З: Україна, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 870
Попереджень: 0
Нагороди:
Перед фіналом Євробачення у литовців купували голоси за Росію - ЗМІ
В Прибалтиці розгорівся скандал, пов‘язаний з пісенним конкурсом Євробачення - 2013.
Литовський портал DELFI опублікував матеріали, в яких викривається технологія скупки голосів прибалтів на користь конкурсантки від Російської Федерації. За голосування за представника Росії Діну Гаріпову обіцяли 20 євро. За словами очевидців, деякі російськомовні чоловіки пропонували збирати групи з 10 чоловік, щоб у кожного з них було 5 мобільних телефонів. Після створення групи потрібно було проголосувати за представника Росії на Євробаченні під контролем одного з організаторів. Кожному учаснику обіцяли по 20 євро, а тому, хто зібрав групу - 50 євро.
Схожу пропозицію можна знайти і в Facebook. Спокушені 50 євро добровольці шукають добровольців, які проголосували б за Росію на Євробаченні. Правда, у повідомленні сказано, що достатньо 3 телефонних апаратів, але тоді плата буде 10 євро. "Є пропозиція! Потрібні люди, які могли б увечері піти в бар в центрі (в якій, уточнимо) і там у фіналі Євробачення треба проголосувати, у кожного має бути по 3-5 апаратів, всім роздадуть карти. Просто проголосувати, кожному заплатять 10 євро, пригостять пивом і т.п. За короткий час, ні за що заробите близько 40 літів. Все гаразд ... Просто музиканти виділяють певний бюджет на підвищення своїх шансів на Євробаченні. Сам недавно отримав пропозицію від організаторів і переконався в цьому. У команді має бути не менше 10 осіб (інакше невигідно платити) ... є троє .... потрібні ще 7 ", - сказано в мережі.
"Цікаво, з якою метою росіяни купують голоси на Євробаченні? Чи гарантує це високе місце у фіналі? Може, хочуть показати іншим країнам Європи, що Росія ще не втратила впливу в колишніх країнах СРСР?", - заявив Міндаугас, очевидець того, що сталося.
----- Добавлено 20 мая 2013 г., 15:25:38:
eggo, поражен твоей неудачей!
Всі твої байки - не більше ніж висмоктане з пальця розумування! Довго пояснювати не буду, один приклад, відповідь на оце -
Цитата:
Китайский истребитель 5 поколения, надерганый со всего миру по нитке, будет доведен до ума еще очень не скоро. Российский самолет планово проходит заключительные испытания и в 2015-2016 г пойдет в серийное производство. Аналогов по характеристикам не имеет, превосходит все образцы конкурентов
Навіть самі росіяни називають свій ПАК ФА "істребителем поколения 4+". Саме так вони називали цей літак у 2009 році, коли вперше з’явились фото та повідомлення про те, що він взагалі існує! Тобто, самі росіяни визнають, що їхій винищувач не дотягує до 5 покоління винишувачів! Згодом всі російські витоки стали називать Т-50 літаком 5 покоління... Мабуть "гордость нє позволяєт"!
Ну да бог з ними, з поколіннями...
Основний "супротивник" росіянина Т-50 - американець F-22! Російський Т-50 тільки проходить програму доведення до кондиції! Враховуючи стан сучасної російської авіаційної промисловості і економіки взагалі, можна з впевненістю стверджувати, що у 2016 році, коли планується прийняття цього літака на озброєння, цього дива не станеться! Ну, хіба що росіяни будуть ставити на озброєння цей літак паралельно із його доробкою-доводкою! У них вже є досвід такої роботи - Ту-160 і Прилуцький аеродром, який на декілька років став технічно-випробувальною базою Казанського заводу!
А що ж американці?
А американці свій F-22 випускали з кінця 90-х років і він прийнятий на озброєння у 2005 році, успішно експлуатується і з 2011 року вже навіть не випускається! Тобто, для американців цей літак - вже відпрацьований і неперспективний! Є вже F-35...
Отже, Америка вже відпрацювала і навіть не виробляє, а Росія - тільки випробовує...
То як в такому випадку, цей літак
Цитата:
Аналогов по характеристикам не имеет, превосходит все образцы конкурентов
Мабуть тільки в уяві російських генералів та воротил військово-промислового комплексу Росії, які на таких і подібних програмах займаються "распілом" військового бюджету Росії! Ну... і як "попугай" слідом за ними - eggo
Інші "приклади" від eggo - такого ж штибу! Просто дійсно вражає його короткозорість і небажання "пораскінуть мозгой"! Якщо вірити таким еггам, то все, що робиться в Росії і Росією - це круто, кульно і таке подібне, а всі інші - лузери, лохі і т.д. А насправді - немає кращих, гірших. Є просто дійсно сильні й могутні економіки, які можуть дуже багато, і є всякі колишні імперії, які ніяк не відійдуть від імперського угару! Вони вже навіть власних кордонів проконтролювати на в змозі, але за інерцією пнуться за Америкою!
Життя - дуже шкідлива штука! Від нього помирають!
OLEX
З Новим Роком!
Номер: 1
З: UA, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 11852
Попереджень: 0
Нагороди:
crok, - в своем репертуаре. С Китаем и хоккеем лапшу на уши развесить не удалось -получил как всегда щелчок по носу - не беда - есть еще Америка и Евровидение ! Тогда продолжим.
crok,
Цитата:
А що ж американці?
А американці свій F-22 випускали з кінця 90-х років і він прийнятий на озброєння у 2005 році, успішно експлуатується і з 2011 року вже навіть не випускається! Тобто, для американців цей літак - вже відпрацьований і неперспективний! Є вже F-35...
Отже, Америка вже відпрацювала і навіть не виробляє, а Росія - тільки випробовує..
Немного цифр и фактов об F-22
Серийное производство самолёта началось в 2001 году. 14 января 2003 года первый F-22 поступил на военную базу «Неллис», находящуюся в пустыне Невада. К 2004 году был построен в общей сложности 51 самолёт. В 2006 году на новые истребители впервые полностью перешла боевая часть — 27-я эскадрилья тактических истребителей, дислоцирующаяся на авиабазе Лэнгли.[13]
В 2006 году планировалось закупить 384 самолёта для оснащения семи эскадрилий боевого дежурства, в 2008 году план закупки сократился до 188 самолётов, 127 из которых были уже построены. Экономический кризис, большое количество технических проблем и конструкторских недоработок а также огромная ( порядка 200 млн долларов) стоимость самолёта заставили правительство США отказаться от закупок данного самолёта. Для людей, далеких от военной тематики, поясню, что такого рода техника разрабатывается в течении десятилетий, а жизненный цикл эксплуатации в войсках успешных моделей самолетов составляет 30-40 лет. Пример - американские F16 , выпускающиеся с 1979 года и (по планам) вплоть до 2017г, а также российские Су27, выпускающиеся с 1982г по наше время. Оба этих истребителя сегодня составляют ударный парк авиации многих стран мира.
C F22 "Раптором" у американцев не получилось, и надо отдать им должное, они вовремя это поняли.
Только такой дилетант как crok, может считать , что при затратах в несколько миллиардов долларов на разработку и внедрение нового самолета, можно менять модели самолетов как перчатки каждые 10 лет
Про Евровидение еще веселее, чем про хоккей Это все Путин - скупил Литву по дешевке. А заодно Англию, Ирландию, Эстонию и еще не помню кого Ну как же - дело государственной важности - победить в конкурсе однодневке для домохозяек, где музыку днем с огнем не услышишь, а более менее приличная песня раз в десять лет - и то за счастье. Не думал , что продвинутый DJ Crok - фанат Евровидения. Музыкальное разочарование...
-----
Добавлено 20 мая 2013 г., 22:11:04:
OLEX, ну да - тоже " два крыла, два киля, а посередине летчик" ... А ты наблюдательный
----- Добавлено 20 мая 2013 г., 23:37:13:
И вдогонку, "Спешиал фо crok " , Эстонским парням и девчонкам похоже побольше, чем литовцам заплатили ? Уж больно хорошо поют, от души
-----
Повідомлення редагувалося 3 разів. Останнє редагування: eggo (20 травня 2013 р., 22:33:58)
Глупых вопросов не бывает. Самый глупый вопрос - это не заданный...
OLEX
З Новим Роком!
Номер: 1
З: UA, Прилуки
Зареєстрований: 21 листопада 2006 р.
Повідомлень: 11852
Попереджень: 0
Нагороди:
А я фанатиків і не збирався переконувати У кого очі є — все видно
----- Добавлено 21 мая 2013 г., 13:07:24:
Чєм дальше в лєс, тєм большє дров
Цитата:
Российский ударный беспилотник, разрабатываемый компанией «Транзас», скорее всего получит двигатель иностранного производства. Об этом сообщает РИА Новости со ссылкой на президента группы компаний «Транзас» Николая Лебедева.
«Зарубежные двигатели имеют уже большую апробацию. Для определенного типа задач они, безусловно, будут использоваться», — заявил собеседник агентства.
В какой стране планируется закупать двигатели для беспилотников, Лебедев не уточнил. Ранее сообщалось, что перспективный российский БПЛА может получить украинские двигатели от компании «Мотор Сич».
Організатор Євробачення 2013 відкидає претензії Росії
Організатор "Євробачення-2013" відкинув претензії у неврахуванні голосів Азербайджану за РФ
Європейський мовний союз, організатор конкурсу "Євробачення", відкидає претензії у неврахуванні голосів від Азербайджану за російську представницю на "Євробаченні-2013", яка посіла на конкурсі п‘яте місце, йдеться у відповіді на запит РІА Новости офіційного представника оргкомітету "Євробачення" Ярма Сійма.
"Поєднання дистанційно поданих голосів і голосів журі, які формують загальний результат з розрахунку 50% на 50%, не дозволило Росії увійти до десятки в Азербайджані. Тому Азербайджан не надав голосу Росії - цей результат підтверджено нотаріально на місці нашим партнером з підрахунку голосів Digame і незалежним спостерігачем з PWC", - зазначається у заяві. При цьому представник оргкомітету виступив проти спроб змінити результати конкурсу політичними методами.
"Будь-яка форма політичного тиску на професійне журі, яка може призвести до результатів, відмінних від незалежної оцінки учасників, є порушенням правил конкурсу "Євробачення" і до неї застосовуватимуться відповідні заходи", - заявив Сійм.
Як повідомляв УНІАН, співачка з Данії Еммілі де Форест з піснею "Only Teardrops" перемогла у музичному конкурсі «Євробачення-2013», українська співачка Злата Огневич посіла третє місце. Пісня, яка перемогла, одержала 281 балів, найвищі бали - 12 - поставили Англія, Сербія, Італія, Ісландія, Франція, Ірландія, Словенія, Македонія. Друге місце посів співак з Азербайджану Фарід Мамедов з піснею "Hold me". Він одержав 234 бали, 12 балів співаку дали Австрія, Ізраїль, Угорщина, Болгарія, Росія, Мальта, Греція, Чорногорія, Грузія, Латвія. Україна одержала - 214 балів, за Огневич високі бали віддали Молдова, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Хорватія. На четвертому - Норвегія, на п‘ятому - Росія.
Сьогодні, 21 травня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що у російської учасниці Діни Гаріпової вкрали 10 очок на Євробаченні, які дав Азербайджан.
Ось такі пироги від Росії...
Про триколісний велосипед - якщо такий собі eggo, вважає, що БПЛА чи авіаційний двигун дорівнює триколісному велосипеду (що само по собі - тролінг захребетний!), то про які авіаційні технології може "размишлять" такий індівідуум?!
Далі...
Якщо у Америки розробка F-22 у 1997 році склала 67 млрд. доларів і
Цитата:
C F22 "Раптором" у американцев не получилось, и надо отдать им должное, они вовремя это поняли.
, то Росія, навіть враховуючи нєудачний опит американців, стала навздогін тим же американцям розробляти свій літак, який тільки почав літати у 2010 році... Але що найбільш смішне з точки зору економіки - вартість програми, яку оприлюднила Росія - 2 млрд. доларів!!! Тобто, у "тупих" американців за 67 млрд доларів "нічєго нє получілось", але вони вже літають на таких літаках, а у "вумної" Росії все ще тільки попереду, і вся ця "цяця" - аж за 2 млрд. доларів!!!
Шановний вдумливий читач, ви в це вірите?! Я і всі, у кого на плечах голова - ні, не віримо! А от eggo, в силу своєї скудоумості - вірить свято й непохитно!!! Як вірить і вся Росія в алкогольному угарі! А от ВПК - тільки те й треба: давайте гроші, а ми їх "освоім"! А якщо по народному - распілім!
А про Китай, за який eggo, палучіл щєлчок по носу, то там навіть і повторювати прописні дитсадівські істини не буду - хай eggo, і йому подібні залишаються у своїх мареннях!
-----
Повідомлення редагувалося 1 разів. Останнє редагування: crok (21 травня 2013 р., 19:57:11)